Fortuna 1 Liga. Stal Mielec potwierdziła dobrą formę. Pewne zwycięstwo z Radomiakiem

DW
Stal Mielec - Radomiak Radom 2:0
Stal Mielec - Radomiak Radom 2:0 Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
Fortuna 1 Liga. Stal Mielec prowadziła grę w spotkaniu z Radomiakiem i pewnie wygrała 2:0. Zadanie gospodarzom ułatwił Cezary Miszta, który miał na koncie kilka udanych interwencji, ale po pół godzinie gry wyleciał z boiska za faul w sytuacji sam na sam. Mielczanie szybko wyszli na prowadzenie i nie wypuścili go z rąk. Gole dla gospodarzy zdobyli Mateusz Bodzioch i Bartosz Nowak.

Jak padły bramki?

6. minuta - Dośrodkowanie Getingera z rzutu rożnego. Najwyżej do piłki wyskoczył Bodzioch, który głową pokonał bramkarza.
30. minuta - Rzut karny dla Stali! Cezary Miszta z premedytacją faulował Nowaka, a że przeszkodził mu w bezpośrednim zdobyciu bramki, karny był ewidentny. Bardzo pewnie z 11 metrów uderzył Nowak.