0

• Koniec! Francja spacerkiem pokonuje Islandię i tak jak wszyscy się spodziewali spokojnie przechodzą przez Eliminacje do Euro 2020!

• Żegnany owacjami na stojący Olivier Giroud zostaje zmieniony przez Moussy Sissoko.

• Layvin Kurzawa zmieniony przez Presnela Kimpembe.

• Kylian Mbappe zanotował cudowną asystę piętą, a Antoine Griezmann zdołał wpakować futbolówkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Antoine Griezmann również zdobywa bramkę!

• Olafur Skulason wchodzi, a schodzi Brikir Saevarsson.

• Gylfi Sigurdsson miał szansę na zdobycie honorowej bramki, ale znakomicie broni Hugo Lloris!

• Thomas Lemar melduje się na murawie, a schodzi z niej N'Golo Kante.

• Świetna akcja gospodarzy! Wymienili kilka szybkich podań, a młody snajper PSG wykończył to wszystko perfekcyjnie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kylian Mbappe i mamy 3:0!

• Oliver Giroud czekał już, aby znowu dobić futbolówkę do pustej bramki! Tym razem jednak w ostatniej chwili został zablokowany.

• Benjamin Pavard dograł w pole karne, Hannes Halldorsson minął się z piłką, a Oliver Giroud dobił ją do pustej bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Oliver Giroud zdobywa bramkę!

• Dobre podanie Mauidiego do Giroud, który próbował przelobować bramkarza Islandii. Zabrakło mu jednak trochę dokładności.

• Alfred Finnbogason melduje się na murawie w miejsce Alberta Gudmundssona.

• Dobra indywidualna akcja Griezmanna, zakończona kompletnie nieudanym strzałem z dystansu..

• Benjamin Pavard był teraz bardzo blisko odtworzenia swojego gola z Mundialu! Piłka minimalnie przeleciała obok okienka bramki rywala!

• Runar Sigurjonsson opuszcza murawę z kontuzją. Arnor Traustason zmienia swojego kolegę.

• Birkir Bjarnason ukarany żółtą kartką.

• Birkir Bjarnason oddał dobry strzał! Hugo Lloris końcówkami palców odbił piłkę.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu. Obie drużyny nie zachwycają. Oczywiście to Francja prowadzi grę i zdołała wpakować jedną bramkę.

• Blaise Matuidi uderzył obok bramki! Było bardzo blisko!

• Benjamin Pavard huknął z dystansu! Piłka minimalnie minęła poprzeczkę bramki! Ależ to by był gol!

• Seria dośrodkowań Francuzów w pole karne rywala. Żadne nie przyniosło efektu.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Francji. Albert Gudmundsson źle opanował jednak piłkę i goście stracili szansę na gola.

• Kylian Mbappe minął rywala, uderzył na bramkę, ale bramkarz Islandii tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

• Płaski strzał Mbappe! Piłka minimalnie minęła słupek bramki rywala.

• Gylfi Sigurdsson oddał strzał z dystansu, który został obroniony przez Hugo Llorisa.

• Hannes Halldorsson spokojnie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Gylfi Sigurdsson zamykał akcję swojej drużyny, jednak jego strzał był zdecydowanie zbyt słaby.

• Kylian Mbappe dograł perfekcyjnie na głowę defensora Barcelony i bramkarz Islandii nie miał szans! Czy worek z bramkami został rozwiązany?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Samuel Umtiti otwiera wynik meczu!

• Bardzo dobre dośrodkowanie Paula Pogby. Kylianowi Mbappe zabrakło jednak trochę dokładności, aby opanować piłkę.

• Od początku meczu goście nie potrafią wyjść ze swojej połowy. Szkoda, tylko że Francuzi nie przekładają tego na strzały..

• Kylian Mbappe otrzymał bardzo dobre podanie, ale trochę sam zagubił się w swoim dryblingu i wybiegł poza pole karne.

• Goście rozpoczęli mecz od środka boiska!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie! Czas na hymny!

• Islandczycy wygrali ostatni mecz, ale wcześniej notowali serię 15 meczów bez zwycięstwa. Czy dzisiaj Francja spacerkiem dopisze sobie kolejne punkty?

• Obie reprezentacji bardzo rozpoczęły przygodę z Eliminacjami do Euro 2020. Owszem, przeciwnicy nie byli zbyt wymagający bo Mistrzowie Świata pokonali 4:1 Mołdawię, a ich dzisiejsi rywale Andorę wynikiem 2:0.

• Dobry wieczór Państwu! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu Francja - Islandia!