GKS Bełchatów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

GKS Bełchatów

0

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

• Koniec meczu! Bruk-Bet Termalika pewnie pokonała na wyjeździe GKS Bełchatów w niedzielnym meczu 31. kolejki Fortuna 1 Ligi.

• Druga żółta kartka i w konsekwencji czerwona dla Thiakane!

• Michal Bezpalec na końcowe minuty za Purece.

• Martin Miković za Wasielewskiego.

• Żółta kartka dla Flaszki.

• Michał Orzechowski zastępuje z kolei Patrika Misaka.

• Za Artura Golańskiego wchodzi Dawid Flaszka.

• Ucierpiał Wasielewski, który zwija się z bólu przy linii bocznej.

• Drugi ostry faul 19-latka, który wylatuje z boiska!

• Gergel wrzucił z kornera, Wlazło wywalczył czystą pozycję na samym środku pola karnego i oddał mierzony strzał głową. Piłka w siatce.

• GOOOOOOL!!! PIOTR WLAZŁO PODWYŻSZA NA 2:0!!

• Druga sytuacja Purece. Przełożył piłkę na prawą nogę, strzelił, ale prosto w obońcę gospodarzy.

• Teraz kartonik dla Emile Thiakane.

• Żółtą kartką ukarany dopiero co wprowadzony Warnecki.

• Słoniki naciskają. Zablokowany Florin Purece i wywalczył rzut rożny.

• Konieczna jest zmiana. Za Grzelaka wchodzi Damian Warnecki.

• Ajaj. Ucierpiał przy dośrodkowaniu Mikołaj Grzelak. Coś się stało chyba ze stawem skokowym.

• Wasielewski płasko dograł z prawej strony, świetnie przed bramką znalazł się Gergel, który z wyczuciem musnął delikatnie futbolówkę.

• GOOOOOOOL!!! 1:0 DLA BRUK-BET TERMALIKI!! ROMAN GERGEL!!

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy! Marek Opaliński nie doliczył nawet jednej minuty.

• Artem Putiwcew główkował po rzucie rożnym bitym przez Florina Purece, ale obok bramki.

• Vlastimir Jovanović ukarany żółtą kartką za faul na Arturze Golańskim.

• Posiadanie piłki: 59:41 dla Termaliki. Celne strzały: 1:1.

• Patryk Winsztal upadł w polu karnym. Nie mogło być mowy o faulu. Do piłki pierwszy doskoczył Artem Putiwcew.

• Jonathan de Amo uderzył z dystansu. Piłka otarła się od rywala i goście będą mieli rzut rożny.

• Odważna próba Mikołaja Grzelaka z dystansu. Strzał zawodnika gospodarzy zablokowany.

• Patrik Misak uderzył z okolic narożnika pola karnego. Bez problemów piłkę złapał Daniel Niźnik.

• Marcin Wasielewski świetnie na jeden kontakt zagrał z Romanem Gergelem. Ten pierwszy odegrał piłkę do Patrika Misaka, ale w ostatniej chwili zawodnika gości uprzedził obrońca.

• Roman Gergel upadł tuż przed polem karnym po kontakcie z rywalem. Sędzia nakazał grać dalej.

• Zwija się z bólu Artur Golański po wejściu Putiwcewa. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

• Emile Thiakane główkował po rzucie rożnym. Piłkę na linii bramkowej zatrzymał Tomasz Loska!

• Spotkanie już się rozpoczęło! Gramy!

• Mecz poprowadzi Marek Opaliński z Legnicy, a skład sędziowski uzupełniają Jacek Tokarski i Łukasz Sobiło oraz Paweł Horożaniecki.

• Niedzielny mecz będzie piątym w historii oficjalnym starciem obu drużyn. Trzy mecze drużyny grały w I lidze, a jeden w Pucharze Polski. W spotkaniach ligowych dwukrotnie triumfowali niecieczanie, a jedno spotkanie zakończyło się remisem. Bilans bramkowy to 4-2 dla Termaliki. W Pucharze Polski górą byli za to bełchatowianie, którzy w sierpniu 2012 roku wygrali w Niecieczy 2:0 (0:0).

• Oto składy GKS-u Bełchatów i Bruk-Bet Termaliki na niedzielne spotkanie:

• Piłkarze GKS Bełchatów walczą o utrzymanie na boisku, a działacze robią wszystko, aby otrzymać w drugiej instancji licencję na nowy sezon. W niedzielę bełchatowianie zagrają z Bruk-Bet Termalicą, która celuje w baraże o awans. Początek spotkania o godz. 15:10. Witamy w relacji LIVE!

©Adrian Mielczarski/GKS Bełchatów

GKS Bełchatów - Bruk-Bet Termalica ONLINE. Piłkarze GKS Bełchatów walczą o utrzymanie na boisku, a działacze robią wszystko aby otrzymać w drugiej instancji licencję na nowy sezon. Jedni i drudzy toczą zacięty bój. W niedzielę bełchatowianie zagrają z Bruk-Bet Termalicą, która celuje w baraże o awans. Początek spotkania o godz. 15:10. Relacja live w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: GKS Bełchatów - Bruk-Bet Termalica ONLINE

Skupmy się jednak na piłkarzach. W najbliższą niedzielę bełchatowianie zmierzą się na swoim boisku Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, czyli popularnymi wśród kibiców “Słonikami”. To będzie szczególny mecz dla trenera bełchatowian Marcina Węglewskiego, który poprzednio pracował właśnie w tym klubie.

Niedzielny mecz będzie piątym w historii oficjalnym starciem obu drużyn.
Trzy mecze drużyny grały w I lidze, a jeden w Pucharze Polski. W spotkaniach ligowych dwukrotnie triumfowali niecieczanie, a jedno spotkanie zakończyło się remisem. Bilans bramkowy to 4-2 dla Termaliki. W Pucharze Polski górą byli za to bełchatowianie, którzy w sierpniu 2012 roku wygrali w Niecieczy 2:0 (0:0). Jeśli chodzi o niedzielną potyczkę, to spotkają się drużyny reprezentujące podobny poziom. Termalika ma na koncie 42 punkty, a GKS 39.

Mecz poprowadzi Marek Opaliński z Legnicy, a skład sędziowski uzupełnią Jacek Tokarski i Łukasz Sobiło oraz Paweł Horożaniecki.

Spotkanie GKS Bełchatów - Bruk-Bet Termalica pokaże Polsat Sport. Początek transmisji o godz. 15. Stream online na platformie Ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl!