dor
Trener Gino Lettieri żałował sytuacji Korony, zmarnowanych w pierwszej połowie.
Trener Gino Lettieri żałował sytuacji Korony, zmarnowanych w pierwszej połowie. Fot. Dorota Kułaga
Korona Kielce przegrała w meczu Lotto Ekstraklasy z Lechem w Poznaniu 1:2. -Jesteśmy zadowoleni z gry, ale nie z wyniku - podsumował spotkanie Gino Lettieri, trener Korony.

-Jesteśmy trochę rozczarowani, ale wynikiem, a nie występem naszej drużyny. W tym meczu byliśmy mało uważni w trzech sytuacjach i w dwóch z nich straciliśmy bramki. W pierwszej połowie mieliśmy 2-3 sytuacje stuprocentowe, ale ich nie wykorzystaliśmy. Taktycznie jednak wyglądało to nieźle z naszej strony. Lech nie wiedział, jak się zachowywać, jak byliśmy w posiadaniu piłki. Wygrała jednak drużyna, która na poszczególnych pozycjach ma lepszych piłkarzy. Przy drugiej bramce nasz obrońca patrzył na piłkę zamiast na przeciwnika. Gytkjaer jest bardzo inteligentny, dlatego dotknął futbolówkę, zanim ta odbiła się od ziemi. Potem znalazł się w dobrej sytuacji. Nam trochę brakuje tej mądrości. Jeszcze raz jednak powtarzam, że jesteśmy zadowoleni z naszego występu, a nie z wyniku - powiedział po spotkaniu Gino Lettieri, trener Korony.