Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie obejrzeć w TV, relacja LIVE online? TRANSMISJA NA ŻYWO

Garbarnia Kraków

0

Stomil Olsztyn

2

• Koniec! Sędzia gwiżdżę po raz ostatni, a to oznacza, że Stomil Olsztyn utrzymuje się w 1 lidze!

• Żółtym kartonikiem ukarany także Remigiusz Szywacz.

• Marcin Cabaj będąc na ławce ogląda żółtą kartkę!

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Bartłomiej Niedziela schodzi, a wchodzi Jakub Mosakowski.

• Bohater Stomilu Grzegorz Lech opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Michał Góral.

• Widać w grze obu drużyn już duże rozluźnienie. Wyczekują tylko aż sędzia zakończy mecz.

• Aleksander Kowalski ogląda żółtą kartkę.

• Przeciągnięte dośrodkowanie w pole karne Stomilu. Od bramki zacznie Skiba.

• Wojciech Dziemidowicz melduje się na murawie w miejsce Mateusza Gancarczyka.

• Stomil jest już praktycznie pewny utrzymania. Widać, że spadł im kamień z serca i teraz spokojnie rozgrywają sobie piłkę.

• A Patryk Serafin wchodzi w miejsce Przemysława Lecha.

• Norbert Piszczek zmienia Kamila Włodykę.

• Niecodzienna sytuacje. Trener Garbarni zdecydował się na potrójną zmianę. Tomasz Ogar zmienia Dawida Nowaka.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Pewnie wykorzystany rzut karny przez Grzegorza Lecha!

• Rzut karny dla Stomilu! Faulowany w polu karnym rywala Janusz Bucholc.

• 100% okazja Sobczaka! Napastnik Stomilu miał piłkę w polu karnym, tylko że uderzył zbyt mocno!

• Mocne, ale niecelne uderzenie Kamila Słomy.

• Krzysztof Kalemba ukarany żółtą kartką.

• Świetna wymiana podań gości! Szymon Sobczak dograł z prawej strony prosto do Grzegorza Lecha, który pokonuje bezradnego Aleksandra Kozioła!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Grzegorz Lech daje prowadzenie Stomilowi!

• Lukas Kuban dograł w pole karne, jednak piłka wylądowała prosto w rękawicach bramkarza Garbarni.

• Serhij Krykun uderzył głową, ale znakomicie broni Skiba!

• Szymon Sobczak czekał już na piłkę zagraną od Niedzieli, ale w ostatniej chwili blokuje Górecki.

• Lukas Kuban notuje świetną interwencję! Gdyby nie jego ingerencja to zawodnik Garbarni miałby przed sobą tylko bramkarza!

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Jak na razie mamy bezbramkowy remis z małym wskazaniem na Garbarnię. Widać, że zawodnicy Stomilu czują na karku widmo spadku. Czy poprawią swoją grę po przerwie?

• Waldemar Gancarczyk miał 100% okazję! Aleksander Kozioł uratował swój zespół!

• 3 minuty doliczone!

• Piotr Skiba obronił strzał rywala z dużymi problemami. Na szczęście miał przed sobą Kraczunowa, który wybija piłkę.

• Masiuda ucierpiał przy starciu z rywalem. Znowu służby medyczne muszą pojawić się na murawie.

• Znakomitą interwencją popisuje się Kozioł! Gdyby nie jego interwencja to Grzegorz Lech wpakowałby piłkę w samo okienko!

• Dobry strzał głową Włodyki! Piłka minimalnie minęła bramkę gości!

• Teraz było bardzo groźnie! Najpierw uderzył Grzegorz Lech, którego strzał został obroniony. Dobijać próbował jeszcze Pałaszewski, tylko że nie trafił w piłkę.

• Grzegorz Lech uderza z rzutu wolnego, ale trafia prosto w mur.

• Dobre podanie otrzymał Szymon Sobczak, ale oczywiście źle opanował piłkę.

• Kolejna głupia strata w środku pola gospodarzy. Widać, że kosztuje ich to wszystko dużo stresu.

• Maciej Pałaszewski miał dużo miejsca na oddanie strzału i zamiast spróbować to podawał do Niedzieli, który stracił piłkę.

• Goście grają dzisiaj bardzo niedokładnie. Garbarnia częściej utrzymuje się przy piłce, a Stomil rozgrywa piłke bardzo chaotycznie.

• Szymon Sobczak wpadł w pole karne Garbarni, próbował minąć zwodem defensorów z Krakowa, ale udało im się wyjaśnić sytuację.

• Rafał Górecki fauluje rywala tuż przed swoim polem karnym! Będzie groźna okazja dla gości.

• Bartłomiej Niedziela próbował świetnie obsłużyć Pałaszewskiego, ale znowu defensorzy Garbarni przerywają akcję.

• Aleksander Kozioł mocno ucierpiał przy starciu z rywalem i potrzebna jest pomoc medyczna.

• Groźnie było teraz w polu karnym Garbarni, ale jeden z obrońców gospodarzy wybił piłkę spod nóg Sobczaka!

• Przemysław Lech wpadł w pole karne Stomilu, ale jego strzał został zablokowany!

• Sędzia użył gwizdka po raz pierwszy!

• Stomil Olsztyn podobnie jak w poprzednich rozgrywkach pod koniec sezonu zaczynają grać bardzo dobrze. Ostatnie dwa mecze to dwa zwycięstwa z Bruk-Betem i Puszczą. Teraz walczyć będą o trzecią z rzędu wygraną. Czy im się to uda?

• Ten mecz jest bardzo ważny dla drużyny z Olsztyna. Stomil ma aktualnie 4 punkty przewagi nad strefą spadkową więc zwycięstwo pozwoli im utrzymać się na zapleczu Ekstraklasy.

• Dzień dobry Państwu! Witamy bardzo serdecznie w relacji LIVE z meczu Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn!

red

10.11.2018 poznan gd warta poznan stomil olsztyn. glos wielkopolski. fot. grzegorz dembinski/polska press ©Grzegorz Dembinski

Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn ONLINE. Tylko jeden punkt dzieli Stomil Olsztyn od utrzymania na zapleczu Ekstraklasy. Zadanie wydaje się wykonalne, ponieważ dzisiaj olsztynianie powalczą o niego z zespołem, który już został zdegradowany. Czy na Stadionie Miejskim w Krakowie Stomil będzie mógł dziś świętować?

Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn ONLINE

Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn online. Jeszcze jeden krok

Dzisiejszy mecz sportowo ma praktycznie tylko jeden wymiar - czy Garbarnia stawi opór będącemu na fali Stomilowi, który jest blisko celu, który jeszcze na początku roku wydawał się nieosiągalny.
Udało się jednak opanować trudną sytuację organizacyjną i skompletować zespół, który godnie stawił czoła ligowym rywalom. Dzisiaj, mimo ujemnych punktów, Stomil może zapewnić sobie utrzymanie. Wystarczy jeden punkt.

Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn online. Pożegnanie Krakowa z 1 Ligą

Dla gospodarzy mecz będzie miał jedynie sentymentalne znaczenie. Stadion, który na co dzień jest domem ekstraklasowej Wisły Kraków, przynajmniej na rok pożegna się dzisiaj z rozgrywkami Fortuna 1 Ligi.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn?

Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Transmisji telewizyjnej ze spotkania Garbarni ze Stomilem nie prowadzi żadna stacja telewizyjna. Tekstowa relacja na żywo w Gol24.pl