Mecz GKS Bełchatów - Korona Kielce ONLINE. Gospodarze...

Mecz GKS Bełchatów - Korona Kielce ONLINE. Gospodarze punktują regularnie. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 13. kolejka
2020-11-21 17:00

GKS Bełchatów

0

Korona Kielce

1

• Drugi rzut karny dla Korony, do piłki nie podszedł już Kiełb, a Podgórski. Pewny strzał daje prowadzenie Koronie na chwilę przed końcem meczu!

• GOOOOOL! JACEK PODGÓRSKI!

• Lisowski w miejsce Kiełba.

• Rzut wolny dla Korony po faulu na Thiakane. Strzela Kiełb, piłka odbija się od muru i leci pod poprzeczkę, ale odbija ją Lenarcik.

• Winsztal dopadł do piłki w polu karnym, ale z bliskiej odległości huknął prosto w bramkarza.

• Bardzo mocny strzał Wrońskiego i piłka minimalnie przeleciała nad poprzeczką.

• Winsztal i Mas za Błanika i Zdybowicza.

• Dośrodkowanie na Thiakane, lecz ten faulował obrońcę w walce o górną piłkę.

• Witek w miejsce Pawlika.

• Kiełb dał upust emocjom. Nie wykorzystał jedenastki i wyładował frustrację na rywalu.

• Lenarcik broni rzut karny, wybija piłkę na rzut rożny.

• Długosz faulowany w polu karnym. Sędzia bez wahania wskazał na wapno.

• RZUT KARNY DLA KORONY!

• Dośrodkowanie Błanika z rzutu wolnego, ale wybijają obrońcy Korony. Z dystansu jeszcze Sierczyński, jednak nad poprzeczką.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Silne uderzenie Zdybowicza z dystansu! Z problemami, ale skutecznie broni Kozioł.

• Zamieszanie na boisku nie dobiega końca, teraz kartką ukarany Gancarczyk.

• Trener gości ukarany czerwoną kartką za dyskusję z arbitrem!

• Zaostrza się mecz w Bełchatowie! Kolejny brzydki faul zawodnika Korony.

• Kordas ukarany kartką za ostry faul.

• Grzelak huknął z dystansu, ale świetnie spisał się Lenarcik na linii.

• Petrović za Gąsiora.

• Thiakane odwdzięczył się rywalowi i dostał kartkę.

• Bardzo mocny strzał Zdybowicza nie mógł zagrozić bramkarzowi.

• Uderzenie Makucha z boku pola karnego, lecz piłka poszybowała nad poprzeczką.

• Długosz brzydko faulował Lenarcika.

• Wroński strzela na bramkę Korony, ale nad poprzeczką.

• Sprytne zagranie Eizencharta na głowę Zdybowicza. Ten oddał strzał głową, ale niecelny.

• Spokojny początek meczu z obu stron. Kielczanie czekają na to, co do zaprezentowania mają miejscowi. Bełchatowianie dłużej utrzymują się przy piłce, ale nie atakują.

• Zaczynamy spotkanie!

• Ostatnio Korona przeplata zwycięstwa z porażkami. GKS Bełchatów natomiast raz wygrywa, a raz remisuje. W sześciu meczów nie zaznał ani razu goryczy porażki. Ostatnio dość niespodziewanie pokonał na wyjeździe Arkę Gdynia (2:1). Oba gole strzelił Przemysław Zdybowicz.

• GKS odpoczywał w środku tygodnia. Korona odrabiała zaległości. Na własnym terenie przegrała 1:3 ze Stomilem Olsztyn. - Może zmiany personalne mogły zaburzyć funkcjonowanie drużyny. No nie wyszliśmy na pierwszą połowę. Wypadliśmy blado - podkreślił trener Maciej Bartoszek.

• W zeszłym sezonie GKS Bełchatów cudem uniknął spadku do 2 ligi. Korona nie uciekła przed przeznaczeniem i po wielu latach opuściła ekstraklasę. Dziś te drużyny są niemal sąsiadami z tabeli: bełchatowianie zajmują dwunaste, a kielczanie dziesiąte miejsce. Dzieli je ledwie jeden punkt.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania GKS Bełchatów - Korona Kielce!

GKS Bełchatów - Korona LIVE! Gospodarze punktują regularnie

GKS Bełchatów - Korona LIVE! Gospodarze punktują regularnie ©Przemyslaw Swiderski

Mecz GKS Bełchatów - Korona Kielce ONLINE. Z jednej strony gospodarze, którzy złapali serię meczów bez porażki, z drugiej strony przyjezdni ze swoją grą w kratkę. Relacja LIVE w GOL24 z meczu 13. kolejki Fortuna 1 Ligi w sobotę od godziny 17:00.

Mecz GKS Bełchatów - Korona Kielce ONLINE

Przeczytaj także: Pilkarze i sztab GKS Bełchatów: Jesteśmy oszukiwani [OŚWIADCZENIE]

Mecz GKS Bełchatów - Korona Kielce TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie. Mecz za darmo na stronie i w aplikacji IPLA TV (ale bez komentarza i z jednej kamery). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:00 - zapraszamy.