• Koniec meczu! GKS Bełchatów pokonał Miedź 1:0 po bramce Łukasza Wrońskiego!

• Arbiter przedłużył druga część spotkania o trzy minuty.

• Paweł Tupaj zszedł z boiska. W jego miejsce wszedł Paweł Tupaj.

• Bartłomiej Lisowski zastąpił Łukasza Wrońskiego.

• Marcin Szeibe zmienił Dawida Flaszkę.

• Krzysztof Danielewicz wszedł w miejsce Joana Romana.

• Gospodarze mogli podwyższyć prowadzenie. Dawid Flaszka nie wykorzystał prostopadłego podania Łukasza Wrońskiego.

• Strzelał z kilkunastu metrów Szymon Łapiński. Piłka po rykoszecie przeleciała tuż obok dalszego słupka.

• Szymon Matuszek zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka poszybowała niewiele ponad poprzeczką.

• Bartosz Bartkowiak oddal kąśliwy strzał na bramkę gospodarzy. Paweł Lenarcik nie dał się zaskoczyć.

• Bartosz Bartkowiak został ukarany żółtą kartką.

• Damian Hilbrycht wszedł w miejsce Przemysława Zdybowicza.

• Jakub Łukowski zastąpił Marcina Pietrowskiego.

• Bartosz Bartkowiak zameldował się na boisku w miejsce Krzysztofa Drzazgi.

• Szymon Łapiński wszedł na boisko w miejsce Bartłomieja Eizencharta.

• Na bramkę Mateusza Hewelta uderzał Michał Pawlik. Golkiper Miedzi odbił futbolówkę na rzut rożny.

• Szymon Matuszek został napomniany żółtą kartką.

• Skuteczny kontratak GKS-u Bełchatów! Akcję wykończył Łukasz Wroński, który przelobował Mateusza Hewelta. Gospodarze wychodzą na prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA GKS BEŁCHATÓW! ŁUKASZ WROŃSKI!

• Krzysztof Drzazga przymierzył z rzutu wolnego, ale posłał piłkę ponad bramką Lenarcika.

• Paweł Tupaj strzelał z kilku metrów! W roli głównej znowu Lenarcik, który odbił futbolówkę na rzut rożny.

• Druga połowa spotkania już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy! Bez goli w Bełchatowie.

• Mateusz Hewelt łapie piłkę po strzale Bartłomieja Eizencharta z lewej strony szesnastki.

• Gospodarze wyprowadzili szybką kontrę. Akcję "Brunatnych" zatrzymał Bożo Musa.

• Szymon Matuszek główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłkę posłał obok bramki.

• Mocne uderzenie Pawła Tupaja. Gospodarzy przed utratą bramki ratuje Paweł Lenarcik.

• Kamil Zapolnik uderzył z rzutu wolnego. Paweł Lenarcik odbił piłkę na rzut rożny.

• Paweł Zieliński dośrodkował piłkę w pole karne, a gospodarze byli blisko wpakowania jej do własnej bramki.

• Odważna próba Waldemara Gancarczyka z około 30 metrów. Piłka poszybowała ponad bramką.

• Kamil Zapolnik uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Joana Romana. Na posterunku Paweł Lenarcik.

• Marcin Sierczyński bardzo mocno uderzył z dystansu z prawej strony. Piłka ponad bramką Mateusza Hewelta.

• Bartłomiej Eizenchart uderzył z lewej strony pola karnego w kierunku dalszego słupka. Pomylił się niewiele.

• Ależ była blisko Miedź! Joan Roman z rzutu wolnego ostemplował słupek!

• Gospodarze dośrodkowali piłkę z prawego skrzydła. Zagrożenie spod bramki Miedzi oddalił Nemanja Mijusković.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Spotkanie w Bełchatowie już się rozpoczęło!

• Miedź Legnica w poprzedniej kolejce dość pewnie pokonała Sandecję Nowy Sącz. Nowy napastnik legniczan - Kamil Zapolnik - przywitał się z kibicami dubletem. W pierwszej serii gier padło jednak tyle wysokich wyników, że wygrana 3:1 Miedzi nie dała jej nawet podium. Legniczanie zajęli dopiero szóstą lokatę.

• Piłkarze GKS Bełchatów nie zaczęli dobrze nowego sezonu. W poprzednim ledwo utrzymali się na zapleczu ekstraklasy, a w nowym nie wyciągnęli wniosków. W efekcie przegrali z beniaminkiem z Łęcznej aż 0:3. Wciąż więc pozostają na ostatnim miejscu w tabeli z dwoma punktami na minusie.

• Wyjściowe składy na mecz w Bełchatowie:

• W meczu 2. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Bełchatów zmierzy się z Miedzią Legnica. Początek spotkania o godzinie 18. Witamy w relacji LIVE!

DW

GKS Bełchatów Miedź Legnica ONLINE

GKS Bełchatów - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO © Fot. Adrian Mielczarski/GKS Bełchatów

GKS Bełchatów - Miedź ONLINE. W sobotę 5 września o godz. 18:00 GKS Bełchatów podejmie Miedź Legnica. Bełchatowianie do bezpiecznego miejsca tracą dwa punkty z powodu ujemnych oczek otrzymanych na początku sezonu. Nie udało im się ugrać niczego w poprzedniej kolejce, dlatego drugą kolejkę zaczynają z ostatniego miejsca w tabeli, które w tym sezonie grozi spadkiem jako jedyne. Do Bełchatowa przyjedzie mocna Miedź Legnica, która w poprzednim sezonie grała w barażach o Ekstraklasę. Faworyta raczej więc znamy.

GKS Bełchatów - Miedź ONLINE

Bełchatowianie spotkają się z Miedzią Legnica, jednym z kandydatów do mistrzostwa I ligi. - Będzie to dziewiąty oficjalny mecz naszej drużyny Miedzią Legnica - mówi Michał Antczak, rzecznik prasowy GKS Bełchatów.
- Po raz siódmy zagramy na zapleczu ekstraklasy. Rywalizowaliśmy także w rozgrywkach Pucharu Polski odpadając w obu przypadkach. Bilans tych spotkań nie jest korzystny dla bełchatowian. Wygrali dwa mecze, cztery razy triumfowała Miedź, a dwa spotkania kończyły się remisowe. W sobotę faworytem będą legniczanie.

GKS Bełchatów - Miedź NA ŻYWO. Gospodarze sobotniego meczu nie zaczęli dobrze nowego sezonu. W poprzednim ledwo utrzymali się na zapleczu ekstraklasy, a w nowym nie wyciągnęli wniosków. W efekcie przegrali z beniaminkiem z Łęcznej aż 0:3. Wciąż więc pozostają na ostatnim miejscu w tabeli z dwoma punktami na minusie. Przypominamy, że w tym sezonie z Fortuna 1 Ligi spada tylko JEDEN zespół.

Miedź Legnica w poprzedniej kolejce dość pewnie pokonałą Sandecję Nowy Sącz. Nowy napastnik legniczan - Kamil Zapolnik - przywitał się z kibicami dubletem. W pierwszej serii gier padło jednak tyle wysokich wyników, że wygrana 3:1 Miedzi nie dała jej nawet podium. Legniczanie zajęli dopiero szóstą lokatę.

Mecz GKS Bełchatów - Miedź odbędzie się w sobotę 5 września o godz. 18:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Stacja Polsat podjęła się przekazu tylko z pierwszego sobotniego meczu.Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.