Garbarnia Kraków

0

GKS Katowice

2

• Koniec spotkania. Bez niespodzianki. GKS Katowice wygrał i opuścił strefę spadkową. Zdjęcia z meczu już do obejrzenia na stronie. Zapraszamy!

• GOOOOOOOOOOOOOL! Puchacz na 2:0. Pozamiatane.

• I nie ma gola. Sędzia odgwizdał chyba spalonego. Ucierpiał też Poczobut, który jednak dokończy mecz.

• Sędzia doliczył trzy minuty. Jest wolny dla Garbarni.

• Jeszcze strzał Habusty, ale niecelny.

• I jeszcze Lech za Wójcika.

• Piszczek w miejsce Ogara. Norbert Piszczek.

• Tak prezentuje się dziś sektor gości przy Reymonta: Kibice GKS Katowice

• Ostatnia zmiana po stronie gości. Pojawił się Habusta za Anona.

• Spiker podał frekwencję. Na trybunach jest 410 osób. Za Kostrubałę wszedł Słoma.

• Zespół z Katowic na własne życzenie oddaje pole. Końcówka będzie zatem niezwykle nerwowa.

• Aktywny Lisowski. Znowu się przedarł, oddał strzał, ale został zablokowany.

• Dobre zachowanie Barana. Bramkarz gości obronił strzał nogami.

• Garbarnia zaczęła grać odważniej. Skończy się to bramką wyrównującą czy bramką na 0:2? GieKSa czeka.

• Tymczasem na trybunach kolejne okrzyki pod adresem Wisły Kraków:

• Za karę Śpiączka schodzi z boiska. Szansę na ostatnie minuty dostaje Woźniak.

• ŚPIĄCZKA! Ale jaja. Nie trafił do siatki nawet w akcji jeden na jednego z Cabajem.

• Garbarni kurczy się czas na odrobienie strat. Zresztą piłka jest w posiadaniu GieKSy.

• Tabisia zmienił właśnie Puchacz.

• Fatalnie zachowuje się Śpiączka! Tym razem nie wykorzystał zagrania od Tabisia.

• Nieeeeee... Śpiączka gra dzisiaj źle! Znowu podjął decyzję, przez którą GieKSa straciła szansę na zdobycie drugiej bramki.

• Czwarta kartka w meczu, jednak dopiero pierwsza na konto gości. Ukarany został Poczobut za nieprzepisowe przerwanie gry.

• W natarciu GieKSa. Śpiączka próbował główką, lecz znowu bardzo słabo.

• Kolejna kartka w meczu. Wójcik ukarany za faul na Łyszczarzu.

• Gramy dalej. Od środka wznowili gospodarze.

• Koniec pierwszej odsłony. GieKSa prowadzi dzięki bramce Lisowskiego i na tę chwilę jest poza strefą spadkową. Czy po przerwie utrzyma lub powiększy przewagę w tym meczu? Wracamy za kwadrans.

• Lisowski... Ależ blisko drugiego trafienia dla przyjezdnych. Zabrakło naprawdę niewiele.

• Poprzeczka ratuje katowiczan! Garbarnia mogła szybko doprowadzić do wyrównania.

• No i jest 1:0 dla gości. Cabaja pokonał Lisowski. Ładny strzał!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! LISOWSKI.

• Obrońcy Garbarni dają sobie radę z Jędrychem. Podawał mu Wawrzyniak.

• Kiepski strzał Łyszczarza.

• Śpiączka faulowany przez Kalembę. Kartki jednak nie ma. Kapitan Garbarni został oszczędzony przez arbitra.

• Pół godziny gry za nami. Mecz jest dość energiczny. Nie brakuje okazji. Brakuje goli!

• Jest kolejna żółta kartka. Dla Kalemby.

• NIE MA GOLA! Lisowski pomylił się nieznacznie. To była najlepsza okazja.

• Błąd! Kolejny strzał, ale bez powodzenia. Zepsuł naprawdę dobrą akcję GieKSy.

• Żółtą kartkę obejrzał Włodyka. To pierwsza indywidualna kara w meczu.

• Kibice z Katowic obrażali Wisłę Kraków. Spiker zagłuszał ich komunikatem puszczanym z głośników. A w sieci pojawił się taki wpis:

• Bez zagrożenia po kornerze. Baran złapał piłkę i rozpoczął nową akcję swojego zespołu.

• Nowak w okolicach bramki. W końcu zdecydował się na strzał. Piłkę na siebie przyjął Jędrych. Jest rzut rożny.

• W odpowiedzi Nowak po odegraniu od Ogara - również obok.

• Znowu w natarciu goście. Błąd rozpędził się z piłką, potem dopadł do niej Śpiączka, ale chyba za długo zwlekał z decyzją. Nie ma bramki.

• Błąd z wolnego i... jęk zawodu w sektorze gości. Pomocnik kopnął nad bramką. Tymczasem na prasówkę zawitał gołąb:

• Wyborna szansa przed przyjezdnymi. Sędzia gwizdnął faul w okolicy szesnastego metra. Kto zdecyduje się na bezpośredni strzał?

• Uwaga. Garbarnia atakuje. Akcja zapowiadała się przednio, ale defensorzy GieKSy w porę wyjaśnili sytuację.

• Piłka zagościła w polu karnym gospodarzy. Dośrodowanie było niezłe, ale wykończenie już nie. Od bramki Cabaj.

• Na trybunach może kilkaset osób. Głośno dopingują tylko goście. Przy piłce GieKSa.

• Mecz właśnie się rozpoczął. Od środka przyjezdni.

• Zawody poprowadzi sędzia Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

• Ławka GKS: Pawełek, Mączyński, Piesio, Puchacz, Habusta, Frańczak, Woźniak.

• Ławka Garbarni: Kozioł, Piszczek, Serafin, Pyciak, Słoma, Gawle, Lech.

• Nawet gdyby Garbarnia wygrała wszystkie mecze do końca to i tak nie zgarnie więcej niż 33 punkty. A tyle na cztery kolejki przed końcem posiada pierwsza z bezpiecznych drużyn - Bytovia Bytów.

• Na trybunach pojawią się kibice przyjezdni. Frekwencja na meczu będzie jednak bardzo niska.

• Za kwadrans rozpocznie się mecz, który zakończy 31. serię gier w Fortuna 1 Lidze. Garbarnia już wie, że bez względu na wynik i tak spadnie poziom niżej. GieKSa o utrzymanie jeszcze walczy. Dzisiaj może wydostać sie z "czerwonej" strefy.

red

Garbarnia Kraków - GKS Katowice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Garbarnia Kraków - GKS Katowice ONLINE. W ostatnim meczu 32. kolejki Fortuna 1 Ligi Garbarnia zagra w poniedziałek z GKS-em Katowice. Goście walczą o zachowanie ligowego bytu, a zespół z Krakowa na utrzymanie nie ma już szans. Relacja LIVE w GOL24!

Garbarnia Kraków - GKS Katowice ONLINE

Cel GKS-u Katowice na potyczkę z Garbarnią jest jasny. Podopieczni Dariusza Dudka na boisku zdegradowanej już Garbarni chcą sięgnąć po komplet punktów. Katowiczanie zajmują obecnie miejsce w strefie spadkowej, ale zwycięstwo pozwoliłoby im przesunąć się na bezpieczną czternastą lokatę. Zadanie nie wydaje się szczególnie trudne. Garbarnia w roli gospodarza przegrała aż 10 spotkań, a zwyciężyła w zaledwie dwóch.

GieKSa powinna się mieć jednak na baczności. W rundzie jesiennej drużyna z Katowic uległa Garbarni przy Bukowej 1:2. Dublet dla gości ustrzelił wówczas Tomasz Ogar, a honorową bramkę dla GKS zdobył Arkadiusz Woźniak.

Poniedziałkowy mecz poprowadzi Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 17.

Fortuna 1 Liga. Kto wygra mecz Garbarnia Kraków - GKS Katowice?

Garbarnia Kraków - GKS Katowice TRANSMISJA TV

Spotkanie Garbarni z GKS-em Katowice nie będzie transmitowane w telewizji. Początek spotkania w poniedziałek o godzinie 17. Relacja LIVE w GOL24!