Mecz Francja - Białoruś NA ŻYWO, LIVE, STREAM. Gdzie...

Mecz Francja - Białoruś NA ŻYWO, LIVE, STREAM. Gdzie obejrzeć Francja - Białoruś w telewizji?

Eliminacje MŚ 2018, Grupa A
2017-10-10 20:45

Francja

2

Białoruś

1

• Serdecznie dziękuje za uwagę! To były pełne emocji Eliminacje! Teraz czas na wielki turniej z udziałem naszej kadry! Czekamy z niecierpliwością!

• Białoruś na prawdę dzielnie walczyła w tym meczu, lecz ostatecznie nie dała rady przeciwstawić się dużo wyżej notowanemu rywalowi! Francja jedzie do Rosji! Czy jest w stanie wygrać Mundial? Patrząc na aktualną formę to łatwo nie będzie!

• KONIEC! Teraz już oficjalnie witamy Francję na Mistrzostwach Świata w Rosji!

• Ależ zakotłowało się w polu karnym Francji! Szkoda, że żaden z Białorusinów nie zdołał oddać strzału!

• Techniczny strzał Dmitriego Payeta, który zostaje spokojnie złapany przez golkipera gości.

• Maksim Volodko kolejnym zawodnikiem ukaranym kartką koloru żółtego.

• Białoruś walczy o remis, ale najzwyczajniej w świecie brakuje im umiejętności.

• Djibril Sidibe jest pierwszym Francuzem, którego sędzia musi ukarać żółtą kartką.

• Po tym okropnym strzale piłkarz AS Monaco opuszcza murawę, a zmienia go Dmitri Payet.

• Strzał Lemara ląduje gdzieś w gąszczu trybun. Bardzo słaby strzały.

• Ostatnia zmiana gości. Igor Burko zmienił Nikitę Korzuna.

• Moussa Sissoko zmienia Antoine Griezmanna.

• Kylian Mbappe przewraca się w polu karnym, na trybunach gwizdy, ale sędzia jest kompletnie niewzruszony!

• Oliver Giroud nie przeciął zagranej od Mbappe piłki! Gdyby dopadł do niej na pewno byłoby 3:1.

• Kylian Mbappe oddaje dobry strzał, lecz prosto w bramkarza gości.

• Maksim Skavysh zmienia Yuriego Koavaleva.

• Anton Saroka marnuje 10000% okazję! Strzelec pierwszej bramki dla gości uderza niecelnie z 4 metra! To niemożliwe, że on tego nie trafił!

• Maksim Volodko bliski strzelenia samobója! Po dośrodkowaniu rywala tak niefortunnie interweniował, że piłka tylko o centymetry minęła słupek.

• Pierwsza zmiana gospodarzy. Kingsley Coman schodzi, a Kylian Mbappe wchodzi.

• Białoruś marnuje świetną okazję. Igor Stasevich zagrywa bardzo złą piłkę z rzutu wolnego.

• Ataki Francuzów nie przynoszą żadnego efektu. Outsider grupy A jest dzisiaj bardzo dobrze zorganizowany w obronie.

• Sergei Matveichik za bardzo brzydki faul zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

• Igor Stasevich oddaje groźny strzał na bramkę, ale Hugo Lloris nie musiał interweniować, gdyż było to niecelne uderzenie.

• I zaczynamy drugą połowę!

• Zmiana w szeregach Białorusi. Aleksei Yanuskievich zmieniony przez Aleksandra Sachivko.

• Oglądamy na prawdę kawał dobrego widowiska w Paryżu! Białorusini wcale nie odstają od dużo lepszego rywala i stara się mocno zaatakować wicemistrza Europy! Oby po przerwie nic się nie zmieniło!

• Pierwsza część meczu właśnie dobiegła końca!

• Snajper gości otrzymuje znakomite podanie ze skrzydła i płaskim strzałem z pierwszej piłki pakuje ją do siatki! Białoruś zaskakuje!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! To co się nie udało dosłownie przed chwilą, udaje się teraz! Anton Saroka strzela gola kontaktowego!

• Ależ cudowne uderzenie Antona Saroki! Zabrakło centymetrów a piłka przerwałaby siatkę pod poprzeczką!

• Corentin Tolisso odaje zbyt słaby strzał, aby zaskoczyć bramkarza rywala.

• Anton Saroka w ostatniej chwili został przyblokowany. Mogło być różnie gdyby piłkę przeszła Umtitiego.

• Maksim Volodko oddaje strzał, który ląduje prosto w rękawicach Llorisa.

• Antoine Griezmann przejmuje tragiczne podanie defensora gości. Później podaje do Giroud, który spokojnie podwyższa prowadzenie Francuzów!

• GOOOOOOOOOOOL! Piłka wpada do bramki po strzale Olivera Giroud!

• Kingsley Coman uderza z powietrza, ale robi to bardzo niecelnie.

• Tolisso - Matuidi - Griezmann i GOL! Świetna trójkowa akcja Francuzów! Mundial w Rosji coraz bliżej!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Antoine Griezmann strzelcem bramki na 1:0!

• Kingsley Coman ofiarnie wślizgiem wstrzelił piłkę w pole karne, jednak żaden z jego kolegów nie zdołał dopaśc do piłki.

• Nikita Korzun otrzymuje pierwszą żółtą kartkę w tym meczu.

• W meczu Grupy A Holandia wygrywa ze Szwecją 1:0 po bramce Arjena Robbena.

• CO TU SIĘ DZIEJE! Teraz znakomite uderzenie Giroud i piłki trafia w poprzeczkę! Francja coraz bliżej strzelenia gola!

• Raphael Varane wygrywa pojedynek główkowy w polu karnym! Świetne uderzenie, ale równie świetna obrona bramkarza gości!

• Tym razem napastnik Arsenalu uderza w światło bramki, lecz sędzia podnosi chorągiewkę. Ofsajd.

• Oliver Giroud uderza niecelnie głową. Od bramki zacznie Sergei Chernik.

• Kolejna dobra akcja gości. Tym razem dośrodkowanie skrzydłowego z Białorusi kończy się fiaskiem.

• Yuri Kovalev popisuje się świetną akcją ofensywną i uderza na bramkę! Zabrakło na prawdę niewiele!

• Francja próbuje szybko stłamsić rywali, ale ich podania są mocno niedokładne.

• Dośrodkowanie Antoine Griezmanna zostaje powstrzymane w ostatnim momencie.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek, który pozwolił Białorusinom rozpocząć ten mecz!

• Po pięknie odśpiewanych hymnach czas na przywitanie kapitanów obu drużyn!

• Obie drużyny wychodzą z tunelu!

• Białoruś chociaż przegrała z Holandią w pewnych etapach meczu udowadniała, że potrafi zaatakować dużo wyżej notowanych przeciwników.

• Francji zadanie wydaje się bardzo proste. Trzeba pokonać dużo niżej notowanych rywali. Wygrać jednak trzeba. Porażka i zwycięstwo Szwecji spowoduje, że wicemistrzowie Europy będą musieli grać w barażach.

• Składy obu drużyn!

• Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Przez najbliższe dwie godziny będę do Państwa dyspozycji opisując każdą akcję meczu!

• Czas na ostateczne starcia w grupie A! Francja, aby awansować na Mundial musi pokonać Białorusinów. Za ich plecami czają się bowiem Szwedzi. Czeka nas ciekawy wieczór!

krk

Mecz Francja - Białoruś ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Damian Kosciesza

Mecz Francja - Białoruś ONLINE. We wtorkowy wieczór na Stade de France "Trójkolorowych" czeka ostatni mecz eliminacji MŚ 2018. Reprezentacja Francji jeszcze nie może być pewna biletów na rosyjskich turniej. Awans bez względu na wynik spotkania Holandia - Szwecja zagwarantuje im zwycięstwo nad drużyną Białorusi. Relacja NA ŻYWO z meczu Francja - Białoruś w GOL24!

El. MŚ 2018. Mecz Francja - Białoruś LIVE, ONLINE

Francja - Białoruś NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć w TV?

Na kolejkę przed końcem eliminacji MŚ 2018 Francuzi otwierają tabelę grupy A. "Trójkolorowi" mają jednak tylko punkt przewagi nad reprezentacją Szwecji.

Właściwe całe kwalifikacje w wykonaniu Antoine'a Griezmanna, Paula Pogby i spółki są dalekie od oczekiwań kibiców nad Sekwaną. "Les Bleus" zaczęli od wyjazdowego remisu z Białorusią. Później wygrywali kolejno z Bułgarią, Holandią, Szwecją i Luksemburgiem, ale styl pozostawiał wiele do życzenia. Runda rewanżowa też nie przebiegła zgodnie z planem. Francuzom przydarzała się niespodziewana porażka w Sztokholmie (1:2). Ze słabym Luksemburgiem mieli podreperować statystyki strzeleckie. Futbol po raz kolejny pokazał jak bardzo jest nieprzewidywalny i we wrześniu byliśmy świadkami ogromnej niespodzianki - Francja w Tuluzie bezbramkowo zremisowała z Luksemburgiem. Ale było też efektowne zwycięstwo nad Holandią (4:0).

Francja - Białoruś NA ŻYWO. "Trójkolorowi" rozprawią się ze słabeuszem?

W minioną sobotę w wyjazdowej potyczce z Bułgarią "Trójkolorowi" nikogo nie rzucili na kolana. Prowadzenie zapewnił im już w 3. minucie Blaise Matuidi. W końcówce Francuzi nie byli nawet zainteresowani zdobywaniem kolejnych goli, a skromną wygraną dowieźli do końca.

Przed ostatnią serią karty w grupie A rozdają piłkarze Didiera Deschampsa. Zwycięstwo z Białorusią na Stade de France zapewni im przepustkę na mundial. Jeśli w drugim, równolegle rozegranym, spotkaniu tej grupy Holandia pokona Szwecję, to Francuzi awansują nawet bez zdobyczy punktowej na Stade de France.

"Trójkolorowi" szansy po prostu nie mogą zmarnować. Białorusini w poprzednich meczach eliminacji prezentowali się fatalnie. W trzech ostatnich pojedynkach nie zdobyli nawet punktu, a lepszy od nich okazał się nawet Luksemburg. W całych eliminacjach wywalczyli raptem pięć "oczek".

Francja - Białoruś NA ŻYWO. Przewidywane składy

Francja: Lloris - Sidibe, Varane, Umtiti, Digne, Tolisso, Matuidi, Coman, Lemar, Griezmann, Giroud

Białoruś: Chernik - Matveychik, Yanushkevich, Politevich, M. Volodko, Dragun, Bykov, Burko, Karnitsky, Stasevich, Saroka

El. MŚ 2018: Francja - Białoruś transmisja tv
Pojedynek Francuzów z Białorusinami pokaże Polsat Sport Extra. Mecz skomentują Cezary Kowalski i Jacek Ziober. Początek transmisji na żywo o 20:35.
El. MŚ 2018: Francja - Białoruś stream online
W internecie stream online z meczu Francja - Białoruś będzie można obejrzeć na platformie ipla.tv i w aplikacji IPLA.