GKS Bełchatów

1

Chrobry Głogów

2

• Koniec meczu! Chrobry pokonał w Bełchatowie GKS 2:1! To pierwsze w sezonie zwycięstwo ekipy z Głogowa!

• Arbiter doliczył cztery minuty do drugiej części gry.

• Michał Kołodziejski zastąpił Dawida Kocyłę.

• Maciej Diduszko otrzymał żółtą kartkę za faul na Arturze Golańskim.

• Michał Ilków-Gołąb zastąpił Mikołaja Lebedyńskiego.

• Maciej Mas wchodzi na boisko w miejsce Wiktora Putina.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! MARCEL ZIELMANN! 2:1 DLA CHROBREGO!

• Marcin Ryszka zastąpił Mateusza Marca.

• Zmiana w Chrobrym. Artigas zastąpił Damiana Kowalczyka.

• GOOOOOOOOOOOOL! MATEUSZ MARZEC Z RZUTU KARNEGO!

• Miłosz Kozak zobaczył żółty kartonik.

• Miłosz Kozak faulował w polu karnym! Sędzia dyktuje "jedenastkę"!

• GOOOOOOOOOOOL! ROBERT MANDRYSZ! 1:0 DLA CHROBREGO!

• Druga połowa meczu! Zaczynamy!

• Koniec pierwszej połowy. W Bełchatowie do przerwy GKS remisuje z Chrobrym 0:0!

• Arbiter doliczył dwie minuty do pierwszej części gry.

• Arbiter po raz pierwszy sięgnął do kieszonki. Michał Michalec zobaczył żółtą kartkę.

• Bartosz Biel strzelał głową na bramkę Chrobrego. Chybił nieznacznie!

• Pierwszy gwizdek sędziego. Spotkanie już się zaczęło!

• Beniaminek z Bełchatowa przy Sportowej wygrał trzy domowe mecz a dodając punkt w Jastrzębiu zgromadził 10 „oczek”, co daje obecnie 4. miejsce ze stratą trzech punktów do lidera z Mielca. Między bełchatowianami a liderem jest jeszcze Warta Poznań i Wigry Suwałki. Głogowianie są na drugim biegunie. Okupują ostatnie miejsce w tabeli, nie zanotowali jeszcze w tym sezonie zwycięstwa.

• Zajmujący czwarte miejsce GKS Bełchatów podejmie Chrobrego Głogów, który w tym sezonie nie wygrał jeszcze meczu. Początek meczu o godz. 17:00. Witamy w relacji LIVE!

DW

GKS Bełchatów - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©brak

GKS Bełchatów - Chrobry Głogów ONLINE. Przed drużyną z Bełchatowa kolejne wyzwanie. Zajmujący 4. miejsce w tabeli bełchatowianie podejmą o godz. 17:00 Chrobrego Głogów, który w tym sezonie nie wygrał jeszcze meczu. Gdzie oglądać mecz GKS Bełchatów - Chrobry?

GKS Bełchatów - Chrobry Głogów ONLINE

Do tej pory beniaminek z Bełchatowa przy Sportowej wygrał trzy domowe mecz a dodając punkt w Jastrzębiu zgromadził 10 „oczek”, co daje obecnie 4. miejsce ze stratą trzech punktów do lidera z Mielca. Między bełchatowianami a liderem jest jeszcze Warta Poznań i Wigry Suwałki.
Głogowianie są na drugim biegunie. Okupują ostatnie miejsce w tabeli i nie zanotowali jeszcze w tym sezonie zwycięstwa. Przegrali kolejno w Grudziądzu, Legnicy i Tychach. Podopieczni trenera Ivana Djurdjevicia mają na koncie bilans 2:14, a pierwszy punkt zarobili dopiero w 6. kolejce. Wydaje się, że dla bełchatowian są idealnym rywalem.

Każda seria jednak kiedyś się kończy, dlatego to sportowa rywalizacja wyłoni zwycięzcę. Celem GKS-u jest oczywiście podtrzymanie świetnej passy w swojej "twierdzy". Stadion GKS-u (nie licząc spotkań Rakowa) nie był świadkiem porażki gospodarzy od 6 października ubiegłego roku. Od tamtej pory na własnym stadionie bełchatowianie w lidze wygrali 11 razy i czterokrotnie zremisowali.

GKS Bełchatów - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Spotkanie rozpocznie się w niedzielę o godz. 17:00. Mecz GKS Bełchatów - Chrobry Głogów nie będzie transmitowany na żadnym kanale, ponieważ posiadająca wyłączne prawa do transmisji telewizja Polsat nie ujęła tego pojedynku w ramówce. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.