GKS Bełchatów

1

Odra Opole

1

• Koniec meczu. GKS Bełchatów remisuje z Odrą Opole (1:1). Bramkę dla gospodarzy strzelił Damian Hilbrycht, a po zmianie stron wyrównał Tomas Mikinić.

• Patryk Winsztal decyduje się na strzał. Piłka w znacznej odległości mija bramkę Odry.

• Maciej Wróbel zmienia Rafała Niziołka.

• Piotr Żemło za Dawida Czaplińskiego...

• Mateusz Gancarczyk zmienia Krzysztofa Janusa.

• .. a Dawid Kort zastępuje Szymona Drewniaka.

• Michał Surzyn zmienia Konrada Nowaka.

• ... a za Waldemara Gancarczyka pojawia się Bartosz Żurek.

• Patryk Wisztal zmienia Macieja Masa...

• Leonid Otczenaszenko chwyta piłkę po uderzeniu głową z bliskiej odległości.

• Zdaniem gości piłka przekroczyła linię bramkową po strzale jednego z piłkarzy Odry! Leonid Otczenaszenko chwyta piłkę i wznawia grę

• Maciej Koziara zmienia Dawida Flaszkę.

• TOMAS MIKINIĆ WYRÓWNUJE!!!

• Druga połowa rozpoczęta!

• +2' Koniec pierwszej połowie. Po bramce Damiana Hilbrychta GKS Bełchatów prowadzi z Odrą Opole.

• 2 minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Mateusz Kamiński upomniany żółtą kartką za faul.

• Przewaga była po stronie gości, ale to piłkarze Marcina Węglewskiego obejmują prowadzenie po uderzeniu Damiana Hilbrychta z dystansu!

• GOL DLA GKS-u! STRZELCEM DAMIAN HILBRYCHT!!!

• Konrad Matuszewski uderza z dalszej odległości wysoko nad bramką.

• Zupełnie nieudany rzut wolny w wykonaniu gości.

• Tomas Mikinić faulowany blisko pola karnego GKS-u. Może być groźnie pod bramką Leonida Otczenaszenki.

• Kolejna próba Mateusza Kamińskiego nieudana. Ponownie nieudana.

• Leonid Otczenaszenko bez trudu łapie piłkę po anemicznym strzale Mateusza Kamińskiego głową.

• Pierwsza połowa rozpoczęta przez gospodarzy!

• Gospodarze dzisiejszego spotkania, którzy w 21 spotkaniach zgromadzili 15 punktów, są na przedostatnim miejscu w tabeli. Na zapleczu Ekstraklasy wyprzedzają, o 2 "oczka", jedynie Zagłębie Sosnowiec.

Z kolei Odra, która ma... dwa razy większy dorobek, plasują się na 9. lokacie. Do szóstego miejsca - obecnie zajmowanego przez Arkę - dającego możliwość gry w barażach tracą 5 punktów.

• Rezerwowi GKS-u: Daniel Niżnik - Patryk Winsztal, Filip Laskowski, Mikołaj Grzelak, Maciej Koziara, Sebastian Zalepa, Kajetan Kunka, Bartosz Żurek, Jakub Staszak.

Rezerwowi Odry: Kacper Rosa - Dawid Kort, Mateusz Gancarczyk, Konrad Kostrzycki, Michał Surzyn, Jakub Szrek, Łukasz Winiarczyk, Maciej Wróbel, Piotr Żemło.

• Witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO ze spotkania 22. kolejki 1. Ligi, w którym GKS Bełchatów podejmie Odrę Opole. Pierwszy gwizdek sędziego Marka Opalińskiego już za 20 minut!

DW

GKS Bełchatów - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ©Lucyna Nenow / Polska Press

GKS Bełchatów - Odra Opole ONLINE. Zespół z Bełchatowa czeka na zwycięstwo od 13 listopada 2020 roku. Pokonali tego dnia na wyjeździe Arkę Gdynia 2:1. U siebie bilans bełchatowian wygląda jeszcze gorzej, bo ostatni raz odnieśli zwycięstwo w Bełchatowie 7 listopada. Opolanie celują w zwycięstwo nad mającą duże problemy drużyną, bo są coraz bliżej strefy barażowej.

GKS Bełchatów - Odra Opole

W najbliższą sobotę drużyna prowadzona przez Marcina Węglewskiego zmierzy się w Bełchatowie z Odrą Opole, która zajmuje 9. miejsce w tabeli. Władze Odry zwolnili ostatnio Dietmara Brehmera, którego zastąpił 16 marca Piotr Plewnia. Na początek swojej przygody z Odrą, zremisował on z Sandecją 1:1. Wiosną opolanie rozegrali pięć meczów, w których zdobyli pięć punktów, dzięki jednemu zwycięstwu i dwóm remisom.

GKS Bełchatów - Odra Opole STREAM. Na swoim stadionie bełchatowianie triumfowali po raz ostatni 7 listopada, kiedy to wygrali z Resovią 3:0 (2:0). GKS Bełchatów jest obecnie na 15. miejscu w tabeli z 15 punktami na koncie. Mimo braku zwycięstw zespołu Marcina Węglewskiego, jest ktoś gorszy od nich. To Zagłębie Sosnowiec, które po 21 kolejkach ma na koncie zaledwie trzy wygrane i 13 oczek w swoim dorobku.

To 12. oficjalny mecz między drużynami GKS-u Bełchatów i Odry Opole. Bilans tych spotkań jest korzystny dla zespołu z województwa opolskiego. Do tej pory bełchatowianie wygrali trzy spotkania, przy sześciu zwycięstwach opolan i dwóch remisach. W bramkach jest natomiast remis 11:11. Ostatni pojedynek tych drużyn miał miejsce we wrześniu ubiegłego roku w Opolu, kiedy w GKS przegrał na stadionie przy ulicy Oleskiej 0:1 po bramce Krzysztofa Janusa. Natomiast na bełchatowskim stadionie opolanie wygrali zaledwie dwa mecze, a po raz ostatni w roku 2001.

GKS Bełchatów - Odra Opole TRANSMISJA

Spotkanie GKS-u Bełchatów z Odrą Opole rozpocznie się w sobotę, 27 marca o godz. 16:00. Transmisja telewizyjna z tego meczu nie jest dostępna. Internetowy stream online można oglądać w Ipla.tv. Stream jest bezpłatny, nie zawiera komentarza.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.