Fortuna Puchar Polski: Nieciecza skuteczna. Bytovia - Bruk-Bet Termalica 0:4

Jarosław Stencel
od 16 lat
W spotkaniu 1/32 Fortuna Pucharu Polski, II-ligowa Bytovia nie miała większych szans z I-ligowym Bruk-Betem i uległa 0:4 (0:3).

Po rzucie wolnym z bliska prowadzenie gościom dał Piotr Wlazło i tuż przy słupku piłka wpadła do siatki bytowskiej. Misak był powalony na murawę przez Macieja Błaszkowskiego i arbiter podyktował rzut karny, który wykorzystał Wlazło. Dwie minuty potem kolejny rzut karny, a faulował Oskar Sikorski. Pierwszą groźną akcję Bytovia rozegrała dopiero w 44. minucie, ale Deleu uderzył niecelnie. II połowa też należała do gości. Wlazło pięknie zagrał prostopadle do młodego rezerwowego napastnika Śpiewaka, który uderzył płasko w długi róg.

Bytovia - Nieciecza 0:4 (0:3)
Bramki: Piotr Wlazło (20, 34-karny, 36-karny), Kacper Śpiewak (49)

Bytovia: Staniszewski - Deleu, Bąk, Sikorski, Bielawski, Lizakowski, Zawistowski, Błaszkowski (57 Wasiak), Sezonienko (76 Wolski), Bach (59 Urban), Giel.

Nieciecza: Loska - Wasielewski, de Amo, Putiwcew, Pek, Gergel (53 Zeman), Stefanik, Wlazło (53 Bezpalec), Misak (64 Matuszewski), Żyra (72 Czarnowski), Orzechowski (46 Śpiewak).