Fortuna 1 Liga. Wigry Suwałki zwyciężyły w meczu o "6 punktów"

DW
Wigry Suwałki odblokowały się w 28. kolejce zwyciężając z Bytovią Bytów 3:2
Wigry Suwałki odblokowały się w 28. kolejce zwyciężając z Bytovią Bytów 3:2 Krzysztof Piotrkowski / Glos Pomorza / Polskapress
Fortuna 1 Liga. Wigry Suwałki odblokowały się w 28. kolejce zwyciężając z Bytovią Bytów 4:2. Dzięki wygranej drużyna z Suwałk awansowała na 15. miejsce w tabeli i znacznie poprawiła swoją sytuację w kontekście utrzymania w lidze. Bytowianie za późno rozpoczęli odrabianie strat, bo zaczęli dopiero wtedy, gdy gospodarze wygrywali już trzema bramkami różnicy.

Wigry Suwałki - Bytovia Bytów. Jak padły bramki?

6. minuta - Z bliskiej odległości Mackiewicz skierował piłkę do siatki obok bezradnego Witana.

54. minuta - Przechwyt Karankiewicza, który zagrał na lewą stronę. Piłka szybko znalazła się przed polem karnym pod nogami Hertasa, który prostopadłym podaniem uruchomił Karbowego, a ten podwyższył prowadzenie.

61. minuta - Przebojową akcję lewą stroną przeprowadził Bartczak, który zagrał płasko w pole karne do Karbowego. Jego strzał odbił Witan, ale pod nogi Huertasa, a ten strzelił na 3:0.

65. minuta - Kapitalne uderzenie z rzutu wolnego. Maksymilian Hebel strzelił nie do obrony.

69. minuta - Pewny strzał z rzutu karnego. Filip Burkhardt zalicza trafienie kontaktowe.

90+2 - Świetna dwójkowa akcja Bartczaka z Sabiłłą, którą finalizuje celnym strzałem z bliska pierwszy z wymienionych!