• 90+5. Koniec meczu! Garbarnia Kraków - GKS Tychy 1:3!

• GOOOOL! Sebastian Steblecki pechowo skierował futbolówkę do własnej bramki!

• Marcin Biernat ukarany żółtą kartką.

• Filip Wójcik zmienił Kamila Włodykę.

• Serhij Krykun zmienił Tomasza Ogara.

• Jakub Vojtus zmienił Mateusza Piątkowskiego.

• GOOOOL! Omar Monterde kapitalnie wykończył zespołową akcję GKS-u! Nokaut w Krakowie! 3:0!

• GOOOOOL! Mateusz Piątkowski pewnie wykorzystał rzut karny! 2:0 dla GKS-u Tychy!

• Rzut karny! W polu karnym sfaulowany został Sebastian Steblecki i sędzia nie miał najmniejszych wątpliwości!

• Kolejny raz szczęścia szukał Adamczyk i ponownie górą okazał się Cabaj.

• Adamczyk oddał uderzenie, ale Cabaj nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec I połowy! Garbarnia - GKS 0:1!

• Tomasz Ogar strącił głową futbolówkę, która minimalnie minęła bramkę GKS-u!

• Dobra interwencja Konrada Jałochy, który poradził sobie z uderzeniem Patryka Serafina!

• Przemysław Lech ukarany żółtą kartką.

• GKS ma przewagę, ale gospodarze ambitnie dążą do zdobycia wyrównującej bramki.

• GOOOOOOOOL! Omar Monterde przeprowadził indywidualną akcję, dośrodkował na głowę Macieja Mańki, który otworzył wynik spotkania!

• Piłka znalazła się w bramce Garbarni, ale Łukasz Sołowiej znalazł się na pozycji spalonej!

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Ławka rezerwowych Garbarni: Aleskander Kozioł, Rafał Górecki, Serhij Krykun, Filip Wójcik, Norbert Piszczek, Dawid Nowak, Grzegorz Gawle.

• Skład gospodarzy: 80. Marcin Cabaj (Br.) - 7. Patryk Serafin, 9. Tomasz Ogar, 12. Maciej Firlej, 16. Paweł Pyciak, 19. Karol Kostrubała, 25. Krzysztof Kalemba (Kpt.), 27. Kamil Słoma (M), 29. Kamil Włodyka, 49. Przemysław Lech, 71. Remigiusz Szywacz.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Garbarnia Kraków - GKS Tychy!

Leszek Jaźwiecki

Garbarnia Kraków - GKS Tychy ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Andrzej Wisniewski / Polskapresse

Garbarnia Kraków - GKS Tychy ONLINE. Piłkarze z Tychów zaliczyli falstart na inaugurację wiosennej rundy Fortuna 1. Liga. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza przegrali w Olsztynie z borykającym się z problemami organizacyjnymi Stomilem. Teraz ich rywalem jest ostatnia drużyna w tabeli Garbarnia i na kolejną wpadkę zawodnicy GKS- u Tychy nie mogą sobie już pozwolić. Krakowianie również muszą chwytać się brzytwy, aby zachować szanse na pozostanie w Fortuna 1 Lidze. Gdzie śledzić przebieg meczu Garbarnia Kraków - GKS Tychy? Relacja LIVE w GOL24.PL.

Garbarnia Kraków - GKS Tychy ONLINE

Powtórzyć wynik z jesiennej rundy będzie tyszanom bardzo trudno. Na stadionie przy ulicy Edukacji piłkarze GKS udzielili profesorskiej lekcji drużynie z Krakowa odprawiając ją z bagażem pięciu bramek. Garbarnia zajmuję ostatnie miejsce w tabeli tracą do bezpiecznej strefy już 7 punktów.
- Nie patrzymy na miejsce w tabeli Garbarni, jedziemy mocno skoncentrowani na to spotkanie i chcemy zdobyć trzy punkty - uważa asystent Ryszarda Tarasiewicza Tomasz Wolak. - Garbarnia będzie walczyć do końca o utrzymanie, na takie drużyny trzeba uważać, dlatego nie możemy popełnić żadnego błędu.

Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie Wisły Kraków. - Rozegrałem tak kilka spotkań w swojej karierze i miło będzie tam powrócić - mówi przed tym spotkaniem Sebastian Steblecki, który był piłkarzem Cracovii. - Miło też będzie, jeśli wrócimy z Krakowa z kompletem punktów - dodaje. Z powodu kontuzji z Garbarnia nie zagra Dawid Abramowicz. Pod znakiem zapytania stoi występ na stadionie przy ulicy Reymonta Keona Daniela.

Garbarnia Kraków - GKS Tychy LIVE. Kto będzie sędzią?

Mecz Garbarnia Kraków - GKS Tychy poprowadzi arbiter Kornel Paszkiewicz z Wrocławia.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Garbarnia Kraków - GKS Tychy?

Garbarnia Kraków - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Spotkanie Garbarnia - GKS Tychy nie będzie transmitowane w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Początek meczu o godzinie 17:00. Nasza relacja startuje 20 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Garbarnia Kraków - GKS Tychy LIVE.