MŚ 2022. Francja - Australia ONLINE. Gdzie oglądać w...

MŚ 2022. Francja - Australia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mistrzowie świata chcą powtórzyć sukces z 2018 roku

MŚ 2022, Grupa D
2022-11-22 20:00

Francja

4

Australia

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• W najbliższą sobotę Francja w hitowym spotkaniu zmierzy się z Danią, natomiast Tunezja podejmie Australię.

• Australia na początku meczu zaatakowała mocno, ale z każdą kolejną minutą ich zapęd malał. Francja zaczęła dominować i konsekwencje zdobywała kolejne bramki. Ostatecznie zasłużenie wygrała spotkanie aż 4:1.

• Koniec meczu na Al-Janoub Stadium. Francja rozbija Australię 4:1

• Aaron Mooy został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• W końcówce Francuzi spokojnie rozgrywają piłkę w środku boiska. Australijczycy nie ma pomysłu na odebranie piłki.

• Antoine Griezmann dośrodkował w pole karne Australii na głowę Theo Hernandeza, a ten uderzył wprost w bramkarza rywala.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej siedem minut.

• Natomiast Marcus Thuram pojawił się w miejsce Olivera Giroud.

• Ostatnie dwie zmiany w reprezentacji Francji. Jules Kounde zmienił Benjamina Pavarda

• Kingsley Coman dośrodkował z prawej strony boiska wprost w ręce bramkarza Australii.

• Natomiast Milos Degenek pojawił się w miejsce Nathaniela Atkinsona.

• Ostatnie dwie zmiany w Australii. Keanu Baccus zmienił Jacksona Irvinea

• Znakomite podanie w pole karne Australii, ale tam Kylian Mbappe źle przyjął piłkę i ostatecznie ją stracił.

• Kylian Mbappe ruszył środkiem pola, wpadł w pole karne Australii, ale zagrał niecelnie.

• Żółtą kartką ukarany Jackson Irvine za faul w środku pola.

• Natomiast Kingsley Coman pojawił się w miejsce Ousmane Dembele.

• Dwie zmiany w reprezentacji Francji. Youssouf Fofana zmienił Aureliena Tchouameniego

• Natomiast Garang Kuol pojawił się w miejsce Craiga Goodwina.

• Dwie zmiany w reprezentacji Australii. Awer Mabil zmienił Rileya McGreea

• Kylian Mbappe ruszył lewą stroną boiska, z łatwością minął rywala i dograł na głowę Oliviera Giroud, który podwyższył wynik na 4:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Olivier Giroud ma swoją drugą bramkę!!!

• Australia stara się odpowiedzieć, ale nie ma z tego zbyt wiele zagrożenia.

• Ousmane Dembele znakomicie dośrodkował z prawej strony boiska wprost na głowę Kyliana Mbappe, a ten precyzyjnym uderzeniem podwyższył wynik meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Kylian Mbappe podwyższa na 3:1!!!

• Aurélien Tchouaméni ucierpiał po jednym ze starć, ale chyba zaraz wróci do gry.

• Antoine Griezmann dośrodkował z rzutu rożnego na głowę Ibrahima Konate, jednak ten uderzył bardzo niecelnie.

• Theo Hernandez ruszył lewą stroną boiska, dograł w pole karne do Kyliana Mbappe, ale jego strzał został zablokowany.

• Kolejna ofensywna akcja Francji, ale tym razem bez większego zagrożenia pod bramką Australii.

• Ousmane Dembele dośrodkował z prawej strony boiska, ale wprost na głowę rywala.

• Pierwsza zmiana w reprezentacji Australii. Boisko opuszcza Mitchell Duke, a w jego miejsce pojawia się Jason Cummings.

• Mitchell Duke został ukarany żółtą kartką za faul na połowie Francji.

• Kylian Mbappe próbował dośrodkować z rzutu wolnego, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Antoine Griezmann zagrał w pole karne Australii do Oliviera Giroud, a ten przewrotką próbował zaskoczyć bramkarza, jednak uderzył minimalnie niecelnie.

• Theo Hernandez ruszył lewą stroną boiska, zagrał w pole karne, ale tam żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Złe dośrodkowanie z narożnika boiska i Australia straciła szansę na zagrożenie bramki rywala.

• Pierwszy atak reprezentacji Australii w drugiej połowie i od razu rzut rożny.

• Rozpoczynamy druga połowę spotkania!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu na Al-Janoub Stadium. Do przerwy Francja prowadzi z Australią 2:1.

• Ousmane Dembele ruszył lewą stroną boiska, ale łatwo stracił piłkę.

• W końcówce pierwszej połowy Australia stara się przejąć inicjatywę i jeszcze przed przerwą doprowadzić do wyrównania.

• W odpowiedzi znakomita szansa Australijczyków. Dośrodkowanie z lewej strony trafiło na głowę Jacksona Irvina, który uderzył w słupek bramki rywali!

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej sześć minut.

• Znakomite prostopadłe podanie do Antoine Griezmanna, ten zgrał do Kyliana Mbappe, ale snajper PSG fatalnie spudłował!

• Ousmane Dembele przedarł się prawą stroną, dograł do Antoine Griezmanna, ale ten uderzył minimalnie niecelnie.

• Kolejna oskrzydlająca akcja Francji. Teraz piłka została zagrana do Ousmane Dembele, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Francja kontroluje przebieg gry. Europejska drużyna prezentuje dużą dojrzałość.

• Ousmane Dembele popędził prawą stroną boiska, dośrodkował w pole karne, ale tam żaden z Francuzów nie zdołał oddać celnego strzału.

• Francja po zdobyciu bramki wyraźnie spokojniejsza. Rozgrywa piłkę w środku pola.

• Fatalna strata w defensywie Australii, Adrien Rabiot wpadł z piłką w pole karne Australii, dograł do Oliviera Giroud, który nie miał prawa się pomylić i wpakował piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Francja już na prowadzeniu!!!

• Długa, koronkowa akcja "Trójkolorowych", ale finalnie niedokładne podanie spowodowało, że wylądowała ona w rękach Mathew Ryana

• Znowu złe dośrodkowanie, ale piłka trafiła jeszcze do Antoine Griezmanna, ten wrzucił wprost na głowę Oliviera Giroud, który fatalnie uderzył.

• Szybka akcja Francuzów, piłka trafiła do Kyliana Mbappe, który zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia, ale Theo Hernandez ponowił próbę i podał wprost na głowę Adriena Rabiota. Ten precyzyjnym strzałem doprowadził do remisu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Adrien Rabiot doprowadził do remisu!!!

• Ousmane Dembele zagrał w pole karne Australii do Antoine Griezmanna, ten uderzył w nogi rywala i będzie rzut rożny dla Francji.

• Kylian Mbappe dostał piłkę na środku boiska, minął jednego rywala, ale zatrzymał się na drugim.

• Francja na razie nie ma pomysłu na sforsowanie defensywy rywala. Australijczycy znakomicie i bardzo solidnie prezentują się w obronie.

• Kolejna akcja Australii, ale tym razem przerwana gwizdkiem przez arbitra. Faul w ofensywie jednego z graczy "Kangurów".

• Mitchell Duke zdecydował się na strzał z dystansu i piłka minęła bramkę Francji o centymetry!

• Craig Goodwin pokusił się o akcję lewą stroną boiska, ale dośrodkował bardzo niedokładnie.

• Kylian Mbappe próbował zagrać prostopadle, ale piłka została przejęta na linii pola karnego Australii.

• Theo Hernandez bardzo aktywny po wejściu na boisko. Znowu ruszył lewą stroną, ale ponownie podał pod nogi rywala.

• Australijczycy wydają się bardzo pewni w defensywie i solidni w ofensywie. Teraz Mathew Leckie został sfaulowany w środku pola.

• Teraz Theo Hernandez ruszył lewą stroną, ale zagrał wprost pod nogi rywala.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego ponownie bez zagrożenia.

• Wymuszona zmiana u Francuzów. Theo Hernandez zmienił kontuzjowanego Lucasa Hernandeza.

• W odpowiedz Kylian Mbappe znowu ruszył lewą stroną boiska, mocno dośrodkował, ale futbolówka została wybita przez obrońców.

• Lucas Hernandez ucierpiał przy akcji bramkowej.

• Znakomite długie podanie na prawą stronę boiska, tam Mathew Leckie cudownie minął rywala, zagrał w pole karne Francji, gdzie Craig Goodwin pewnym strzałem sfinalizował całą akcję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!! Craig Goodwin otwiera wynik meczu!!!

• Prostopadłe zagranie w okolice pola karnego Francji, ale zupełnie bez zagrożenia.

• Reprezentacja Australii spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

• Kylian Mbappe dostał piłkę po lewej stronie, z łatwością minął rywala, ale chwilę później stracił futbolówkę.

• Craig Goodwin ruszył lewą stroną boiska, ale dośrodkował wprost na nogę rywala.

• Riley McGree pokusił się o strzał z dystansu, ale uderzył fatalnie.

• Dośrodkowanie z narożnika boiska trafiło do Ousmane Dembele, ten uderzył z woleja, ale trafił wprost w rywala.

• Pierwszy w tym meczu rzut rożny dla reprezentacji Francji.

• Ousmane Dembele popędził prawą stroną boiska, dośrodkował do Kyliana Mbappe, ale ten został zablokowany.

• Rozpoczynamy batalię w pojedynku Francji z Australią. Obrońcy tytułu wkraczają do gry!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie Al-Janoub Stadium. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Przypomnijmy, że w pierwszym meczu grupy D reprezentacja Danii bezbramkowo zremisowała z Tunezją.

• Każdy inny wynik niż pewne zwycięstwo Francji zostanie uznany za sensację podobną do tej, jaką sprawiła dziś Arabia Saudyjska w meczu z Argentyną.

• Zamiast Benzemy w ataku zobaczymy nieocenionego w wielkich meczach Giroud. Francja rozpoczyna bardzo ofensywnie. Selekcjoner Deschamps zdołał "upchnąć" jeszcze w składzie Mbappe, Griezmanna czy Dembele.

• Aktualny mistrz świata właśnie dzisiaj rozpocznie turniej. Przez liczne kontuzje nastroje są jednak dalekie od oczekiwanych... Francja straciła w końcu zdobywcę Złotej Piłki, Karima Benzemę i to na jednym z ostatnich treningów w Katarze.

©PAP/EPA/MOAHAMED MESSARA

MŚ 2022. Francja - Australia ONLINE. Terminarz dla Francuzów na mundialu był łaskawy. Pierwszy mecz to spotkanie z Australią, która nie jest potęgą piłkarską. "Kangury" potrzebują cudu, aby wywalczyć chociaż jeden punkt. Relacja LIVE w poniedziałek od godziny 20:00.

MŚ 2022. Mecz Francja - Australia ONLINE

Oczywistym faworytem tego meczu jest reprezentacja Francji, która do Kataru przyleciała w roli obrońcy trofeum. "Trójkolorowi" na mundialu w Rosji w 2018 roku byli bezkonkurencyjni. W 2022 roku chcą powtórzyć ten wyczyn i po raz kolejny sięgnąć po mistrzostwo świata.

Słowo "jakość" to synonim kadry, którą Didier Deschamps zabrał do Kataru. Francuzi dysponują prawdopodobnie najmocniejszym składem na tegorocznych mistrzostwach. Każda pozycja jest bardzo dobrze obsadzona, a ze składu rezerwowego można stworzyć osobną jedenastkę, która walczyłaby o najwyższe cele.

Największą bolączką Francuzów są z pewnością kontuzje kluczowych zawodników. Kilka miesięcy przed mundialem urazu doznał Paul Pogba, czyli lider środka pola. Kilka dni przed startem zmagań w Katarze dowiedzieliśmy się, że na imprezie nie wystąpi Karim Benzema, czyli gwiazda Realu Madryt. Na jednym z treningów wypadł także Christopher Nkunku - francuska, wschodząca gwiazda. Pomimo wszystkich absencji, kadra Francji jest szeroka, więc w meczu z Australią możemy spodziewać się dużo jakości na boisku.

Jedyną możliwością na zdobycie chociażby jednego punktu przez Australijczyków jest regularne wykorzystywanie kontrataków i szybkie przejścia z obrony do formacji ofensywnej.

- Nie ma znaczenia, kto stoi przed moimi graczami i to wcale nie jest brak szacunku. Te dzieciaki mają dużo talentu i znam ich mentalność. Nie cofają się przed nikim. Patrzą w przyszłość i idą naprzód - powiedział na konferencji trener Australii.

MŚ 2022. Mecz Francja - Australia TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo z meczu Francja - Australia w TVP 1 oraz TVP Sport. Komentuje duet Sławomir Kwiatkowski - Kamil Kosowski. Stream w internecie na stronie i w aplikacji TVP Sport oraz w Smart TV i HbbTV. Relacja LIVE z meczu Francja - Australia od 20:00 w GOL24 - zapraszamy!