Garguła: Nie jestem w stanie wytłumaczyć tego wyniku

Kasia Guzik
Łukasz Garguła
Łukasz Garguła Marcin Szczepański / Ekstraklasa.net
Rozczarowanie i żal towarzyszyły zawodnikom Wisły, gdy schodzili do szatni po przegranym meczu z Podbeskidziem. Chyba nikt w Krakowie nie spodziewał się takiego rezultatu. - Nie jestem w stanie wytłumaczyć tego wyniku - mówił Łukasz Garguła.

Chyba w najczarniejszych snach nie przewidywaliście takiego obrotu sprawy, że Podbeskidzie wywiezie stąd aż 3 punkty.
Rok temu mieliśmy dobrą lekcję od Podbeskidzia, gdzie w Pucharze Polski przegraliśmy u siebie 0:1. Historia zatoczyła koło i dzisiaj ponieśliśmy porażkę.

Jak oceniasz grę zespołu w dzisiejszym meczu?
Myślę, że druga połowa w naszym wykonaniu była niezła. Utrzymywaliśmy się przy piłce. Natomiast nie potrafiliśmy stworzyć dogodnej sytuacji i strzelić bramki.

Niedawno graliście z Limanovią, nad którą to też niełatwo wam przyszło zwycięstwo. Nie wyciągnęliście wniosków, że teoretycznie słabszy rywal może wam sprawić dość spore trudności?
Nie, doskonale spodziewaliśmy się jak zagra Podbeskidzie. My dziś zagraliśmy dramatycznie, przede wszystkim w pierwszej połowie.

Sprawiliście niespodziankę przegrywając ten mecz. Możesz znaleźć jakieś powody dlaczego tak się stało?
Nie jestem w stanie wytłumaczyć tego wyniku.