Garbarnia Kraków

0

Odra Opole

0

• Koniec spotkania! W Krakowie bez goli, widzieliśmy za to 12 żółtych kartek i jedną czerwoną!

• Krykun za Wójcika, ostatnia zmiana w spotkaniu.

• Druga żółta, a w konsekwencji czerwona karta dla Modera.

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Żółta kartka dla Ogara

• Ostatnia zmiana w Odrze. Czyżycki za Boneckiego

• Marnowali swoje szanse goście, teraz zmarnowali gospodarze. Słoma znalazł się w doskonałej okazji przed bramką, ale spudłował!

• Druga zmiana w Garbarni, Ogar za Nowaka.

• Kolejne "żółtko", tym razem dla Winiarczyka

• Dogodna sytuacja Skrzypczaka, ale nie oddał dobrego strzału z niewielkiej odległości.

• Mamy wysyp żółtych kartek. Tym razem za faul taktyczny ukarany Żemło

• Górecki faulował Szotę i został ukarany żółtą kartką

• Mikinic zmieniony przez Janusa

• Żółta kartka dla Modera

• Zmiana w Garbarni. Kosturbała za Serafina.

• Druga kartka w spotkaniu dla gości. Ukarany Szota.

• Błanik dorzucał z kornera, a jeden z obrońców wyręczył bramkarza i wybił piłkę głową.

• Odra coraz mocniej naciska gospodarzy! Najpierw jedynie nieporozumienie w szeregach opolan uchroniła Garbarnię przed stratą bramki, chwilę później uczyniła to poprzeczka, którą obił Szota!

• Odra w natarciu. Najpierw dobrą wrzutę wybił na bezpieczną odległość Kozioł, a po chwili bramkarz gospodarzy wyłapał piłkę po zablokowanym uderzeniu Błanika.

• W zespole Odry w przerwie jedna zmiana. Kontuzji nabawił się bramkarz, Artur Krysiak, w jego miejsce zagra Michał Szromnik.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Przerwa. W pierwszych 45 minutach nie widzieliśmy goli. Czekamy na ciekawszą drugą połowę.

• Doskonała okazja gospodarzy! W dogodnej pozycji znalazł się Serafin, oddał strzał, ale świetnie zachował się Krysiak i nie ma bramki!

• Żółta kartka dla Boneckiego. Pierwsza w tym spotkaniu dla piłkarza Odry

• Rzut wolny dla gości. Do piłki podszedł Błanik i uderzył bardzo blisko bramki.

• Strzał zza pola karnego oddał Moder, ale chybił.

• Żółta kartka dla Słomy za faul na Szocie.

• Bonecki czysto zatrzymany po długim rajdzie, który mógł zakończyć się bramką dla Odry.

• Żółta kartka dla Masiudy za faul na Błaniku

• W dalszym ciągu próbuje Garbarnia. Uderzał Masiuda, ale zdecydowanie nie wyszedł mu ten strzał i piłka mija bramkę.

• Z akcją wyszli gospodarze. Serafin szukał podaniem Nowaka, ale zagrał zbyt mocno i nie udało się zakończyć akcji strzałem

• Włodyka fauluje Błanika i mamy drugą żółtą kartkę w spotkaniu.

• Dwa stałe fragmenty dla Odry, ale nie przynoszą one efektów.

• Arkadiusz Garzeł otrzymuje żółtą kartkę za faul.

• Mocne dogranie Skrzypczaka do Mikinicia, ale ten drugi nie zdołał oddać strzału w dogodnej pozycji.

• Akcja gospodarzy zakończona strzałem Wójcika, ale dobrze interweniował Krysiak.