GKP Gorzów Wielkopolski 1 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

2

• Koniec spotkania! GKP przegrało z KSZO 1:2!

• Strzał Ciacha głową, ale fantastycznie broni Dymanowski!

• Strzał Pawła Grocholskiego przeszedł centymetry obok słupka!

• Dymanowski starł się z Ciachem na linii bramkowej, a wcześniej piłka trafiła ponownie w słupek!

• Żółta kartka dla Łudzińskiego.

• GOOOLLLL!!! 2:1 dla KSZO!! Piłka po rykoszecie wpadła do bramki bezradnego Ulmana, który rzucił się w drugi róg!

• Po zdobyciu bramki, piłkarze z Gorzowa wyraźnie uwierzyli w zwycięstwo. Coraz mocniej naciskają na piłkarzy KSZO.

• Kontra prawą stroną przyjezdnych. Gevorgyan dośrodkował do Wolańskiego, lecz piłka za bardzo mu odskoczyła po przyjęciu na klatkę.

• GOOOLLL!!! 1:1!! Po rzucie rożnym w zamieszaniu do wyrównania doprowadził Daniel Ciach!

• Łudziński za Markowskiego.

• Po rzucie wolnym Łuszkiewicza piłka w zamieszaniu spadła pod nogi Drozdowicza, który z 5 metrów uderzył prosto w bramkarza!

• Tym razem żółta kartka dla Banasiaka.

• Po raz kolejny zablokowany Drozdowicz.

• Kartką upomniany Stachurski.

• Nawrocik za Pavlovicia.

• Nowosielski złamał akcję do środka, przymierzył w samo okienka. Sporo jednak zabrakło do celu.

• Strzelec jedynej bramki ukarany żółtą kartką.

• Górski przewrócił się polu karnym. Sędzia niewzruszony. Potężne gwizdy na trybunach.

• Długa piłka zagrywana na środek, jeden obrońca minął się z piłką, a drugi przegrał pojedynek bark w bark z napastnikiem. Na końcu piłka minęła jeszcze Ulmana, a z samej linii do siatki wpakował ją Pavlović.

• GOOOOLLLL!! Igor Pavlović zdobywa bramkę dla KSZO!

• Na uderzenie z 35 metrów zdecydował się Łuszkiewicz, z trudem na róg piłkę wybił Dymanowski.

• Bomba Drozdowicza zablokowana ofiarnie przez Trzeciakiewicza.

• Spadło tempo spotkania. Dużo walki w środkowej strefie.

• Piotr Nowosielski zastępuje Sambę Ba.

• Ładna wymiana piłki między Kaczmarczykiem, Górskim a Gołębiem. Ostatni z nich był już 5 metrów od bramki, jednak zdołali zablokować go obrońcy KSZO.

• Ilków-Gołąb o mały włos nie znalazł się przypadkiem sam na sam z Dymanowskim. Obrońcy przerwali akcję w ostatniej chwili.

• Rozpoczynamy drugą połowę. Bez zmian w obu zespołach.

• Koniec pierwszej połowy.

• Strzał Adriana Łuszkiewicza niemal z narożnika pola karnego wylądowało na słupku!

• Goście coraz częściej zaczynają dochodzić do głosu.

• Najlepsza okazja w tym meczu! Piękne uderzenie szczupakiem Samby Ba, lecz jak struna wyciagnał się Ulman i wybił piłkę.

• Ilków-Gołąb ogląda żółtą kartkę.

• Michał Stachurski uderza z rzutu wolnego prosto w mur. Do piłki wybitej po rzucie rożnym dopadł Samba Ba, lecz uderzył z pierwszej piłki wysoko nad poprzeczką.

• Lekkie uderzenie Drozdowicza bez problemu obronił bramkarz.

• Groźna akcja GKP! Adam Banasiak wpadł w pole karne, lecz będąc 5 metrów przed bramką niepotrzebnie jeszcze podawał.

• Próba z dystansu w wykonaniu Janusza Wolańskiego prosto w Ulmana.

• Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez gości zostało zakończone bardzo niedokładnym uderzeniem.

• Faul Jasińskiego na Trzeciakiewiczu. Skończyło się bez kartki.

• W ostatniej chwili zablokowany Michał Ilków-Gołąb. Po rzucie rożnym piłkarze GKP reklamowali zagranie ręką przez jednego z obrońców, ale sędzia nakazał grać dalej.

• Uderzenie na bramkę Nikoli Kolarova.

• Tym razem powstrzymany atakujący prawą stroną Michał Trzeciakiewicz.

• Świetny wślizg w destrukcji Pawła Grocholskiego. Tomasz Bzdęga ładnie wypuścił Vahana Gevorgyana, ale interwencja obrońcy GKP była bezbłędna.

• Od pierwszego gwizdka grę prowadzą gospodarze. W zespole z Ostrowca Świętokrzyskiego najbardziej wysunięta tylko dwójka napastników.

• Goście próbują wykorzystać wzrost Igora Pavlovicia. Na razie obrońcy GKP dają sobie radę.

• Kontratak KSZO zatrzymał się na rękawicach Kamila Ulmana, który pewnie wyłapał wrzutkę.

• Pierwszy celny strzał na bramkę w tym spotkanie. Z ostrego kąta próbował Emil Drozdowicz, jednak na posterunku był Tomasz Dymanowski.

• Groźne krzyżowe podanie do Krzysztofa Kaczmarczyka, lecz sędzia dopatrzył się spalonego.

• Dobrze wygląda w początkowej fazie spotkania gra gorzowian. Zawodnicy GKP długo utrzymują się przy piłce i prowadzą grę.

• W odpowiedzi za głębokie dośrodkowanie do Igora Pavlovicia.

• Seria dośrodkowań w pole karne w wykonaniu gospodarzy. Wszystko zakończyło się przewinieniem w ofensywie.

• Rozpoczynamy.

• Za kuluarami w Gorzowie Wielkopolskim mówi się, że dzisiejsze spotkanie będzie ostatnim w pierwszej lidze dla zespołu GKP. Niezależnie od końcowego rezultatu, zawodnicy mają złożyć wnioski o rozwiązanie kontraktów z klubem.

• Znamy już wyjściowe jedenastki obu zespołów.

• KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zajmuje obecnie przedostatnią pozycję w pierwszoligowej tabeli. Każda kolejna strata punktów przybliża widmo spadku z zaplecza Ekstraklasy. Tydzień temu hutniczy klub jedynie zremisował u siebie z zespołem z Kluczborka 2:2, choć dwukrotnie prowadził.

• Dla piłkarzy Gorzowskiego Klubu Piłkarskiego dzisiejszy mecz będzie pierwszym od 16 kwietnia, kiedy to, GKP zremisowało, po zaciętym spotkaniu, u siebie z drużyną GKS-u Katowice 3:3. W ostatniej kolejce gorzowianie nie grali, oddali walkowerem wyjazdowe spotkanie z ŁKS Łódź.

• Witamy w relacji pierwszego sobotniego spotkania na zapleczu Ekstraklasy. GKP Gorzów Wielkopolski podejmuje u siebie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.