Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie...

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 9. kolejka
2018-09-19 19:00

GKS Jastrzębie

2

Stomil Olsztyn

1

• Koniec meczu! Gospodarze wygrywają 2:1 po golach Adamka i Gancarczyka! Jedynego gola dla Stomilu strzelił Góral! Dziękujemy za uwagę!

• Arbiter doliczył 3 minuty.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Adamek, a w jego miejsce Krakowczyk.

• Góral nie wykorzystuje rzutu karnego! Nadal GKS prowadzi 2:1!

• Rzut karny za faul na Góralu! Piłkę na 11 metrze ustawia 19-letni napastnik Stomilu!

• Co za oblężenie bramki GKS-u! Drazik interweniował trzy razy z rzędu. Rzut rożny wywalczyli goście z Olsztyna, piłka spadła pod nogi Trojaka, ale bez konsekwencji dla jastrzębian!

• Strzela Góral, obok bramki.

• Ostatnia zmiana w Stomilu. Zszedł Bucholc, wszedł Dzemidowicz.

• Strzał z dystansu Trojaka. Łapie Drazik.

• Kun z lewej strony na wbiegającego w pole karne Górala, jednak napastnik Stomilu nie zdołał oddać strzału.

• Strzał Szymury broni Skiba!

• Druga zmiana w Stomilu. Zszedł Jegliński, a w jego miejsce Tanczyk.

• Pierwsza zmiana w zespole Stomilu. Zszedł Lech, a w jego miejsce Stromecki.

• GOL! GKS obejmuje prowadzenie! Co za bramka Gancarczyka z dystansu!

• Gospodarze doprowadzają do wyrównania! Gola na 1:1 strzelił Adamek!

• Gancarczyk faulował Kubana.

• Ale okazja dla Stomilu! Góral odegrał w polu karnym do Głowackiego, a ten myli się o centymetry i piłka leci obok bliższego słupka!

• Druga zmiana w zespole gospodarzy. Zszedł Kulawiak, a w jego miejscu zameldował się Weis.

• Zmiana w zespole GKS-u. Zszedł Jadach, a w jego miejscu zameldował się Szczęch.

• Żółta kartka dla Tronta.

• Znów swojej szansy szukał Skórecki! Nad poprzeczką!

• Głowacki nabił Kulawiaka i wywalczył aut. Po wyrzucie piłki źle przyjął ją Góral. Strata gości.

• Adamek miał przed sobą jednego obrońcę Stomilu i Skibę. Nie zdołał nawet oddać strzału.

• Adamek do Tronta, ale piłkę przechwycił Kun i ruszył z kontratakiem. Ostatecznie goście stracili piłkę.

• Bucholc obejrzał żółty kartonik.

• Dobra piłka do Kulawiaka na około 10 metr, obrońca GKS-u oddał strzał, jednak został zablokowany przez jednego z obrońców Stomilu.

• Góral złapany na pozycji spalonej.

• Błąd Kulawiaka chciał wykorzystać Głowacki, jednak od autu gospodarze.

• Długie podanie w kierunku Górala, z którym radzi sobie Szymura.

• Stomil nie spieszy się z kolejnym atakiem. Goście szukają dogodnej sytuacji, na razie rozgrywają piłkę między sobą, zmuszając jastrzębian do biegania.

• Skórecki znów przed szansą, ale po raz kolejny nad poprzeczką!

• Wracamy do Jastrzębia-Zdroju! Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Stomil prowadzi z GKS-em 1962 Jastrzębie 1:0 po golu Górala z 12. minuty. Na stadion w Jastrzębiu-Zdroju wrócimy za kwadrans!

• Jegliński wybił piłkę Adamkowi spod nóg. Rzut rożny dla GKS-u.

• Skórecki otrzymał bardzo dobre podanie od jednego z kolegów, ale znów przestrzelił!

• Z prawej strony dośrodkowywał Kulawiak, strzał głową oddał Adamek. Niecelna próba. Od bramki wznowi Skiba.

• Gojny z lewej strony zagrał do Adamka, wystarczyło, by zawodnik GKS-u lepiej przyjął piłkę! Niewiele brakowało!

• Bucholc wrzucał piłkę z prawej strony w pole karne, ale poradzili sobie obrońcy GKS-u.

• Rzut wolny dla GKS-u, ale Tront prosto w mur.

• Żółta kartka dla Sołowieja.

• Rzut rożny dla Stomilu, po chwili z kontrą ruszyli gospodarze. Skórecki chciał oszukać Wełnickiego, ale z tego pojedynku górą wyszedł obrońca Dumy Warmii.

• Góral sam na sam z Drazikiem, ale tym razem dobrze zachował się golkiper GKS-u i napastnik Stomilu strzela wprost w niego!

• Przed szansą Lech, ale przestrzelił z około 5 metra, a piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki Drazika!

• Skórecki ukarany żółtą kartką za faul na Trojaku.

• Zagranie z prawej strony w pole karne do Skóreckiego, jednak zawodnik GKS-u miał problem z utrzymaniem się przy piłce.

• Rzut wolny dla GKS-u, Tront oddał bezpośredni strzał na bramkę Skiby, ale sporo się pomylił.

• Żółtą kartką ukarany Jegliński.

• Rzut rożny dla GKS-u.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Głowacki. Łapie Drazik.

• Jastrzębie mogło postraszyć, ale w polu karnym nie było nikogo, kto mógłby zamknąć podanie z lewej strony. Od bramki grę wznowi Skiba.

• Gojny z autu w pole karne Stomilu, radzi sobie Trojak.

• Rzut wolny dla GKS-u, wybija Trojak.

• Góral odegrał do Lecha w polu karnym, a ten wywalczył rzut rożny. Bez konsekwencji dla gospodarzy.

• Mogło odpowiedzieć Jastrzębie, ale dobrze broni Skiba! Gospodarze mają rzut rożny.

• Stomil rozegrał swoją akcję prawą stroną, jeden z kolegów dośrodkował w pole karne, gdzie najwyżej wyskoczył Góral i z około 5 metra, strzałem głową pokonał Drazika!

• GOL! Michał Góral pokonał Drazika strzałem głową, a Stomil obejmuje prowadzenie!

• Błąd Drazika! Zagrał wprost pod nogi Lecha, jednak nie połapali się gracze ofensywni Stomilu i nie wykorzystali szansy.

• Strzał Adamka zablokowany przez Wełnickiego. Chwilę wcześniej piłkarz GKS-u ładnie ograł Sołowieja.

• Gojny w pojedynku z Kunem. Aut na wysokości pola karnego dla gospodarzy, jednak nie potrafili tego wykorzystać. Piłka wylądowała w rękach Skiby.

• Faulowany Kuban. Skiba posyła daleką piłkę na połowę GKS-u, jednak jego koledzy nie potrafili się przy niej utrzymać.

• Błąd środkowych obrońców Stomilu i GKS przed ogromną szansą na objęcie prowadzenia! Skórecki w pojedynku ze Skibą strzela... w boczną siatkę!

• Arbiter odgwizdał przewinienie na Sołowieju.

• Wołodymyr Tanczyk
  • W dzisiejszym meczu po stronie GKS-u 1962 Jastrzębie nie zobaczymy Macieja Spychały (pauza za kartki) i Adama Żaka. W Stomilu zabrakło Remigiusza Szywacza (pauza za kartki, ponadto lewy obrońca Dumy Warmii w ostatnim meczu w Chojnicach złamał nadgarstek).

• Stomil dobrze rozpoczął sezon, choć przed sobą miał kilkanaście, długich wyjazdów. Piłkarze Kieresia wygrali w Bielsku-Białej z Podbeskidziem (3:1) i w Tychach z miejscowym GKS-em (3:0), a także bezbramkowo zremisowali z zaskoczeniem jesieni Bytovią Bytów. Potem tak dobrze nie było. Fatalna passa trwa.

• Zanosiło się na to, że jastrzębianie wrócą na właściwe tory po niekoniecznie udanej inauguracji rundy jesiennej w Fortuna 1 Lidze. Zwycięstwa nad GKS-em Katowice (1:0) i Bruk-Bet Termalicą (4:2) podbudowały morale zespołu, jednak w ostatniej kolejce podopieczni trenera Jarosława Skrobacza zaliczyli wpadkę, dając się ograć Garbarni Kraków, która do pewnego momentu zajmowała ostatnie miejsce w tabeli.

• Witamy w relacji LIVE ze stadionu w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie GKS podejmuje Stomil Olsztyn. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 19.

Joanna Sobczykiewicz

25.08.2018 katowicefortuna 1 liga 7 kolejkagks katowice - gks jastrzebie lucyna nenow /dziennik zachodni/ polska press *** local caption *** 7 kolejkagks

25.08.2018 katowice fortuna 1 liga 7 kolejka gks katowice - gks jastrzebie lucyna nenow /dziennik zachodni/ polska press *** local caption *** 7 kolejka gks katowice - gks jastrzebie ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Stomil Olsztyn ONLINE. Mamy dobrą wiadomość dla tych, którym zaczęło już brakować pierwszoligowych zmagań. Dziś odbędzie się aż sześć spotkań na zapleczu Ekstraklasy, m.in. GKS 1962 Jastrzębie podejmie przed własnymi kibicami Stomil Olsztyn, który walczy z niemałymi problemami. Pierwszy gwizdek arbitra Pawła Malca z Łodzi o godz. 19. Szczególnie zapraszamy na relację LIVE, ponieważ mecz nie będzie transmitowany w telewizji.

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Stomil Olsztyn ONLINE

Gospodarze obudzili się kilka minut przed końcem spotkania, strzelając gola na 1:2, lecz było już za późno. Musieli pogodzić się nie tylko ze stratą punktów, ale też Macieja Spychały, który zobaczył czwarty, żółty kartonik w sezonie, a to oznacza przymusową pauzę w meczu ze Stomilem. Nie byłoby to tak dużym problemem, gdyby nie fakt, że Spychała jest młodzieżowcem, a tych wielu w GKS-ie nie ma. Trener Skrobacz postawi zapewne na Kacpra Kawulę, co i tak oznacza roszady wewnątrz składu.

Podobny problem będzie miał Kamil Kiereś, któremu w Chojnicach podwójnie wyeliminował się Remigiusz Szywacz. Dlaczego podwójnie? Najpierw 22-latek obejrzał czwartą, żółtą kartkę, która pozbawiła go szans na występ w dzisiejszym spotkaniu, podobnie jak Spychałę z GKS-u. Jakby tego było mało, kilkanaście minut później, lewy obrońca został trafiony piłką w rękę tak niefortunnie, że złamał nadgarstek. Dograł do końca pierwszej połowy, a następnie został przewieziony do szpitala w Chojnicach. Obrona Stomilu będzie poddana kolejnej próbie. Choć nie ma Szywacza, na którego trener stawia już od kwietnia, to do osiemnastki po pauzie za kartki wraca Lukáš Kubáň.

W przeciwieństwie do dzisiejszego rywala, Stomil dobrze rozpoczął sezon, choć przed sobą miał kilkanaście, długich wyjazdów. Piłkarze Kieresia wygrali w Bielsku-Białej z Podbeskidziem (3:1) i w Tychach z miejscowym GKS-em (3:0), a także bezbramkowo zremisowali z zaskoczeniem jesieni Bytovią Bytów. Potem tak dobrze nie było. Fatalna passa trwa. Niemoc Stomilu doskonale obrazuje ostatnie spotkanie w Chojnicach, w którym od 15. minuty grali w przewadze, a i tak nie potrafili poradzić sobie ze sforsowaniem obrony Chojniczanki. Udało się to dopiero Michałowi Góralowi w drugiej połowie, lecz Duma Warmii szybko mogła zapomnieć o jakichkolwiek punktach. Kilkanaście sekund po golu 19-letniego napastnika, gospodarze znów wyszli na prowadzenie, wykorzystując gapiostwo i błędy indywidualne piłkarzy z pierwszej linii.

Ostatnie zwycięstwo Garbarni nad GKS-em 1962 Jastrzębie miało też charakter symboliczny dla Stomilu. Klub z Krakowa zepchnął Dumę Warmii do strefy spadkowej. Musimy przyznać, że nie jest to dobra reklama przed zbliżającym się, pierwszym w tym sezonie, domowym pojedynkiem w Olsztynie. Zarząd liczył, że do kasy wpłynie spory zysk ze sprzedaży karnetów i biletów, który może i w niewielkim stopniu, ale pomógłby w łataniu dziury budżetowej. To właśnie z tego powodu Stomil rozpoczął zbieranie darowizn, a piłkarze od sierpnia mają opóźnienia w wypłatach. W ostatnim czasie w mediach więcej mówiło się o słabej sytuacji finansowej klubu niż o wynikach sportowych drużyny. To z pewnością nie sprzyja walce o punkty.

Dzisiejszy mecz poprowadzi Paweł Malec z Łodzi. W obecnym sezonie był rozjemcą w pięciu spotkaniach, w których trakcie pokazał 26 żółtych kartek, cztery czerwone, a także podyktował rzut karny.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz GKS 1962 Jastrzębie - Stomil Olsztyn?

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Ten mecz nie będzie transmitowany przez Polsat Sport ani Polsat Sport Extra. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:00.