Fortuna 1 liga. Stal Rzeszów przegrała sparing z Hutnikiem Kraków

Marcin Jastrzębski
Stal Rzeszów rozegra dziś swój drugi i trzeci sparing w tym okresie przygotowawczym. Krzysztof Nowaliński
W pierwszym zaplanowanym na dziś meczu kontrolnym, piłkarze Stali Rzeszów ulegli Hutnikowi Kraków 2:3. O 13.30 rozegrają kolejny mecz kontrolny z Zagłębiem Sosnowiec.

Obie gry kontrolne rozgrywane są na boisku Hutnika Kraków. Stalowcy udali się do Krakowa po pięciu dniach pracy w ośrodku w Woli Chorzelowskiej.

Stal pierwszą bramkę zdobyła w 74. minucie. Po dograniu Manolo (właściwie Manuel Ponce Garcia) z rzutu wolnego bramkę dla rzeszowskiej Stali zdobył Krzysztof Danielewicz. Zdobywca bramki dla Stali kilka minut później asystował przy golu Manolo. Meksykanin Manolo jesienią strzelał gole dla rezerw Stali Rzeszów – w 4 lidze.

Hutnik Kraków – Stal Rzeszów 3:2 (2:0)

Bramki: Patryk Kieliś 3, zawodnik testowany 41, zawodnik nieznany 72 - Krzysztof Danielewicz 75, Manuel Ponce García 77

Stal: Gerard Bieszczad (61 Jakub Raciniewski) - Dominik Marczuk, Krystian Wrona, Kamil Pajnowski, Miłosz Kaczor (58 Jakub Szczypek) - Marcel Kotwica, Krzysztof Danielewicz - Wiktor Kłos, Kacper Sadłocha, Szymon Kądziołka (46 Benedykt Piotrowski), Szymon Łyczko (46 Manolo).