Fortuna 1 Liga. Widzew pokazał charakter! RTS wyrównał grając w osłabieniu

DW
Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0)
Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0) Fot.Grzegorz Galasinski
Fortuna 1 Liga. Widzew Łódź zremisował u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 1:1. Zespół Enkeleida Dobiego od 14. minuty grał o jednego zawodnika mniej po czerwonej kartce dla Krystiana Nowaka. Goście strzelili gola po godzinie gry i nie spodziewali się, że łódzka drużyna pokaże w końcówce ofensywny styl. Widzew po chwili jednak zaliczył wyrównujące trafienie. Spotkanie zakończyło się remisem.

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0). Jak padły bramki?

• 61. minuta - Po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego w pole karne Widzewa najlepiej odnalazł się Joao Oliveira. Zawodnik Zagłębie strzałem głową oddał celny strzał z okolic czwartego metra przed bramką gospodarzy. Nie dał żadnych szans na interwencję Miłoszowi Mleczko.
  • 70. minuta - Fenomenalne wejście na boisko zaliczył Karol Czubak. Nowo wprowadzony zawodnik Widzewa dostał piłkę w polu karnym gości, ograł dwóch przeciwników, dograł do Patryka Muchy, a ten mocnym strzałem nie dał żadnych szans na interwencję bramkarzowi gości.