• 90+3. Koniec meczu! Garbarnia - GKS 1962 0:1!

• Garbarnia rozpaczliwie dąży do zdobycia wyrównującej bramki.

• Maciej Firlej zmienił Szymona Kiebzaka.

• Jakub Wróbel zmienił Kamila Adamka.

• Dobre piąstkowanie Drazika po dośrodkowaniu Kalemby.

• Rozpaczliwy wślizg obrońcy gospodarzy powstrzymał uderzenie Mroza!

• GOOOOOOOL! Farid Ali w ekwilibrystyczny sposób trafił do siatki Garbarni! 1:0 dla GKS-u!

• Damian Tront ukarany żółtą kartką.

• Marek Mróz uderzył z dystansu, a kapitalną paradą popisał się Marcin Cabaj!

• Patryk Skórecki zmienił Kamila Jadacha.

• Filip Wójcik zmienił Patryka Serafina.

• Serafin płasko uderzył, ale Drazik spokojnie złapał piłkę.

• Niecelne uderzenie Masiudy. GKS 1962 zepchnięty do defensywy.

• Faul Słomy na Adamku i goście będą mieli rzut wolny na swojej połowie.

• Farid Ali zmienił Krzysztofa Gancarczyka.

• Bardzo dobra interwencja obrońców GKS-u, którzy powstrzymali Tomasza Ogara.

• Szymon Kiebzak minął Drazika, ale jego uderzenie z bardzo ostrego kąta zatrzymało się na bocznej siatce!

• Rozpoczynamy II połowę!

• Koniec I połowy!

• Kolejne uderzenie Szymury, a piłka minimalnie poszybowała nad poprzeczką!

• Pewnie w bramce Cabaj, który obronił uderzenie głową Szymury.

• Kapitalne wyjście z bramki Cabaja, który uratował swoją drużynę przed utratą gola!

• Arkadiusz Garzeł ukarany żółtą kartką.

• Marek Masiuda z zasłużoną żółtą kartką.

• Dominik Kulawiak przekroczył przepisy i został ukarany żółtą kartką.

• Garzeł sfaulował Adamka i mamy rzut wolny dla gości.

• Gospodarze wybili centrę z rzutu rożnego GKS-u.

• Czujnie w bramce gości Grzegorz Drazik, który przejął podanie pomocnika Garbarni.

• Indywidualna akcja Kamila Słomy, którego uderzenie minimalnie minęło bramkę Drazika!

• Gospodarze prowadza atak pozycyjny. Goście czekają na wyprowadzenie kontrataku.

• Nieudany drybling Włodyki i goście przejęli futbolówkę.

• Zaczynamy spotkanie!

• Zawodnicy wyszli na murawę.

• Rezerwowi Garbarni: Kozioł – Górecki, Krykun, Firlej, Wójcik, Kostrubała, Lech.

Rezerwowi Jastrzębia: Gostomski – Skórecki, Ali, Szczęch, Wróbel, Mazurkiewicz, Jaroszek.

• Z dwóch ostatnich drużyn w tabeli Garbarnia podejmuje GKS Jastrzębie.

GKS Katowice zmierzy się natomiast z Chrobrym Głogów

• Piłkarze z Jastrzębia mają na koncie kilka zwycięstw ładnym stylu w tym sezonie, ale ostatnio obniżyli loty. Ostatnią wygraną zanotowali 3 marca, a w ostatnich czterech meczach zdobyli zaledwie dwa punkty.

• Ostatnie dni piłkarzom z Jastrzębia upływają pod znakiem podróży. Najpierw podopieczni Jarosława Skrobacza wybrali się w daleką podróż do Olsztyna, gdzie zremisowali ze Stomilem 1:1, strzelając gola w doliczonym już czasie. Następnie ich celem podróżny była Nieciecza i mecz ze spadkowiczem z Ekstraklasy Termalicą.

• Garbarnia od początku sezonu dołuje w Fortuna 1 Lidze. Z początku wydawało się, że krakowska drużyna płaci frycowe i niebawem zacznie seryjnie wygrywać. Tak się jednak nie stało i praktycznie każdy zdobyty punkt jest dla niej na wagę złota. Do bezpiecznej strefy beniaminkowi brakuje dziewięć punktów.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie!

DW

Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Polska Press

Garbarnia Kraków - GKS Jastrzębie ONLINE. Pierwszym, niedzielnym starciem 27. kolejki Fortuna 1 Ligi będzie mecz pomiędzy beniaminkami z różnych rejonów tabeli. Dla krakowian każdy mecz będzie tym z kategorii "o życie", natomiast Jastrzębie zajmuje bezpieczną pozycję w środku stawki. Relacja LIVE tylko w GOL24.PL!

Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE

Do bezpiecznej strefy beniaminkowi brakuje dziewięć punktów. To jest osiągalne, zwłaszcza że słabo spisują się m.in. Wigry Suwałki i Bytovia. - Jest to specyficzna liga, każdy z każdym może wygrać, poziom nie jest nie wiadomo jak wysoki. Dominuje siła i przygotowanie fizyczne. Wydaje mi się, że w każdym meczu mogliśmy zrobić coś więcej. Brakuje skuteczności i dlatego jesteśmy tam, gdzie jesteśmy. - mówi Szymon Kiebzak, zawodnik Cracovii wypożyczony na ten sezon do Garbarni.

Ostatnie dni piłkarzom z Jastrzębia upływają pod znakiem podróży. Najpierw podopieczni Jarosława Skrobacza wybrali się w daleką podróż do Olsztyna, gdzie zremisowali ze Stomilem 1:1, strzelając gola w doliczonym już czasie. Następnie ich celem podróżny była Nieciecza i mecz ze spadkowiczem z Ekstraklasy Termalicą (0:0). Ostatnim wyjazdem będzie dzisiejszy mecz z Garbarnią.

Piłkarze z Jastrzębia mają na koncie kilka zwycięstw ładnym stylu w tym sezonie, ale ostatnio obniżyli loty. Ostatnią wygraną zanotowali 3 marca, a w ostatnich czterech meczach zdobyli zaledwie dwa punkty. Nad strefą spadkową mają jednak dużą przewagę, której nie powinni roztrwonić przed ostatnią kolejką Fortuna 1 Ligi. - Mamy nadzieję, że wygramy ten mecz, choć nie będzie łatwo. Ostatni mecz wygraliśmy z tą drużyną 2:1, a w spotkaniach z tym zespołem dobrze nam idzie. Cały czas wierzę w to, że zwyciężymy i kolejne spotkania pójdą po naszej myśli - mówi Kiebzak.

Z dwóch ostatnich drużyn w tabeli Garbarnia podejmuje GKS Jastrzębie, natomiast GKS Katowice zmierzy się z Chrobrym Głogów.

Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie TRANSMISJA

Mecz Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie rozpocznie się o godzinie 15:00. Nie zaplanowano transmisji z tego spotkania. Relacja LIVE tylko w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie?