GKS Bełchatów 1 - 1 Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice

1

• Koniec meczu! GKS Bełchatów zremisował u siebie z Chojniczanką Chojnice.

• Krystian Wachowiak ogląda kartkę.

• Zbyt lekki strzał po ziemi na bramkę gospodarzy, bez problemu interweniuje Lenarcik.

• Za WInsztala wchodzi Przemysław Zdybowicz.

• Łukasz Zejdler zastępuje Ziętarskiego.

• GOOOOOOOL!!! BARTOSZ BIEL WYRÓWNUJE!!

• Faul taktyczny, kartka dla Adriana Małachowskiego.

• Michał Sacharuk za Aleksandra Jagiełłę.

• Emile Thiakane za Putina.

• Mariusz Magiera dokręcał piłkę lewą nogą z rzutu wolnego i ta przeszła tuż obok bramki Chojniczanki!

• Kartkę ogląda wprowadzony chwilę temu Paprzycki.

• Oskar Paprzycki za Tomasza Mikołajczaka.

• Coraz groźniej pod bramką Chojniczanki. Naciskają gospodarze, którzy dążą do wyrównania.

• Kartonik dla Surdykowskiego.

• Kuzimski wykorzystał zamieszanie w polu karnym bełchatowian i mocnym strzałem trafił do siatki. A chwilę wcześniej GKS miał poprzeczkę...

• GOOOOOL!!! 1:0 DLA CHOJNICZANKI!! MATEUSZ KUZIMSKI!!

• Martin Klabnik ukarany żółtą kartką.

• Artur Golański zastąpił Patryka Koziarę.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• A także ukarany kartką Robert Ziętarski.

• Marcin Grolik ogląda kartkę.

• Niedobrze trafił w piłkę Patryk Winsztal, który otrzymał zagranie z lewej strony.

• Goście domagali się podyktowania jedenastki za rzekome zagranie ręką jednego z graczy GKS-u. Arbiter pozostał niewzruszony.

• Żółtą kartką ukarany Bartosz Wolski.

• Znowu dwa kornery jeden po drugim dla bełchatowian.

• Znowu Surdykowski w roli głównej. Strzelał będą w polu karnym, ale po rykoszecie piłka przeszła nad bramką.

• Słupek Chojniczanki! Janusz Surdykowski był o krok od zdobycia gola dla gości.

• Naciskają gracze GKS-u, który wawalczyli kolejny rzut rożny.

• Było groźnie. Mocno uderzył Viktor Putin, ale niecelnie.

• W pierwszych minutach zarysowała się delikatna przewaga gospodarzy. Nadal nie było jednak żadnego strzału.

• W Bełchatowie obecnie pada deszcz. Ciekawe, czy wpłynie na postawę zawodników w dzisiejszym meczu.

• Pierwszy gwizdek, nawet 2 minuty przed czasem.

• Spotkają się ze sobą przedostatnia Chojniczanka i zajmujący barażową pozycję GKS Bełchatów. To kolejne spotkanie o dużym ciężarze gatunkowym dla gości. Aby zachować duże szanse na pozostanie w lidze, muszą wygrać, a mają z tym duże problemy.

• Witamy. W środowym meczu 26. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Bełchatów zagra u siebie z Chojniczanką Chojnice. Zapraszamy na relację na żywo.