GKS Bełchatów 6 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

6

3 1 połowa

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

• Koniec ładnego meczu w Bełchatowie. GKS rozbija Podbeskidzie 6:0 (3:0). Doskonale pokazał się GKS przed własną publicznością i wyrównał swój rekord najwyższego zwycięstwa w Ekstraklasie.

• Do II połowy doliczone 2 minuty.

• Ostre starcie w polu karnym gości. Niezbędna pomoc masażystów.

• Trzecia zmiana w GKS. Za Barana wszedł debiutujący w 1. zespole GKS Piekarski.

• Piłka po raz kolejny w bramce Podbeskidzia. Tym razem jednak sędzia dopatrzył się faulu w ofensywie w polu karnym gości i bramki nie uznał. Strzelał Szmatiuk.

• Rożny dla GKS. Niestety na boisku nie ma już Kosowskiego.

• O mały włos i mieli byśmy 7:0. Piłka bita w pole karne przez Fonfare przelobowała bramkarza gości i minimalnie minęła spojenie bramki.

• Przy owacjach na stojąco z boiska schodzi Kosowski, w jego miejsce Wróbel.

• Rożny dla TSP.

• Ostatnia zmiana w zespole gości.

• Pierwsza zmiana w GKS. Za Bożoka wchodzi Sawala.

• Deja vu na stadionie GKS. Rożny, dośrodkowuje Kosowski, głową strzela Popek i mamy 6:0

• Żewłakow wywalczył kolejny rzut rożny dla GKS. Do piłki podchodzi ... Kosowski.

• Za faul na połowie gości.

• Chwila spokojniejszej gry. GKS nie śpieszy się już z wyprowadzaniem kolejnych akcji, a Podbeskidzie raczej nie wierzy już w swoje możliwości zmiany wyniku. Gry nie ułatwia również coraz mocniej padający deszcz.

• Zaczyna coraz mocniej padać w Bełchatowie. Może na mokrej murawie wpadnie kilka bramek strzelonych w tradycyjny sposób ;)

• Kanonier - z miejsca na którym zasiadam na stadionie bramka wyglądała na zdobytą głową. Jeżeli oglądasz mecz w TV masz możliwość analizy na spokojnie, na powtórkach i z kilku ujęć.

• Kontra Podbeskidzia. Goście wywalczyli rzut rożny. Jednak bez rezultatów.

• Podbeskidzie rozbite! Piątego gola zdobywa Szmatiuk, nie inaczej jak ... głową.

• Seria rzutów rożnych dla GKS.

• Nic nie zapowiadało, że tak zakończy się ta akcja. GKS spokojnie rozgrywał piłkę na połowie Podbeskidzia, po czym nagle przyśpieszył i ... GOL.

• 4:0 dla GKS. Kolejna bramka zdobyta głową. Tym razem strzelcem Żewłakow po dośrodkowaniu Nowaka.

• I ruszamy z II połową.

• Piłkarze wracają na murawę. W przerwie dwie zmiany w zespole gości.

• W przerwie sporą atrakcją dla dziennikarzy jest obecność byłego zawodnika GKS - Jacka Berensztajna, z którym co rusz przeprowadzają wywiady.

• Za moment wracamy z II połową.

• Koniec I połowy. GKS prowadzi 3:0 po bramkach Popka i Bożoka.

• Zbozień schodzi z boiska z powodu drobnego urazu. Na II połowę powinien wrócić już na murawę.

• Do I połowy doliczona 1 minuta.

• Demjan próbuje strzału z dystansu. Obok bramki.

• Pierwszy gol, drugi gol, trzeci leci ... Doskonała akcja GKS. Bożok dziecinnie łatwo mija bramkarza i umieszcza piłkę w pustej bramce.

• Z dystansu swoich sił próbuje Fonfara. Piłka obok bramki.

• Rogalski ostro fauluje Kosowskiego - tym razem obyło się bez kartki.

• Zamieszanie pod bramką GKS. Piłka przelatuje obok kolejnych zawodników i nikt nie jest w stanie ani jej wybić ani skierować do bramki!

• Tym razem piłka bita zbyt nisko i bez problemu poradzili sobie z nią defensorzy TSP.

• Po uderzeniu Bożoka kolejny rożny dla GKS. Czy zobaczymy również kolejną bramkę? Do narożnika idzie Kosa.

• Podbeskidzie próbuje swoich szans. Cały czas jednak doskonale defensywa GKS na spółkę z Sapelą.

• Tomkov - Kosowski może wystąpić w meczu ponieważ otrzymał dwie żółte kartki i w konsekwencji czerwoną, a nie czerwoną bezpośrednio. Pauzuje się po czerwonej bezpośredniej i po kolejnych żółtych (4, 6, itd.)

• Rożny dla Podbeskidzia.

• Niesamowita współpraca duetu Kosowski - Popek, jak również postawa całej drużyny.

• I powtórka akcji sprzed kilku minut, z tym że teraz z drugiego narożnika. Ponownie centruje Kosowski i wykańcza głową Popek.

• Kolejny rożny dla GKS. Podopieczni Pawła Janasa bardzo pewnie rozgrywają piłkę również na połowie gości.

• Mamy otwarcie wyniku!!! Z rogu wrzucał Kosowski a piłkę głową do bramki skierował Popek.

• Nowak faulowany na własnej połowie, przy samej linii bocznej.

• Frekwencja na stadionie jest fatalna. Spowodowane jest to zapewne po części obowiązkowymi od tego sezonu w Bełchatowie kartami kibica, które wyrobiło dopiero około 3 tyś osób, jak również bardzo wczesną porą meczu.

• Pierwsza akcja gości i już groźnie pod bramką Sapeli. Bramkarz gospodarzy o mało nie przelobowany. Mimo wszystko goście na minimalnym spalonym.

• Rozpoczynają goście.

• Obie ekipy wychodzą dzisiaj na boisko, a na środku odbywa się losowanie stron

• Rogalski w podstawowym składzie zastąpi dzisiaj Sokołowskiego

• W pierwszej kolejce GKS przegrał na wyjeździe 1:2 z Ruchem Chorzów, z kolei Podbeskidzie zremisowało u siebie z Jagiellonią Białystok 2:2

• Tydzień temu w Bełchatowie mieliśmy okazję podziwiać imprezę sportowo- rekreacyjną. Tym razem na szczęście zorganizowana zostanie impreza masowa...