4

3 1 połowa

Bułgaria

1

• I koniec. Ostatni gwizdek sędziego Banti. Trójkolorowi pokazali moc i zniszczyli rywali. Wynik 4:1 odzwierciedla dokładny przebieg meczu. Francuzi pokazali, że mecz z Białorusią to wypadek przy pracy i kibice nie powinni się martwić. Marsz w stronę Rosji (z lekkim opóźnieniem) rozpoczęty. To wszystko na dziś, dobrej nocy :)

• Na ostatnią zmianę decyduje się Didier Deschamps. Za Griezmanna, na boisku melduje się Fekir.

• Matuidi w słupek!!! Ależ okazja na piątą bramkę! Jeszcze dobitka, ale po obrońcy, piłka wychodzi na rzut rożny!

• Gotowy do wejścia Gigniac. Zastąpi Kevina Gameiro. Aplauz na stojąco w Paryżu. Nie ma co się dziwić ;)

• Obrona Bułgarów zaczyna przypominać ser szwajcarski, dziura na dziurze. Teraz Gameiro próbował dograć do partnerów, ale żaden nie pobiegł za akcją.

• Sissoko! Ależ bomba, ale w środek bramki i Stoyanov z małymi problemami, ale łapie piłkę.

• Schodzi teraz Popov, w jego miejsce dobrze znany polskim kibicom- Aleksandar Tonev.

• Nawet jak Bułgarzy odbiorą piłkę gospodarzom, Ci w oka mgnieniu odzyskują piłkę... Goście przestają istnieć....

• Jestem winien informację jeszcze z pierwszej połowy. Nie zauważyłem, że boisko opuścił Sagna a w jego miejsce wszedł Sidibe.

• Marcelinho poza boiskiem, szansę dostaje Milanov.

• Kurzawa poradził sobie z dwoma obrońcami, podając na skrzydle do Griezmanna, ten wbiegł w pole karne, po ziemi wysunął piłke przed wbiegającego z obrońcą na plecach Kevina Gameiro a ten pokonał po raz drugi Stoyanova.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! GAMEIRO X2!!!

• Ależ huknął Pogba!! Metro obok bramki Stoyanova, ale z daleka wyglądało to niesamowicie!

• Druga połowa podobnie jak pierwsza- od mocniejszego ataku Bułgarów. Tym razem jednak nic z tego nie wyszło. Efekt jest taki, że Francuzi dalej naciskają a Bułgarzy próbują odpowiadać.

• Groźnie pod bramką Bułgarów, dobre dośrodkowanie Payeta, Kościelny główką, ale obok bramki.

• Drugą połowę zaczną Francuzi. Luca Banti daje sygnał- zaczynamy!

• Rozbudzili nasze nadzieje Bułgarzy, była szansa na wyrównany mecz. Wydaje się jednak, że za wcześnie cofnęli się do "Obrony Częstochowy" i Francuzi wykorzystali każdy z błędów popełnionych przez gości. Nie oceniamy jednak meczu po pierwszej połowie. Kto wie, może Bułgarzy postawią się Francuzom i strzelą jeszcze kilka goli.

• Luca Banti kończy pierwsze 45 minut. Wracamy za 15 minut!

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Bardzo nieprzyjemna kontuzja Marcelinho. Przy wybijaniu piłki przez Payeta, Bułgar zdecydował się na wślizg, a Francuz nastanął na jego nogę. Bardzo bolesna sytuacja....

• Ruszyli teraz Bułgarzy- Marcelinho na przebój, piłka pod nogi Aleksandrova, ale piłka wysokoooo nad poprzeczką Llorisa.

• Oczywiście mam na myśli Aleksandara Aleksandrova :)

• Co zrobił Aleksandrov ? Elementarz piłkarski mówi, żeby nie podawać piłki w poprzek boiska. Co robi Bułgar ? na 16 metrze decyduje się właśnie na takie zagranie, do piłki dopada Griezmann i niezwykle dokładnym strzałem przy słupku, po raz trzeci pokonuje Stoyanova.

• GOOOOOL!!!! Griezmann!!!

• Mamy czas aby ochłonąć po tych 7 minutach, które wstrząsnęły reprezentacjąBułgarii. Dużo gry w środku pola i spokojne wyczekiwanie na błąd obrony gości przez Francuzów.

• Świetna próba rozegrania akcji teraz przez Bułgarów, ale ofiarnie obrońcy gospodarzy i to oni konstruują teraz akcję.

• Bardzo szybko Francuzi odzyskali świeżość. Zobaczmy co zrobią teraz Bułgarzy.

• Dośrodkowanie z rogu pola karnego i wydaje się, że nikt tej piłki nie dotknął! Błąd Stoyanova i obrońców gości!

• GOOOOOOOOL!!!! PAYET!!

• Kapitalne dośrodkowanie Sagny, w polu karnym Griezmann, urwał się obrońcy i delikatnie dotknął piłkę. Ta odbiła się od ziemi i wpadła po długim rogu do bramki Stoyanova. Mamy remis!!!

• GOOOOOOOL!!!!! GAMEIRO!!

• Mecz ciągle wygląda tak samo. Francja atakuje, Bułgaria się broni, próbując jednocześnie kąsać kontrami. Z różnym skutkiem. Tak czy inaczej, nie mieliśmy jeszcze 100% sytuacji z akcji.

• Wściekły teraz Griezmann. Chciał aby sędzia liniowy wskazał faul i rzut wolny dla gospodarzy. Powtórki jednak jednoznacznie wyjaśniają sytuację. Piłka dla Bułgarów.

• Kolejna strata Francuzów na połowie gości i kolejny, groźnie wyglądający kontratak. Tym razem Lloris główką wyjaśnił sytuację.

• Cofnęli się goście do własnego pola karnego. Francuzi próbują, ale bardzo szczelny mur Bułgarski jak na razie górą.

• Legionista szczęśliwie, ale celnie. Piłka odbiła się od słupka i mimo, że Hugo Lloris wyczuł intencje strzelającego, był bez szans.

• Aleksandrov i GOL!!!

• RZUT KARNY DLA BUŁGARII!!!

• Pirgov fauluje teraz Sagnę i szansa na dobre dośrodkowanie przed Payetem. Jesteśmy w bocznej części boiska.

• Natychmiast przejęli piłkę Francuzi i bardzo mocno przycisnęli Bułgarów. Po niecelnym dośrodkowaniu Griezmanna, ruszyli z kontrą goście, ale zabrakło ostatniego podania.

• Cały stadion dumnie odśpiewał Marsyliankę. Losowanie już za nami. Rozpoczynamy mecz! Na początek goście!

• Zawodnicy już na murawie, pora na hymny obydwu państw!

• Po pierwszej kolejce, na czele grupy A- Bułgarzy. Pokonali, po emocjonującym meczu Luksemburg 4:3. Z kolei Francuzi dość niespodziewanie podzielili się punktami z Białorusią. Mało kto spodziewał się takiego obrotu spraw, dlatego też gospodarze dzisiejszego spotkania będą, niewątpliwie chcieli zamazać złe wrażenie i pewnie pokonać dzisiaj liderów grupy.

• Witamy na relacji z meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Świata 2018. Na Parc de Princes, gospodarze dzisiejszego meczu- Francuzi- podejmują reprezentację Bułgarii.