FSV Mainz

0

Bayern Monachium

2

• Arbiter kończy mecz. Bayern pokazał jak zwykle w końcówce swój kunszt i klasę ale należy podziękować gospodarzom za ambitną grę.

• Minuta doliczona

• G o o o o l l ! ! ! ! ! Ribery jak na tacy wykłada piłkę na 7 metrze Mario Goetze, który bez problemu kieruje piłkę do siatki.

• Malli na ostatnie 5 minut zmienia Moritza

• Moritz za faul ogląda kartkę

• G o o o l l l ! ! ! ! ! Kapitalne dośrodkowanie z lewej strony wprost na głowę Bastiana Schweinsteigera, który z bliska trafia do siatki.

• Guardiola wykorzystał już komplet zmian. Widać wyraźnie, że nie jest dziś zadowolony z postawy swoich podopiecznych

• Pizarro zmienia Mandżukica

• Uderza Alaba po krótko rozegranym kornerze ale znów piłka obok bramki.

• Mniej niż kwadrans do końca regulaminowych 90 minut. Jeżeli piłkarze z Monachium liczą na 18. ligowe zwycięstwo muszą podkręcić tempo. Mainz bowiem nie zamierza się poddać do samego końca.

• Shaqiri zmienia Riberyego

• Arbiter po wrzutce w pole karne Alaby dopatrzył się faul w polu karnym i będzie wolny dla Mainz

• Bayern się obudził. Przed momentem seria 3 rzutów rożnych.

• Karius kapitalna obrona nr 3 w tym meczu uderzenie Riberryego !!!!!!!!

• Oj spadło nam tempo spotkania. Więcej, z pewnością dużo więcej można się było spodziewać po Bayernie a Mainz udowadnia, że wysokie miejsce w tabeli to nie przypadek.

• Goetze zmienia Muellera

• Niebezpieczna kontra Bayernu i znów górą bramkarz Mainz po uderzeniu Robbena.

• Bungert na boisku zmienia Choupo-Motinga

• Choupo-Moting po raz drugi w tym meczu źle trafia w piłkę w polu karnym.

• Inicjatywa w meczu przechodzi na stronę Bayernu. Trudno się temu dziwić choć w dalszym ciągu gospodarze mądrze się bronią. Przed momentem Noveski wyśmienicie zatrzymał Riberryego.

• Kapitalna interwencja bramkarza gospodarzy po nieprzyjemnym uderzeniu głową Mandżukica.

• Kolejna akcja Pospecha zatrzymana przez stoperów Bayernu. Jednak w dalszym ciągu gra gospodarzy może się podobac.

• Znów chyba dziś zbyt koronkowo próbuje przed polem karnym grać Bayern ale znów Mainz jest skuteczne

• 21-letni Saller wchodzi na boisko

• Maxim Choupo-Moting zaskoczył obronę i kopnął jak z armaty trafiając z narożnika pola karnego w poprzeczkę!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu

• Wracają oba zespoły na boisko. Powoli pora na początek drugiej części mecz.

• Bezbramkowym remisem kończy się pierwsza połowa w Mainz. Bayern pokazał, że ma problemy, nie pokazał nic ze swojej magii. Oby w drugiej połowie było ciekawiej.

• 60 sekund doliczył sędzia

• Uderzenie Krossa z 20. metrów wysoko nad poprzeczką

• Okazaki w środku boiska mądrze się zastawił wymuszając faul. Piłka kolejny raz pod bramką Bayernu.

• Przed nami ostatnie 5 minut pierwszej połowy. W ostatnich minutach tempo spotkania odrobinę spadło.

• Kolejna szansa Okazakiego..i kolejny spalony...

• Karius spokojnie złapał lekki strzał Boatenga

• Ależ walka w środku boiska pomiędzy zawodnikami Mainz i Bayernu. Jednak o klasie i poziomie tych zagrań niech świadczy fakt, że arbiter praktycznie nie gwiżdże.

• Bawarczycy próbują koronkowo rozegrać akcje przed polem karnym Mainz ale w samym końcu akcji tracą piłkę. Po chwili szybka kontra gospodarzy i znów Neurer poza polem karnym ratuje Bayern.

• Dobra asekuracja w obronie Mainz i Riberry zostaje wypchnięty poza końcową linię boiska

• Bayern rozpoczyna kolejną akcję ofensywną ale znów zagrywa niedokładnie. Szkoleniowiec Guardiola nie może być zadowolony z pierwszych już prawie 30 minut.

• Pozytywnie dziś zaskakuje zespół gospodarzy. Z pewnością większość sądziła, że Bayern przyjedzie po spokojne punkty a okazuje się, że solidna porcja pracy przez chłopcami Guardioli.

• Kontra Bayernu - dobry pomysł miał Kross zagrywając długą piłkę do Robbena ale kolega nie zrozumiał intencji zawodnika Bayernu.

• Schalke prowadzi po 19. minutach 1:0 więc na tą chwilę jeszcze nie mamy 100% mistrza Niemiec

• Przenosimy się pod bramkę gospodarzy. Bayern po akcji Mandżukica wywalczył rzut rożny po którym piłka wylądowała w rękach bramkarza.

• Choupo-Moting znakomicie, kombinacyjnie podaje do Okazakiego, który jednak przenosi piłkę nad poprzeczką. Jednak arbiter pokazał pozycję spaloną.

• Proszę - kolejna szansa gospodarzy.Ładnie zastawił się w polu karnym napastnik Mainz ale znów Neurer na posterunku. Za nami 13 minut meczu ale oglądamy naprawdę kapitalne spotkanie.

• Doskonałym wyjściem tuż przed własne pole karne bramkarz gości ratuje swój zespół. Za chwilę Alaba strzela z 20 metrów minimalnie obok słupka

• Ojjjj...przed momentem kapitalne podanie dostał Koreańczyk Koo, który sam popędził na bramkę Neurera ale chyba przestraszył się swojej szansy bo źle zagrał do nadbiegającego rywala

• Spokojny początek w wykonaniu zarówno Bayernu jak i Mainz. Oczywiście optycznie lepiej wyglądają goście ale to jeszcze nie świadczy o niczym

• I już przed nami pierwsza groźna akcja Bayernu ale Robbena zatrzymuje doskonale młody bramkarz Mainz.

• Lahm spokojnie radzi sobie pod własnym polem karnym z akcją Parka.

• Już przy pierwszym starciu pada na murawę Mandżukić ale wydaje się, że za moment wszystko będzie w porządku.

• Zaczynamy spotkanie!!

• Witamy zawodników obu zespołów już na boisku. Za moment przywitanie i rozpoczynamy mecz.

• Czy 34 tysiące ludzi na trybunach będzie świadkiem triumfu Bayernu już dziś?

• Do rozpoczęcia meczu pozostało już niewiele czasu. Kibiców obu zespół zapraszam do komentowania wydarzeń na boisku także - w komentarzach

• Zawodnicy rezerwowi gości: Dante, D. Van Buyten, X. Shaqiri, Rafinha, C. Pizarro, M. Götze, T. Starke

• Zawodnicy rezerwowi gospodarzy: B. Saller, Y. Malli, D. Kresic, E. Soto, J. Díaz, J. Koch, N. Bungert

• Składy obu zespołów właśnie poznaliśmy. Oczywiście faworytem jest jeden zespół i realnie ciężko oceniać aby wynik spotkania był inny niż wygrana zawodników z Monachium.