art
Cracovia zdobyła Puchar Polski w 2020 r.
Cracovia zdobyła Puchar Polski w 2020 r. Sylwia Penc / Polskapresse
PZPN wyznaczył terminy półfinału piłkarskiego Fortuna Pucharu Polski. Na tym etapie gra broniąca trofeum Cracovia o awans do finału powalczy u siebie z Rakowem Częstochowa, a to spotkanie zostanie rozegrane w środę, 14 kwietnia o godz. 17.30.

Zwycięzcę w drugiej parze poznamy wcześniej. Na 7 kwietnia (17.30) wyznaczono mecz Arka Gdynia - Piast Gliwice. Finał ma się odbyć 2 maja. Miejsce nie zostało wybrane, prawdopodobnie będzie to Lublin.

Właśnie w tym mieście "Pasy" rok temu zdobyły krajowy puchar. W finale pokonały Legię Warszawa. Bieżący sezon w ekstraklasie dla Cracovii jest już praktycznie stracony, szansa na sukces - i przepustkę do europejskich pucharów - pozostaje w Fortuna PP.