GKS Bełchatów

3

ŁKS Łódź

0

• Końcówka nie przynosi zmiany rezultatu. GKS Bełchatów wygrywa trzeci mecz z rzędu przed swoją publicznością. ŁKS natomiast spada na trzecie miejsce od końca i w Łodzi może być gorąco. Dziękuję za uwagę - Grzegorz Iwanowski.

• 3 minuty doliczone.

• ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. W miejsce Fonfary Zbozień.

• Mamy już po meczu, już nic nie odbierze gospodarzom zwycięstwa, mimo wyrównanego meczu. Kiepski debiut Ryszarda Tarasiewicza w ŁKSie, ale również przeciwnik nie pozwolił na wiele. Widać zmianę w grze łodzian, ale widać, że jeszcze sporo pracy czeka trenera Tarasiewicza.

• Spokojny strzał Grzegorza Barana podwyższa prowadzenie!

• rzut karny dla Bełchatowa za zagranie Stefańczyka ręką w polu karnym ! Do piłki podchodzi Baran

• Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Dawid Nowak, natomiast na placu gry melduje się Marcin Żewłakow.

• W miejsce Golańskiego Tomasz Nowak

• Wróbel dośrodkowuje w pole karne rywali, tam jest Dawid Nowak, jednak jego strzał głową pozostawiał wiele do życzenia.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. W miejsce strzelca drugiej bramki- Miroslava Bożoka pojawia się Szymon Sawala.

• Strzał Saganowskiego w sam środek bramki Sapeli. To na pewno nie jest sposób na pokonanie dobrze dysponowanego golkipera gospodarzy.

• Na kwadrans przed końcem meczu nic nie wskazuje na to, żeby coś mogło się jeszcze zmienić w Bełchatowie. Gospodarze pewnie prowadzą i sprawiają wrażenie pewnych siebie. ŁKS próbuje, jednak brakuje dokładności i wykończenia akcji.

• Paweł Buzała w tej sytuacji strzelił pierwszego gola dla GKS Paweł Buzała w tej sytuacji strzelił pierwszego gola dla GKS

• Dobry wolej Golańskiego i jeszcze lepsza interwencja Sapeli, który wyrasta na najlepszego zawodnika meczu.

• Statystyka fauli: 16 GKS Bełchatów, 8 ŁKS

• Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza nie mają już nic do stracenia. Jeśli myślą o wywiezieniu choćby punktu z Bełchatowa powinni zaangażować większą liczbę piłkarzy do akcji ofensywnych.

• Bramka na 2:0! Kiepskiej urody trafienie Bożoka trafia do siatki i tym sposobem mamy podwyższenie wyniku.

• Ależ obrona Sapeli! Uśpieni obrońcy gospodarzy zostawili niepilnowanego Saganowskiego, którego strzał po raz kolejny intuicyjnie odbił Sapela!

• Małe zamieszanie w polu karnym ŁKS-u, a głównym winowajcą tego był Kascelan, który skiksował. Wszystko jednak wyjaśnia Velimirovic.

• Goście starają się atakować, jednak brakuje dokładności i wykończenia. Mięciel marnuje kolejną piłkę.

• Goście szukają cały czas swojej szansy. GKS przez ostatnie minuty cofnął się na własną połowę i czeka na szybką kontrę, która w pierwszej połowie dała im prowadzenie.

• Kiks Szmatiuka we własnym polu karnym zakończył się bez większych konsekwencji.

• Faul na Wróblu tuż przed polem karnym gości.

• GKS z animuszem rozpoczął drugą połowę. Piłkarze Kamila Kieresia nabierają z minuty na minutę coraz więcej pewności siebie.

• Indywidualna kara dla obrońcy drużyny gości za faul taktyczny na Nowaku.

• Wolny dla ŁKS-u i Sapela broni na raty.

• Saganowski do Mięciela i zaczynamy.

• Obie jedenastki już na murawie. Czekamy na drugie 45 minut!

• Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• ŁKS stracił bramkę po dobrej grze obronnej i dużej dyscyplinie taktycznej. GKS męczył się przez pierwsze 45 minut, ale ostatecznie wymęczył bramkę i do przerwy mamy 1:0. Zobaczymy jak będzie wyglądać druga połowa. Zapraszam na kilkanaście minut przerwy.

• GKS wydaje się iść za ciosem! Piłka strącona przez Nowaka nie znalazła jednak adresata w polu karnym ŁKS-u

• Bardzo dobra kontra GKS-u zakończona bramką! Świetnie piłkę wyprowadził Wróbel, zagrał do Buzały, a ten spokojnie przymierzył i otworzył wynik spotkania!

• Sporo miejsca na lewej stronie Nowakowi zostawił Kaczmarek! Od razu pognał skrzydłem napastnik GKS-u, jednak w ostatniej chwili sytuację wyjaśnia Kascelan.

• Bliźniacza akcja gospodarzy. Tym razem w roli głównej Paweł Buzała.

• Indywidualna akcja Saganowskiego zakończona stratą kapitana. Lepiej mógł to rozwiązać kapitan łódzkiego klubu.

• GKS wydaje się przejął inicjatywę. W ostatnich kilku minutach utrzymują się na połowie przeciwnika, jednak dobrze ustawieni piłkarze ŁKS-u nie pozwalają na wiele Bełchatowianom.

• GKS przez dłuższą chwilę utrzymuje się przy piłce. Nowak w polu karnym, oddaje do Buzały a ten niecelnie, a szkoda.

• Dobrze zdyscyplinowany taktycznie zespół gości nie pozwala na rozwinięcie skrzydeł GKS-owi. Czekamy na jakąś efektowną akcję.

• Kolejne dobre wrzucenie piłki w pole karne rywala przez ŁKS! Tym razem Kaczmarek, ale ponownie niecelnie Mięciel.

• Dobre dośrodkowanie Stefańczyka z linii końcowej, jednak problem z celnym strzałem głową miał Mięciel.

• Sporo walki w środku pola. Mecz wyrównany, prowadzony w nie najgorszym tempie.

• ŁKS mimo zapowiedzi nie gra defensywnej piłki. Piłkarze Ryszarda Tarasiewicza wydają się mieć lekką przewagę i z pomysłem konstruują akcje ofensywne.

• Celne uderzenie Golańskiego, ale świetnie piłkę na bok paruje Sapela!

• Żółta kartka dla Filipa Modelskiego za brzydki faul na Kaczmarku. Będzie dobra okazja z wolnego dla gości.

• Odpowiedź GKS-u. Nowak zdecydował się zejść do środka i oddać strzał ze skraju pola karnego. Dobra obrona Velimirovicia.

• Ależ groźnie w polu karnym gospodarzy! Piłkę wrzuconą w pole karne GKS-u świetnie trącił Paweł Golański i gdyby nie intuicyjna obrona Sapeli, mielibyśmy bramkę.

• Stefańczyk faulowany przez Buzałę. Będzie szansa dla ŁKS-u

• Bożok zablokowany w polu karnym Velimirovicia.

• Warto powiedzieć kilka słów o zmianach taktycznych w drużynie ŁKS-u. Trener Tarasiewicz zdecydował się przesunąć kapitana drużyny- Marka Saganowskiego na lewe skrzydło. Do linii środkowej przesunięty natomiast został Paweł Golański, także ŁKS próbuje grać ustawieniem 4-5-1 z wysuniętym Mięcielem.

• Ze środka rozpoczynają gospodarze.

• Obie jedenastki wychodzą już na murawę. Za moment rozpoczynamy!

• Zwycięzca dzisiejszego meczu będzie mógł spać spokojnie w przerwie zimowej. Obie drużyny dzielą dwa punkty w ligowej tabeli. Bełchatów w dalszym ciągu znajduje się w strefie spadkowej, ŁKS natomiast z czternastoma punktami plasuje się na 13. pozycji.

• Faworytem dzisiejszego spotkania wydają się być gospodarze. Mimo nie najlepszej pozycji w tabeli, podopieczni trenera Kieresia zaczynają łapać wiatr w żagle. Wygrane ze Śląskiem, czy Zagłębiem to na pewno nie przypadek. ŁKS natomiast od początku sezonu boryka się z różnymi problemami. Częste zmiany trenerów, rozpoczęcie sezonu na obcym stadionie na pewno nie pomógł łódzkiej drużyny. Być może Ryszard Tarasiewicz będzie lekarstwem na całe zło ŁKS-u.

• - Dla mnie 1 rok to nie jest długo. Dopiero od kilku miesięcy mogłem podjąć pracę - mówi Ryszard Tarasiewicz, który dziś zadebiutuje jako trener ŁKS.

• Zapraszamy na relację live ze spotkania GKS Bełchatów- ŁKS Łódź. Za około kwadrans rozpoczynamy jakże ważny dla obu ekip mecz.