Garbarnia Kraków

0

Puszcza Niepołomice

1

• Puszcza Niepołomice wraca z Krakowa z kompletem punktów. Podopieczni Tomasza Tułacza w derbowej konfrontacji pokonali Garbarnię 1:0, a zwycięskiego gola strzelił Krzysztof Drzazga. Beniaminek z Krakowa przegrał po raz jedenasty w sezonie i spadł na ostatnie miejsce w tabeli.

• Koniec spotkania! Puszcza Niepołomice wygrywa z Garbarnią 1:0 po trafieniu Krzysztofa Drzazgi!

• Rajd Dawida Ryndaka, który przebiegł z piłką od własnego pola karnego, pod pole karne gospodarzy i wywalczył rzut rożny.

• Arbiter doliczył jeszcze cztery minuty do drugiej części gry.

• Patryk Serafin uderzył z dystansu na bramkę Miłosza Mleczki. Futbolówka nie zmierzała jednak w światło bramki.

• Łukasz Szczepaniak zobaczył żółty kartonik za faul na Łukaszu Pietrasie.

• Trzecia i ostatnia roszada w ekipie Puszczy. Marcel Kotwica zastąpił kontuzjowanego Uwakwe.

• Przerwa w grze. Longinus Uwakwe potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

• Bogusław Pietrzak przeprowadził ostatnią roszadę w drużynie gospodarzy. Tomasz Ogar zastąpił Marka Masiudę.

• Karol Kostrubała uderzał na bramkę Miłosza Mleczki. Z 16. metrów trafił jednak prosto w golkipera Puszczy.

• Roszada w drużynie Puszczy. Wiktor Żytek opuścił plac gry, a w jego miejsce pojawił się Dawid Ryndak.

• Zmiana w ekipie Garbarni. Filip Wójcik został zastąpiony przez Jakuba Wróbla.

• Mariusz Korpalski sięgnął do kieszonki. Łukasz Pietras obejrzał żółty kartonik.

• Piłka w siatce bramki Garbarni! W roli głównej Krzysztof Drzazga, który przelobował Marcina Cabaja. Przyjezdni z Niepołomic prowadzą 1:0!

• GOOOOOOOOOOOL! KRZYSZTOF DRZAZGA! 1:0 DLA PUSZCZY!

• Zmiana w drużynie Garbarni. Patryk Serafin wszedł w miejsce Mateusza Węsierskiego.

• Krzysztof Drzazga przeszkadzał w rozpoczęciu akcji przez Garbarnię i został napomniany żółtą kartką.

• Łukasz Szczepaniak zameldował się na murawie w miejscu Marcina Orłowskiego.

• Hubert Tomalski dograł piłkę do Krzysztofa Drzazgi, ale ten uderzył ponad poprzeczką.

• Michał Mikołajczyk dorzucił futbolówkę w szesnastkę gospodarzy. Po tym zagraniu dwóch graczy Puszczy starało się przeciąć piłkę, ale żaden z nich do niej nie zdążył.

• Ostro potraktowany przez rywala Marcin Stefanik, ale arbiter oszczędził zawodnika Garbarni.

• Druga część spotkania w Krakowie już się zaczęła!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy w Krakowie bez bramek.

• Mateusz Węsierski ukarany przez sędziego żółtą kartką.

• Marcin Orłowski trafia do bramki Garbarni! Sędzia gola jednak nie uznał. Jego zdaniem faulowany w polu karnym był obrońca Garbarni Michał Wrześniewski.

• Marek Masiuda ostro wszedł w nogi Huberta Tomalskiego. Żółta kartka.

• Rzut wolny dla Puszczy po zagraniu ręką przez Łukasza Pietrasa. Po stałym fragmencie nie było jednak zagrożenia dla bramki Garbarni.

• Wrzucał piłkę z lewej strony w szesnastkę Michał Mikołajczyk, ale jego zagranie było zbyt krótkie.

• Rozpędził się na prawej stronie Łukasz Furtak, ale został sfaulowany przez Filipa Wójcika.

• Akcję Garbarni zakończył uderzeniem Filip Wójcik. Piłka nie zmierzała jednak w światło bramki.

• Błąd Miłosza Mleczki. Golkiper Puszczy minął się z futbolówką, ale po chwili naprawił własną pomyłkę.

• Po zagraniu Huberta Tomalskiego futbolówkę przejął Piotr Stawarczyk i odegrał ją do Konrada Stępnia. Gracz Puszczy zmarnował jednak wyborną sytuację!

• Słabszy fragment spotkania. Nieco dłużej przy piłce utrzymują się gracze Puszczy.

• Indywidualna akcja Krzysztofa Drzazgi. Zawodnik Puszczy wpadł w pole karne, ale oddał słaby strzał.

• Rzut wolny dla Puszczy po faulu na Tomalskim. Silnie na bramkę Garbarni strzelał Longinus Uwakwe, ale skuteczną paradą popisał się Marcin Cabaj!

• Kontratak Garbarni po nieudanym rozegraniu rzutu rożnego przez Puszczę. Akcja zakończona celnym strzałem Filipa Wójcika na bramkę Miłosza Mleczki. Golkiper gości poradził sobie z uderzeniem.

• Dośrodkował w pole karne Filip Wójcik, ale Miłosz Mleczko interweniował bez zarzutów.

• Marek Masiuda starł się z Marcinem Orłowskim. Gracz gospodarzy potrzebował dłuższej chwili, by pozbierać się z boiska.

• Kolejna akcja gospodarzy. Damian Nieśmiałowski dogrywał w pole karne, ale futbolówkę przejął defensor Puszczy Łukasz Furtak.

• Pierwsze zagrożenie pod bramką Puszczy Niepołomice. Strzelał Michał Czekaj, ale został zablokowany.

• Pierwszy gwizdek Mariusza Korpalskiego! Mecz w Krakowie już się rozpoczął!

• Zawodnicy obu drużyn już na murawie. Za parę chwil arbiter Mariusz Korpalski z Torunia rozpocznie starcie pomiędzy Garbarnią i Puszczą.

• Rezerwowi Puszcza: Smoleń, Łukasz Szczepaniak, Fryc, Kotwica, Ryndak, Kuzma, Bartków.

• Rezerwowi Garbarnia: Kozioł, Kobusiński, Serafin, Wojcieszyński, Wróbel, Kalemba, Ogar.

• Ekipa Puszczy Niepołomice w lidze jest niepokonana już od siedmiu spotkań. Drużyna spod Krakowa z 24 punktami plasuje się na piątym miejscu w tabeli. Nic, dziwnego, że to przyjezdni uchodzą dzisiaj za faworytów.

• W szesnastu dotychczasowych meczach Garbarnia Kraków zdobyła dwanaście punktów (3 zwycięstwa, 3 remisy i 10 porażek). Co ciekawe krakowska drużyna lepiej niż w domowych meczach spisuje się w spotkaniach wyjazdowych, z których przywiozła aż osiem punktów.

• W meczu 17. kolejki 1. ligi przedostatnia w tabeli Garbarnia w derbach Małopolski zmierzy się z Puszczą Niepołomice. Witamy na relacji LIVE!

PI

Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Andrzej Banas / Polska Press

W 17. kolejce Fortuna 1 Ligi dojdzie do małych derbów Małopolski, w których Garbarnia podejmie Puszcze Niepołomice. Przed startem rozgrywek mało kto spodziewał się, że drużyna prowadzona przez Tomasza Tułacza po szesnastu rozegranych spotkaniach będzie miała 24 punkty. Klub z malutkiej miejscowości może być stawiany jako wzór zarządzania. Kluczem do takiej postawy jest osoba Tomasza Tułacza, który od kilku sezonów buduje drużynę Puszczy.

Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice ONLINE

To samo do niedawna można było napisać o zespole Garbarni, który prowadzony przez Mirosława Hajdo zanotował niespodziewany awans. O tym, że cierpliwość krakowskich działaczy nie należy do najdłuższych przekonaliśmy się kilka tygodni temu, gdy Hajdo został zwolniony. Teraz drużyna jest prowadzona przez Bogusława Pietrzaka, który zanotował udany start i wygrał z GKS-em Katowice.

Tydzień później już tak miło nie było i z Olsztyna Garbarnia wróciła bez punktów. Utrzymanie w lidze będzie dla tego klubu wielkim wydarzeniem. W szesnastu meczach zespół z Krakowa zdobył dwanaście punktów – 3 zwycięstwa, 3 remisy i aż 10 porażek. Co ciekawe lepiej spisuje się w meczach wyjazdowych, gdzie zdobyła osiem punktów.

Puszcza tydzień temu zremisowała przed własną publicznością z Wigrami Suwałki 1:1, a w lidze jest niepokonana od siedmiu spotkań i to ona jest zdecydowanym faworytem tego meczu.

Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Początek meczu o godzinie 17:00. Nie zaplanowano transmisji ze spotkania Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice. Zapraszamy więc na relację LIVE w GOL24.PL. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.