0

Bytovia Bytów

3

• Relację na żywo prowadził dla państwa Sebastian Tokarczyk. Gorąco pozdrawiam

• Po trzech kolejkach Fortuny 1 Ligi Bytovia z siedmioma punktami zajmuje 1 miejsce natomiast Garbarnia zamyka tabelę. Wynik meczu nie odzwierciedla do końca obrazu gry jednak jak widać doświadczenie pierwszoligowe jest o wiele cenniejsze niż kilkanaście nieskutecznych akcji. Z pewnością utrata zawodnika w drugiej połowie miała wpływ na grę gospodarzy a dodała animuszu grze gościom. Kolejna szansa na punkty już w najbliższy weekend, gdzie Garbarnia zagra na wyjeżdzie z Podbeskidziem a Bytovia ze Stalą Mielec.

• Mecz zakończony. Goście z Bytowa inkasują na swoim koncie komplet punktów.

• Zmarnowany strzał kapitana gospodarzy Tomasza Ogara. Jęk zawodu na trybunach

• Rajd Kiebziaka lewą stroną boiska zakończony mocnym strzałem nad poprzeczką bramki gości.

• Obie drużyny rozpoczynają drugą połowę bez zmian. Gra rozpoczęta przez drużynę z Ludwinowa

• Drużynę gospodarzy dopinguje dzisiaj około 500 najwierniejszych kibiców, którzy pamietaja czasy meczów na starym stadionie w miejscu obecnego hotelu Forum. W przerwie starym zwyczajem zostaje odtworzone Ludwinowskie Tango

• Po 45 minutach gry drużyna gości prowadzi po bramce samobójczej Arkadiusza Garzeła

• Strzał Dudy nad bramką nad poprzeczką bramki Marcina Cabaja

• Zółta kartka dla Michała Czekaja

• Strzał Kostrubały niestety obok bramki Witana

• Obrońcy Bytovii inicjuja ciekawą akcję która zakończyła się uzyskaniem rzutu rożnego

• Schodzi Wojciech Wilczyński. Na boisku melduje się Dawid Witkowski.

• Próba ataku ze strony Bytovii jednak piłkę bez trudu wybija Cabaj

• Sędzia Gąsiorowski z Białej- Podlaskiej gwiżdże i pierwszą połowę rozpoczyna Bytovia.

• Obie drużyny wyszły na murawę. Około godziny temu nad stadionem przeszła ulewa co zdecydowanie poprawiło warunki do gry. Powoli kibice gospodarzy rozpoczynają doping.

• O wiele lepiej sezon rozpoczęli goście, od pokonania Bruk- Betu – spadkowicza z Ekstraklasy oraz remisu z olsztyńskim Stomilem. Póki co perturbacje związane z odejściem głównego sponsora jakim była firma Drutex nie mają aż tak dużego wpływu na grę drużyny jak to wróżono przez sezonem.

• Obecny sezon Lwy z Ludwinowa rozpoczęły porażką ze Stalą Mielec oraz remisem na wyjeździe z Wartą Poznań. Czyżby dzisiaj przyszedł czas na pierwsze zwycięstwo po 44 letniej przerwie od 1 Ligi? Może dzisiaj potwierdzi się powiedzenie, że do trzech razy sztuka.

• Witam ze Stadionu Miejskiego w Krakowie, na którym w roli gospodarza występować będzie drużyna Garbarni. Z kolei drużyna przyjezdna to ekipa Bytovii Bytów. Zawodnicy powoli kończą rozgrzewkę i za około 20 minut sędzia Gąsiorowski powinien rozpocząć spotkanie.