Fulham Londyn

2

Odense BK

2

• Odense gra dla Wisły! To był niemal cud, bo nic nie wskazywało na to, że Duńczycy strzelą tego gola. Tymczasem dosłownie kilka sekund przed tym jak sędzia miał skończyć mecz Fall dostał świetną piłkę i głową umieścił futbolówkę w siatce. WISŁA gra dalej!

• Koniec meczu!

• GOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! FALL strzela gola dla ODENSE!!!

• 3 minuty dolicza sędzia do meczu. 180 sekund szans i nadziei dla... Wisły Kraków.

• Orlando Sa zmienia Zamorę.

• Druga zmiana w ekipie gości. Mendy schodzi, w jego miejsce Djemba-Djemba.

• Damien Duff zmienia w ekipie Fulham strzelca gola Clinta Dempseya.

• Andreas Johansson zmienia Bashkima Kadrii.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Rúrik Gíslason.

• Doskonałe uderzenie pomocnika gości z rzutu wolnego. Neil Etheridge nie miał żadnych szans. Wisła potrzebuje jeszcze jednej bramki Odense.

• Jest nadzieja! Hans Henrik Andreasen strzela gola dla Odense!

• Pierwsza dobra akcja Odense w drugiej połowie. Ale próba Petera Utaki nieudana.

• Dwa razy po przerwie swoich sił próbuje Moussa Dembele. Na razie bezskutecznie.

• Tymczasem w Krakowie Wisła strzela błyskawicznego gola! Odense do boju!

• Zaczynamy drugą połowę meczu w Londynie.

• Koniec pierwszej połowie. Niestety dla Wisły, w Londynie Fulham pewnie prowadzi z Odense 2:0.

• Gospodarze oddali teraz pole piłkarzom Odense. Duńczycy w ataku pozycyjnym, ale niewiele z tego wynika.

• Piękna akcja londyńczyków, prostopadłe podanie Dembele i w sytuacji sam na sam Frei strzela między nogami Wesselsa. Fulham coraz bliżej fazy pucharowej Ligi Europejskiej.

• GOOOL! 2:0 dla Fulham po strzale Kerima Frei.

• Niestety to jest gol, który nie może ucieszyć fanów Wisły.

• Goool! Clint Dempsey wyprowadza Fulham na prowadzenie.

• Drugi raz w tym meczu piłkarze Odense wybijają piłkę z linii bramkowej! Tym razem strzelał Dempsey.

• Najlepsza okazja dla Fulham! Brede Hangeland główkował po rzucie rożnym, piłka minęła bramkarza i dopiero obrońcy wybili piłkę z linii bramkowej!

• A tymczasem w Krakowie Wiślacy robią swoje! 1:0 Garguła!

• Od kilku minut trwają bardziej zdecydowane ataki gospodarzy. Mogła być nawet bramka, ale Dempsey nie trafił w dobrej sytuacji.

• Na razie gra jest dość senna. Gospodarze mogli mieć okazję w 3 minucie, ale Matthew Briggs był na spalonym.

• Zaczynamy spotkanie na Craven Cottage w Londynie!

• Witamy w relacji live z meczu Fulham - Odense. Znamy już składy obu zespołów.

• Zapraszamy do śledzenie tabeli grupy K, która będzie aktualizowana NA ŻYWO w trakcie spotkań: Tabela grupy K LIVE!