Fortuna Puchar Polski. Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice...

Fortuna Puchar Polski. Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. O awans z liderem

5 karne

• Ależ emocje! Biała Gwiazda ostatecznie po rzutach karnych przechodzi do 1/8 finału Pucharu Polski, a bohaterem konkursu jedenastek został bramkarz Wisły, Kamil Broda!

• DOMINIK FRELEK ŹLE UDERZA! JEGO STRZAŁ BRONI KAMIL BRODA! WISŁA GRA DALEJ! KONIEC HORRORU!

• KOLEJNE TRAFIENIE! KACPER DUDA! 6:5!

• RAFAŁ BOGUSKI SIĘ NIE MYLI! 5:5

• 5:4! KRYSTIAN WACHOWIAK SIĘ NIE MYLI!

• GOL! 4:4! STRZELA EMILE THIAKANE W GÓRNY RÓG!

• WISŁA Z GOLEM! 4:3! STRZELA JOSEPH COLLEY!

• 3:3! STRZELA PIOTR MROZIŃSKI!

• GOL! 3:2, STRZELCEM BORIS MOLTENIS!

• PUSZCZA STRZELA! 2:2 PO 3 KOLEJCE!

• GOL! 2:1! PROWADZI WISŁA KRAKÓW

• ŁUKASZ SOŁOWIEJ NIE TRAFIA! BRONI BRAMKARZ WISŁY!

• ANGEL RODADO TRAFIA W POPRZECZKĘ! NIE MA GOLA!

• GOL! PUSZCZA WYRÓWNUJE!

• GOL! LUIS FERNANDEZ STRZELA!

• Już za chwilę rozpocznie się seria jedenastek! Ależ emocje!

• Koniec drugiej części dogrywki. Czeka nas konkurs rzutów karnych!

• Zmiana w obozie Wisły. Już chyba tylko na wykonanie jedenastki. Wchodzi Joseph Colley, schodzi Igor Łasicki.

• Kibice Wisły śpiewają hymn Wisły. Ostatnie fragmenty meczu.

• Faul dla Puszczy. Jelić Balta ogląda żółty kartonik.

• Luis Fernandez przed kapitalną szansą na gola na 3:2. Hiszpan jednak niecelnie.

• COŚ NIESAMOWITEGO! JUŻ MIAŁ BYĆ KONIEC, A TU PUSZCZA SENSACYJNIE PRAWDOPODOBNIE DOPROWADZA DO RZUTÓW KARNYCH!

• SENSACJA! PUSZCZA STRZELA GOLA!

• Puszcza kończy mecz w dziewiątkę. Tomasz Wojcinowicz schodzi z murawy.

• Ależ sytuacja dla Wisły. Fantastyczny rajd zaliczył Luis Fernandez i gdy wbiegł w pole karne Puszczy, Tomasz Wojcinowicz wycina go równo z murawą. Rzut wolny i żółta kartka dla stopera Puszczy.

• Po analizie VAR sędzia zmienia decyzję co do żółtej kartki, ta zostaje anulowana i Tomasz Wojcinowicz ogląda czerwień.

• Puszcza wyszła z niezłą kontrą. Niedokładne podanie do przodu jednak notuje Emile Thiakane i okazja zaprzepaszczona.

• Sypie się kartkami w tym meczu. Tym razem za faul karę otrzymał piłkarz gości, Łukasz Sołowiej.

• Ciekawa próba Luisa Fernandeza. Zminnik jednak uderzał zbyt lekko i niecelnie. Piłka poza grą. Zacznie Puszcza.

• Wisła w posiadaniu. Podopieczni Radosława Sobolewskiego się nie śpieszą. Puszcza biega za piłką.

• Ucierpiał teraz Luis Fernandez. Żółtą kartką po faulu na Hiszpanie obejrzał Jakub Bartosz.

• Puszcza w posiadaniu. Piłka toczy się na ich połowie. Biała Gwiazda próbuje doskoku.

• Zmiana w obozie Puszczy wraz z początkiem drugiej części dogrywki. Zszedł Artur Siemaszko. Na placu pojawił się Adam Kramarz.

• Zaczynamy drugą część dogrywki.

• Koniec pierwszej części dogrywki. Za chwilę wracamy. Wisła 2, Puszcza 1.

• Drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną ukarany piłkarz Puszczy, Jakub Serafin. Goście dokończą w dziesiątkę.

• Szybka akcja prawą stroną Wisły - podanie z głębi górą do Luisa Fernandeza, ten ogrywa jednego obrońcę Puszczy, podaje do Angela Rodado i napastnik z najbliższej odległości głową daje Wiśle prowadzenie.

• GOL! WISŁA WYCHODZI NA PROWADZENIE! 2:1!

• Kapitan Wisły Kraków, Igor Łasicki ogląda żółtą kartkę.

• Tym razem zaatakowali goście. Dośrodkowanie Rafała Boguskiego strącone na rzut rożny. Korner przed Puszczą.

• Ależ napór Wisły! Najpierw uderzał Luis Fernandez z ostrego kąta, później próbował Angel Rodado główką. Puszcza radzi sobie w obronie, choć piłkarze Wisły coraz śmielej poczynają sobie pod jej bramką.

• Zakotłowało się w polu karnym Puszczy. Główkuje jedne z piłkarzy Wisły, strzał nad poprzeczką.

• Ciekawa próba Jelića Balty. Uderzenie z około 25 metrów broni Krzysztof Wróblewski i mamy rzut rożny.

• Puszcza z dograniem w pole karne. Do piłki nie sięga jednak Tomasz Wojcinowicz. Wisła zagra od bramki.

• Atak Wisły Kraków, zabrakło jednak uderzenia. Piłka wybita, zaczną goście od bramki.

• Wraz z rozpoczęciem dogrywki mamy zmianę w obozie Puszczy - na dogrywkę nie wybiegł Erik Cikos, za to pojawił się Dominik Frelek.

• Piłkarze rozpoczęli grę. Zaczęła się pierwsza połowa dogrywki.

• Koniec regulaminowego czasu gry. Wracamy za kilka minut na dogrywkę!

• Długie podanie Puszczy z głębi pola niecelne. Rozpocznie z piątego metra Wisła.

• 7230 - tylu widzów zasiadło dziś na stadionie Wisły.

• Sędzia pokazał - pogramy cztery minuty dłużej.

• Wisła miała problem żeby wyjść z własnej połowy. Dobry pressing gości.

• Napór Wisły. Akcja niestety nie zakończona celnym strzałem. Piłkarze Puszczy wyszli z opresji.

• Zapowiadało się na ciekawą kontrę Wisły. Kacper Duda jednak nieprzepisowo zatrzymany i rozpoczną Wiślacy od stałego fragmentu.

• Sędzia gwiżdże. Leży na placu napastnik gości, Emile Thiakane.

• Zbliżamy się do końcowego fragmentu gry. Zostało regulaminowe 5 minut. Jeśli nic się nie zmieni, czeka nas dogrywka.

• Zmiana w drużynie Puszczy. Nie zobaczymy już Wojciecha Hajdy, pojawia się na placu gry Piotr Mroziński.

• Było groźnie pod bramką Puszczy. Dośrodkowanie w pole karne ze stałego fragmentu gry i główką trąca piłkę Angel Rodado. Uderzenie zmiennika obok słupka Krzysztofa Wróblewskiego.

• Zmiana w drużynie Wisły. Na ławkę zbiega Momo Cisse. W jego miejsce na murawie Kacper Duda.

• Ukarany kartonikiem również piłkarz gości, Jakub Serafin.

• Po zajściu w narożniku Wisły Krystian Wachowiak zobaczył żółtą kartkę.

• Będzie stały fragment dla Puszczy. Przy piłce ustawiony Jakub Serafin a pod pole karne Wisły zmierzają obrońcy gości.

• Trwa napór Puszczy. Wisła broni się przed atakami przyjezdnych.

• Świetna szansa Puszczy. Huknął na bramkę zmiennik, Jakub Bartosz. Uderzenie skrzydłowego broni bez trudów Kamil Broda.

• Kibice podnoszą się z krzesełek i śpiewają ku pokrzepieniu. Świetna atmosfera dziś przy R22.

• Szybka akcja Wisły zakończona jednak błędem technicznym Momo Cisse. Jęk zawodu na trybunach.

• ...zabraknie również w tym meczu strzelca gola na 1:1, Huberta Tomalskiego. W jego miejsce Rafał Boguski.

• Schodzi Kacper Cichoń, w jego miejsce Jakub Bartosz...

• Szykuje się zmiana również w drużynie gości. Jakub Bartosz przy linii.

• Wisła nabuzowana. Piłka na połowie rywala. Gra Białej Gwiazdy może się podobać.

• ...schodzi też Konrad Gruszkowski. Niezły występ. W jego miejsce Bartosz Jaroch.

• ...nie ma również na boisku już Wiktora Szywacza, w jego miejsce Angel Rodado...

• Zmiany! Schodzi Bartosz Talar, w jego miejsce Luis Fernandez...

• Szykują się zmiany w obozie Wisły. Przy linii ustawiona aż trójka piłkarzy gospodarzy.

• Kontratak Wisły przerwany. Faulują piłkarze Puszczy. Chwila przerwy.

• Niezła odpowiedź Wisły Kraków. Próbował Ivan Jelić Balta, ale jego uderzenie głową broni bramkarz. Zabrakło siły.

• Mogło być 1:2! Kacper Cichoń huknął na bramkę Wisły. Wiślacy zamknięci we własnym polu karnym i strzałem kończył akcję Puszczy pomocnik. Uderzenie jednak niecelne.

• Cudowna próba Emile Thiakane. Fantastyczne złożenie się do strzału napastnika Puszczy i strzał z przewrotki, ale w górę powędrowała chorągiewka sędziego. Spalony.

• Przerwa w grze. Artur Siemaszko zbiera się po starciu z jednym z piłkarzy Wisły.

• Goście przed szansą ze stałego fragmentu gry. Przy piłce ustawiony Jakub Serafin.

• Puszcza dobrze rozpoczęła drugą połowę. Często gości na połowie Wiślaków.

• ZACZYNAMY 2. POŁOWĘ!

• Koniec 1. połowy! 1:1!

• Sędzia Sebastian Jarzębak doliczył 120 sekund do pierwszej połowy.

• Ależ szansa dla Wisły! Kilka centymetrów bliżej i Krystian Wachowiak wpisałby się na listę strzelców. Dobre dośrodkowanie i wbiegnięcie bocznego obrońcy.

• Dośrodkowanie wybite przez obrońców Puszczy. W rezultacie - drugi rzut rożny, tym razem z innej strony.

• Szykuje się rzut rożny dla Wisły. Szansa przed podopiecznymi Radosława Sobolewskiego.

• Piłkarze gromadzą się w polu karnym Wisły. Będzie dośrodkowanie z rzutu z autu. Może być groźnie.

• Dośrodkowanie z lewej strony kapitalnie wykańcza pomocnik gości, który strzałem głową daje Puszczy wyrównanie. Wisła pogubiła się przy kryciu.

• I MAMY WYRÓWNANIE! BRAMKA DLA PUSZCZY!

• Pierwsza indywidualna kara w meczu. Żółtą kartkę ogląda kapitan gości. Hubert Tomalski.

• Wisła Kraków nabrała wiatru w skrzydła po strzelonej bramce. Trwa akcja gospodarzy, Puszcza skupiona na obronie.

• Kapitalne trafienie napastnika Wisły. Podanie prostopadłe w pole karne z głębi pola, minięcie jednego z obrońców Puszczy i sam na sam z bramkarzem Momo Cisse trafia do siatki. Wisła 1, Puszcza 0.

• MAMY GOLA DLA WISŁY KRAKÓW!

• Wisłą niesiona dopingiem swoich fanów. Śpiewy z trybun nie ustają.

• Dobra reakcja Puszczy na serię ataków Wisły. Goście po uderzeniu Huberta Tomalskiego wywalczyli rzut rożny.

• Momo Cisse leży na murawie. No boisko wbiegli sanitariusze. Chwila przerwy w grze.

• Ależ to mogło się pięknie skończyć dla Wisły! Znów Konrad Gruszkowski. Uderzenie głową niecelne, wcześniej szybka wymiana piłki Wisły.

• Emile Thiakane już kolejny raz faulowany. Nie ma dziś łatwo z obrońcami Wisły napastnik gości.

• Szykuje się stały fragment dla Puszczy. Goście przed szansą z rzutu rożnego.

• Akcja Wisły brutalnie przerwana. Momo Cisse leży zatrzymany przez jednego z zawodników gości, ale sędzia Sebastian Jarzębak nie pokazuje żółtej kartki.

• Przy futbolówce Puszcza. Dobry fragment gry gości. Piłkarze Wisły biegają za piłką.

• Z zagrożenia jednak nici. Marcel Pięczek trafia prosto w mur wiślaków.

• Będzie szansa dla Puszczy. Wojciech Hajda faulowany przed polem karnym Wisły. Piłkarze ustawiają mur. Przy piłce Marcel Pięczek i Emile Thiakane.

• Ależ okazja dla Wisły! Dośrodkowanie w pole karne i główkuje Konrad Gruszkowski. Obrońca uderza jednak niecelnie.

• Gra przerwana. Na murawie leży piłkarz Puszczy, Artur Siemaszko.

• Mogło być groźnie. Wisła budowała szybki atak na prawej stronie, ale Konrad Gruszkowski złapany na spalonym.

• Akcja Puszczy przerwana. Sędzia dopatrzył się przewinienia w ataku. Rozpoczną piłkarze Wisły.

• Próba rozegrania Puszczy długim podaniem nieudana. Niecelne zagranie krosowe i piłka dla gospodarzy.

• Wiktor Szywacz z indywidualną akcją na skraju pola karnego, ale wrzutka młodzieżowca niecelna.

• Bartosz Talar dobrze zabrał się z piłką, ale rywale doskoczyli do piłkarza Wisły i Puszcza przy piłce. Mogło być groźnie.

• Niezła akcja Wisły lewą stroną. Krystian Wachowiak wywalczył rzut z autu.

• Goście przy futbolówce. Trwa wymiana podań na własnej połowie.

• ZACZYNAMY!

• Na trybunach zasiada coraz więcej kibiców. Najwięcej na sektorze "C", gdzie siadają najmocniej wspierający kibice "Białej Gwiazdy".

• Poprzedni mecz obu drużyn zakończył się wygraną Puszczy. Również tutaj, w Krakowie, podopieczni Tomasza Tułacza zwyciężyli 3:2 sprawiając niemałą sensascję. Działo się to na początku września, w 9. kolejce Fortuna 1 Liga.

• W następujących składach wybiegną piłkarze:

• Obie drużyny na co dzień występują na poziomie Fortuna 1 Ligi. Wisła Kraków po spadku nie może się odnaleźć i póki co zajmuje 11. miejsce w tabeli. Goście z Niepołomic są sensacyjnym liderem.

• Już niespełna pół godziny do rozpoczęcia meczu 1/16 finału Pucharu Polski, w którym zmierzą się Wisła Kraków i Puszcza Niepołomice.

Wisła - Puszcza LIVE! Biała Gwiazda przed wyzwaniem. O awans z liderem

Wisła - Puszcza LIVE! Biała Gwiazda przed wyzwaniem. O awans z liderem ©Wojciech Matusik

Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice ONLINE. Tkwiący w kryzysie spadkowicz z PKO Ekstraklasy podejmie lidera Fortuna 1 Ligi. Stawką pojedynku przy Reymonta będzie awans do najlepszej szesnastki Fortuna Pucharu Polski. Początek spotkania w środę o godzinie 19:15. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Wisła - Puszcza na żywo w telewizji. Relacja LIVE w GOL24!

Fortuna Puchar Polski: Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice ONLINE

"Biała Gwiazda" w lidze nie wygrała od siedmiu spotkań i zajmuje odległą jedenastą lokatę. W tym momencie bliżej jej do strefy spadkowej niż do miejsc gwarantujących awans. Z kolei Puszcza jest sensacyjnym liderem zaplecza PKO Ekstraklasy.

- Czeka nas spotkanie, w którym będzie szansa na awans, na zwycięstwo. Mamy zrobić wszystko, żeby tego dokonać, a wiadomo, że każda seria - czy to bardzo pozytywna, czy niemiła - kiedyś się zaczyna i kiedyś kończy. Kolejny mecz jest dla nas szansą, żeby rozpocząć inną serię. Taką ze zwycięstwami. I myślę, że jak przyjdzie to zwycięstwo, to ten zespół będzie prezentował się zupełnie inaczej - podkreślił trener wiślaków Radosław Sobolewski.

Obie ekipy rywalizowały ze sobą na pierwszoligowym froncie na początku września. „Żubry” przy ul. Reymonta zwyciężyły 3:2, Gospodarze wszystkie gole stracili po stałych fragmentach gry. - Puszcza to bardzo groźny zespół, jeśli chodzi o ten element gry. Dziewięć bramek z ostatnich dziesięciu zdobyli właśnie w ten sposób. Co ciekawe, to zazwyczaj nie są to piłki posyłane w pole karne w pierwsze tempo, tylko po kontynuacji atakowania. Na to będziemy uczulać zawodników, że muszą zająć odpowiednią pozycję startową, muszą odpowiednio czytać grę, czytać lot piłki. Chodzi o to, żebyśmy zawsze przy zgranych piłkach, przy powtórnych wrzutkach byli bliżej piłki - zaznaczył szkoleniowiec Wisły.

W ekipie gospodarzy na pewno nie wystąpią kontuzjowani Alan Uryga i Zdenek Ondrasek. Do treningów powrócili za to Michael Pereira oraz Michał Żyro, ale w środę znajdą się jeszcze poza składem.

Ostatni bezpośredni mecz:
Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice 2:3 (Fortuna 1 Liga, 02.09.2022)

Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
Transmisja na żywo z meczu Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice na kanale Youtube Łączy nas piłka. Relacja LIVE z meczu od godziny 19:15 w GOL24 - zapraszamy!