GKS 1962 Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

GKS Jastrzębie

0

Chojniczanka Chojnice

0

• Mecz bardzo średni. Kilka ciekawych akcji, ale nikt nie potrafił wykorzystać swoich okazji. Cały mecz będzie zapamiętany z głupiej czerwonej kartki Patryka Skóreckiego!

• Koniec tego spotkania!

• Ta akcja idealnie podsumowuje ten mecz. Kamil Adamek mógł wyprowadzić swojego kolegę do akcji sam na sam ale.... fatalnie się pośliznął i nie trafił w piłkę....

• Ostatnia zmiana tego meczu Oskar Mazurkiewicz zmienia Damiana Tronta.

• Tomasz Mikołajczak wchodzi w miejsce Damiana Piotrowskiego.

• Bardzo dziwna sytuacja. Patryk Skórecki uderzył swojego kolegę ze zespołu i otrzymał czerwoną kartkę.

• Dominik Szczęch zmienia Farida Aliego.

• Dobrze wykonany rzut rożny przez Trochima, ale bramkarz GKS-u został sfaulowany!

• Zmiana także w drużynie gospodarzy. Kamil Jadach schodzi, a Kamil Adamek go zmienia.

• Serhij Pylypczuk wszedł na murawę w miejsce Pawła Zawistowskiego.

• Seweryn Michalski musiał przerwać kontratak rywala i za to otrzymał zółtą kartkę.

• Coś w tym jest....

• Bardzo dobre uderzenie Aliego, ale strzał Ukraińca trafia w Janukiewicza!

• Dużo kontrowersji w ostatnich minutach! Teraz Deleu trafiony w rękę, ale sędzie nie odgwizduje 11.

• Skórecki po raz kolejny przewraca się w polu karnym. Tym razem sędzia nie zdecydował pokazać się mu żółtej kartki.

• Strzał Wojciecha Trochima szybuje wysoko ponad bramką.

• Wojciech Trochim przewraca się w polu karnym i domaga się wskazania na wapno! Sędzie jednak nie ma takiego zamiaru!

• Tomasz Foszmańczyk zmienia Miłosza Przybeckiego.

• Płaskie, ale niecelne uderzenie Szymury.

• Kolejna dobra akcja gospodarzy i tym razem zawodnik GKS-u nie trafia w światło bramki!

• Zakotłowało się pod bramką Janukiewicza! Zabrakło bardzo niewiele!

• Rozpoczęcie drugiej połowy tego meczu!

• Jakość pierwszej połowy pozostawia wiele do życzenia, ale obie drużyny miały swoje okazje do zdobycia bramki.

• Zamieszanie pod bramką Chojniczanki, ale piłkarze GKS-u nie zdołali oddać strzału i sędzia kończy pierwszą część meczu.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej części tego meczu.

• Patryk Skórecki za bardzo głupią symulkę trafia do notesu sędziego.

• Paweł Zawistowski ogląda pierwszą żółtą kartkę w tym meczu.

• Pierwszy celny strzał od bardzo, bardzo dawna. Bartosz Jaroszek trafia jednak prosto w Janukiewicza.

• Wojciech Trochim wypuścił w bój Pawła Zawistowskiego, który w ostatniej chwili wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

• Bardzo mocne dośrodkowanie Pawła Zawistowskiego, zdecydowanie zbyt mocne.

• Przybecki fauluje swojego rywala w ofensywie, tym samym tracąc szansę na zdobycie bramki.

• Początek meczu był bardzo obiecujący, ale z każdą minutą tempo bardzo mocno spada. Teraz już długo czekamy na jakikolwiek strzał na bramkę.

• Dośrodkowanie Pietruszki, które jednak nie dochodzi do celu.

• Dawid Grojny pogubił się w swoich poczynaniach defensywnych i Miłosz Przybecki zdołał dograć groźną piłkę w pole karne gospodarzy! Grzegorz Drazik był jednak tam gdzie być powinien.

• Mocne wstrzelenie piłki przez Pawła Zawistowskiego, tylko że znowu jego zapędy przerywa Grzegorz Drazik, który wyłapuje lecącą futbolówkę.

• Kamil Szymura uderza z rzutu wolnego, ale robi to bardzo słabo i Janukiewicz nie miał żadnych problemów.

• Rzut wolny dla GKS-u pod samym polem karnym rywala! Znowu będzie bardzo groźnie!

• Ależ gospodarze byli bliscy zdobycia bramki! Pacholski miał piłkę na 3 metrze, lecz trafił tylko w boczną siatkę! To powinno być 1:0!

• Bardzo dobre dośrodkowanie Pawła Zawistowskiego, ale świetnie piąstkuje Grzegorz Drazik, jednocześnie wyjaśniając całą sytuację.

• Zawodnik gości z zabandażowaną głową , ale wraca murawę.

• Oskar Paprzycki i Maciej Spychała zderzyli się głowami. Potrzebna szybka pomoc medyczna, gdyż Oskar Paprzycki od dłużej chwili oszołomiony leży na murawie.

• Bardzo mocne otwarcie GKS-u! Farid Ali oddał bardzo dobry strzał z dystansu i zabrakło dosłownie centymetrów a piłka zatrzepotałaby w okienku bramki Janukiewicza!

• Goście rozpoczęli mecz!

• Oba zespoły są już na murawie! Czekamy na pierwszy gwizdek!

• W losowaniu pierwszej rundy Pucharu Polski gospodarze trafili na Legię Warszawa. Będzie to na pewno wielkie wydarzenie dla całych Chojnic. O awans będzie piekielnie trudno, ale pojedynek mistrza Polski z niżej notowanymi rywala zawsze budzi wiele emocji.

• Chojniczanka już kolejny sezon z rzędu jest jednym z faworytów w kontekście awansu do Ekstraklasy. Te rozgrywki również rozpoczyna nieźle, gdyż jeszcze nie zaznali smaku porażki. Jak będzie dzisiaj?

• Witam Państwa bardzo serdecznie w relacji LIVE ze spotkania GKS-u Jastrzębia oraz Chojniczanki Chojnice! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Pierwszy gwizdek rozbrzmi już za 20 minut!

krk

GKS 1962 Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Polska Press

GKS Jastrzębie - Chojniczanka ONLINE. Zawodnicy GKS Jastrzębia 1962 po trzech kolejkach zajmują przedostatnie miejsce. W starciu z Chojniczanką Chojnice nie będą faworytem, ale zrobią wszystko, by wywalczyć pierwsze punkty przed własną publicznością. Początek meczu o godz. 17:45. Tekstowa relacja NA ŻYWO w GOL24!

GKS 1962 Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Oglądaj Ekstraklasę na żywo online w Player.pl >>>

Wyniki beniaminka z Jastrzębia-Zdroju są dalekie od oczekiwań. Jedyny punkt jastrzebianie zdobyli po remisie w Częstochowie z Rakowem. Warto przypomnieć, że zespół ze Śląska wykazał się wówczas charakterem. Wyrwał punkt, choć do szatni schodził z bagażem dwóch bramek.

Dwa spotkania rozegrane na własnym obiekecie - z Wigrami Suwałki i Puszczą Niepołomice kończyły się porażkami beniaminka. W sobotnie popołudnie zawodnicy GKS 1962 Jastrzębia będą chcieli w końcu zapunktować przed własną publicznością. Rywal będzie jednak bardzo wymagający. Chojniczanka w trwającym sezonie jeszcze nie przegrała.

GKS 1962 Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice: kto wygra mecz 1 ligi?

Ekipa z Chojnic przed tygodniem odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie. Wygrana 2:1 nad Rakowem nie przyszła łatwo. W roli głównej wystąpił Wojciech Trochim, który zdobył bramkę i wywalczył rzut karny. W dwóch wcześniejszych spotkaniach Chojniczanka pechowa traciła pewne wydawałoby się trzy punkty.

W 1. kolejce w starciu z Sandecją "Chojna" zremisowała, chociaż jeszcze w 85 minucie prowadziła 3:1. W kolejnym pojedynku ekipa z Chojnic znów podzieliła się punktami. Tym razem z Wigrami Suwałki (1:1), a bramkę straciła w doliczonym czasie gry.

To będzie pierwszy w historii mecz zespołów z Jastrzębia i Chojnic. Spotkanie poprowadzi Paweł Malec. Pierwszy gwizdek w sobotę 11 sierpnia o godzinie 17:45.

GKS Jastrzębie - Chojniczanka TRANSMISJA TV

Transmisja meczu GKS 1962 Jastrzębie – Chojniczanka w Polsacie Sport. Wstęp do spotkania o 17:30. Początek transmisji dziesięć minut później. Mecz skomentuje duet: Szymon Rojek – Janusz Kudyba. Tekstowa relacja LIVE w GOL24!

17:45 GKS 1962 Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice Polsat Sport