Mecz GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. W...

Mecz GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. W biegu za Stalą. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Thiakane ukarany kartką.

• Ostatnia szansa Podbeskidzia. Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego, najpierw uderzał Danielak, ale świetnie to obronił Niźnik. Interwencja była na tyle niefortunna, że futbolówka spadła pod nogi Kornela Osyry. Stoper gości oddał intuicyjny strzał i dał swojej drużynie remis!

• GOOOOOOOOOL! KORNEL OSYRA!

• 3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Flaszka za Biela.

• No w końcu mamy trafienie! Wołkowicz dostał piłkę przed polem karnym, obrócił się z piłką i uderzył na bramkę. Polacek nie zdążył z interwencją i mamy prowadzenie gospodarzy.

• GOOOOOOOOL! KRZYSZTOF WOŁKOWICZ!

• Koniec występu Czajkowskiego. Wchodzi Grzelak.

• Thiakane odebrał piłkę rywalowi i zagrał delikatnie do boku, gdzie urywał się właśnie obrońcom Winsztal. Napastnik miejscowych uderzył z dość ostrego kąta, ale bronił Polacek.

• Nowak znalazł sobie trochę miejsca przed polem karnym. Uderzył na bramkę, ale rozgrzany już jest Niźnik. Bramkarz bełchatowian świetnie się dziś spisuje.

• Kilka piłek dogranych w pole karne gospodarzy. Roginić dobrze blokowany przez obrońców.

• 20 minut do końca spotkania. Czy tutaj jeszcze cokolwiek się wydarzy? Składnych akcji jak na lekarstwo, celnych strzałów jeszcze mniej. Czy obie drużyny zadowolą się remisem?

• Thiakane rozruszał nam gospodarzy. Teraz znów przez niego przeszła piłka. Trafiła do Biela, który dośrodkował, ale napastnik GKS-u przyjął futbolówkę i zawahał się. Błyskawicznie zbiegło do niego kilku obrońców gości i odebrali mu ją.

• Mateusz Sopoćko zastapił Laskowskiego.

• Thiakane dość optymistycznie uderzył na bramkę. Daleko od Niźnika, wiec ten zdążył ustawić się i bez problemu złapać piłkę.

• Roginić za Bilińskiego.

• Uderzenie z rzutu wolnego i Polacek końcówkami palców przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Biel faulowany blisko bramki. Kolejna szansa gospodarzy, by przedłużyć dobra serie i urwać punkty faworytowi.

• Drobne nieporozumienie w ekipie gości, Szymorek przejął futbolówkę i bez namysłu uderzył przed polem karnym na bramkę. Znów obok

• I już w akcji Thiakane. Poprowadził piłkę środkiem, rozciągnął na prawo, do Wołkowicza. Dośrodkowanie do Biela było już niecelne.

• W przerwie mieliśmy jeszcze zmianę. Thiakane w miejsce Golańskiego.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Widowisko - delikatnie mówiąc - nie porywa. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie piłkarze wyjdą z szatni.

• Niźnik znów dobrze wyskoczył do górnej piłki. Podawał Nowak.

• Czajkowski pociągał rywala za koszulkę. Jest kartka

• Biel za późno zagrał do Wołkowicza, który znajdował się już na pozycji spalonej.

• Figiel dośrodkował ze stojącej piłki na głowę Danielaka. Celny strzał, ale na posterunku był Niźnik.

• Golański poprowadził piłkę przed siebie i uderzył zza pola karnego. Blisko bramki.

• Ostry faula na Winsztalu. Rzut wolny dla gospodarzy blisko pola karnego, ale brak zagrożenia. Kolejna wrzutka ląduje w rękach Polacka.

• Niewiele dzieje się na boisku w tym spotkaniu. Trudno sobie wyobrazić, że Podbeskidzie gra w tej chwili o awans do Ekstraklasy.

• Żołtą kartką ukarany także trener gości, Krzysztof Brede. Nie zgadzał się on z decyzją arbitra odnośnie kartki dla napastnika Górali.

• Kamil Biliński odegrał się na Małachowskim i został za to ukarany kartką.

• Seria rzutów wolnych i dośrodkowań w pole karne gospodarzy. Raz za razem wybijają bełchatowianie.

• Celne dośrodkowanie i strzał Bartosza Jarocha. Zainterweniował Niźnik. Dobijał Nowak, ale piłka uderzyła o poprzeczkę!

• Laskowski oddaje pierwszy strzał w tym meczu. Wysoko nad bramką.

• Sporo piłek dociera w pole karne belchatowian, ale tam Podbeskidzie już nie jest tak dokładne.

• Niewykorzystany rzut rożny Podbeskidzia. Piłka szybko została wybita poza pole karne.

• Zaczynamy spotkanie!

• Dzięki korzystnej serii GKS jest poza strefą spadkową, a ewentualnie zwycięstwo z Podbeskidziem da mu znaczący awans w ligowej tabeli - z 15. na 10. miejsce. - Cały czas jest w nas wiara. Jesteśmy blisko upragnionego utrzymania i wierzę, że razem będziemy nadal ciągnąć ten wózek do przodu – mówi trener bełchatowian Marcin Węglewski.

• W poprzedniej kolejce Podbeskidzie zamknęło spekulacje o rzekomym kryzysie, który miał spowodować, że drużyna zaliczyła serię trzech remisów z rzędu. Bielszczanie wygrali ze Stomilem Olsztyn 2-0 i utrzymali pozycję lidera. – Widziałem w zawodnikach sportową złość. Nikt po tych meczach nie zraził się i nie spuścił głowy. W meczu ze Stomilem wykonali świetną pracę – podkreślił trener Krzysztof Brede.

• Prezes Podbeskidzia, Bogdan Kłys, stwierdził, że walka o bezpośredni awans do Ekstraklasy będzie trwała do ostatniej kolejki. W Bełchatowie Górale mogą jednak po raz pierwszy odskoczyć Warcie Poznań na aż pięć punktów. W środę drużyna ze stolicy Wielkopolski niespodziewanie przegrała u siebie z Chrobrym Głogów i dziś z duszą na ramieniu będzie czekać na odpowiedź bielszczan.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania GKS Bełchatów - Podbeskidzie!

GKS Bełchatów - Podbeskidzie LIVE! W biegu za Stalą

GKS Bełchatów - Podbeskidzie LIVE! W biegu za Stalą ©Łukasz Klimaniec

Mecz GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Ciekawie zapowiada się zespołu walczącego o utrzymanie z zespołem, który celuje w bezpośredni awans do ekstraklasy. Czy zanosi się na tak jednostronne widowisko, jak jesienią? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:10.

Mecz GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

Do Bełchatowa bielszczanie wybrali się podbudowani zwycięstwem i z kompletem zdrowych zawodników. W niedzielę Górale zmierzą się w hicie kolejki z Radomiakiem Radom, dlatego szczególną ostrożność będą musieli zachować zagrożeni kartkową pauzą Marko Roginić i Aleksander Komor, który w meczu ze Stomilem z powodzeniem zastąpił kontuzjowanego Dmytro Bashlaia. Uraz Ukraińca nie jest poważny, ale jego występ w dwóch kolejnych spotkaniach Podbeskidzia stoi pod znakiem zapytania. Na pewno zabraknie Konrada Sierackiego, Desley’a Ubbinka i Filipa Modelskiego, który przeszedł w zeszłym tygodniu zabieg kontuzjowanego barku.

Podbeskidzie wystąpi dziś w roli zdecydowanego faworyta, ale musi być gotowe na trudną przeprawę. Walczący o utrzymanie GKS Bełchatów, choć targany problemami finansowymi, spisuje się ostatnio znakomicie. Po pandemii Brunatni zdobyli 10 punktów w sześciu meczach, czyli tyle samo, co Warta Poznań, i tylko o dwa mniej od Górali. W poprzedniej kolejce bełchatowianie pokonali na wyjeździe będące już jedną nogą w drugiej lidze Wigry Suwałki 4-2, ale potrafią wygrywać również z silniejszymi przeciwnikami. Domowe zwycięstwo ze Stalą Mielec (2-1) sprzed dwóch kolejek Podbeskidzie musi potraktować jako poważne ostrzeżenie.

Dzięki korzystnej serii GKS jest poza strefą spadkową, a ewentualnie zwycięstwo z Podbeskidziem da mu znaczący awans w ligowej tabeli - z 15. na 10. miejsce. - Cały czas jest w nas wiara. Jesteśmy blisko upragnionego utrzymania i wierzę, że razem będziemy nadal ciągnąć ten wózek do przodu – mówi trener bełchatowian Marcin Węglewski, niegdyś pracujący w sztabie szkoleniowym Górali.

30 czerwca, który był ostatnim dniem obowiązywania wszystkich kontraktów podpisanych wcześniej do końca bieżącego sezonu, nie przyniósł Podbeskidziu żadnych osłabień. Swoje umowy przedłużyli Tomasz Nowak, Mateusz Sopoćko (przedłużone wypożyczenie z Lechii Gdańsk), Arkadiusz Leszczyński i drugi trener Hubert Kościukiewicz. Inaczej sytuacja wygląda w Bełchatowie, bo w barwach GKS-u nie zobaczymy już wypożyczonego z Miedzi Legnica Macieja Koziary oraz Bartłomieja Bartosiaka i Marcina Grolika, którzy już wcześniej ogłosili swoje rozstanie z klubem.

Mecz GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie płatna transmisja w aplikacji IPLA TV. Początek o godzinie 18:10, relacja LIVE w GOL24.pl. Zapraszamy!