Mecz GKS Bełchatów - Radomiak Radom ONLINE. Gdzie oglądać w...

0

Radomiak Radom

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Za tydzień GKS Bełchatów pojedzie do Głogowa na mecz z Chrobrym, natomiast Radomiak zagra w Radomiu z Resovią Rzeszów.

• Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Radomiak Radom wychodzi na drugą pozycję w tabeli, natomiast GKS Bełchatów jest w coraz gorszej sytuacji w tabeli i może mieć bardzo duże problemy w utrzymaniu się w Fortuna 1. Lidze.

• Koniec meczu w Bełchatowie! Radomiak Radom wygrywa z GKS-em 1:0 po bramce Meika Karwota!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• W drużynie GKS-u Bełchatów żółtą kartką został ukarany Valerijs Sabala.

• Karol Angielski doszedł do pozycji strzeleckiej po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, jednak rezerwowy napastnik Radomiaka uderzył wprost w ręce bramkarza gospodarzy.

• W ostatnich minutach meczu Karol Angielski pojawia się w miejsca strzelca jedynej bramki w tym meczu, Meika Karwota.

• Ostatnia zmiana w szeregach GKS-u Bełchatów. Filip Laskowski pojawił się w miejsce Waldemara Gancarczyka.

• Michał Kaput oddał strzał zza pola karnego gospodarzy, ale zrobił to bardzo niedokładnie i piłka powędrowała bardzo wysoko nad bramką rywali.

• W zespole Radomiaka Radom Mateusz Radecki pojawił się w miejsce Dominika Sokoła.

• Natomiast Jakub Bator wszedł w miejsce Macieja Masa.

• Podwójna zmiana w zespole GKS-u Bełchatów. Valerijs Sabala pojawił się w miejsce Mikołaja Grzelaka

• Damian Gąska z rzutu wolnego dośrodkował wprost na głowę Raphaela Rossiego, ale ten nie zdołał oddać czystego uderzenia.

• Damian Gąska został sfaulowany blisko pola karnego gospodarzy i Radomiak będzie miał szansę na podwyższenie rezultatu.

• Natomiast Maciej Koziara zmienił Patryka Winsztala.

• Dwie zmiany w szeregach GKS-u Bełchatów. Dawid Flaszka pojawił się w miejsce Kajetana Kunki

• Miłosz Kozak popędził lewą stroną boiska, wpadł w pole karne rywali, ale w decydującym momencie stracił piłkę.

• Piłka zagrana w pole karne GKS-u została łatwo przejęta przez gospodarzy.

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. W zespole Radomiaka Radom Michał Kaput pojawił się w miejsce Leandro.

• Damian Hilbrycht został ukarany żółtą kartką.

• Radomiak nieco cofnął się do własnej obrony po zdobyciu bramki, jednak gospodarze nie potrafią tego wykorzystać i stworzyć zagrożenia w polu karnym rywali.

• Dawid Abramowicz popędził lewą stroną boiska, zagrał w pole karne gospodarzy do Dominika Sokoła, ten odegrał do Meika Karwota, który mocnym strzałem umieścił piłkę w bramce GKS-u!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Meik Karwot otwiera wynik meczu na korzyść Radomiaka Radom!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Bełchatowie.

• W przerwie meczu Raphael Rossi został ukarany żółtą kartką za pretensje do arbitra.

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Bełchatowie. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Bełchatowie. Do przerwy bezbramkowy remis, ale mecz jest bardzo emocjonujący.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Rzut rożny Radomiaka przeobraził się w kontratak GKS-u, jednak ostatecznie obrońcy gości zdołali poradzić sobie z tym szybkim atakiem.

• Dawid Abramowicz popędził lewą stroną boiska, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Mimo czerwonej kartki to goście mają więcej z gry, jednak nie wynika z tego nic konstruktywnego.

• Szkoleniowiec Radomiaka Radom Dariusz Banasik został wyrzucony na trybuny po nagminnych dyskusjach z arbitrem.

• Michał Pawlik został ukarany żółtą kartką za faul tuż przy linii własnego pola karnego.

• Kombinacyjnie rozegrany rzut wolny przez gości nie przyniósł zagrożenia pod bramką GKS-u.

• Waldemar Gancarczyk pokusił się o indywidualną akcję, ale został zatrzymany w decydującym momencie.

• Tym razem z rzutu rożnego zagranie w pole karne GKS-u, jednak Daniel Niźnik pewnie interweniował.

• Meik Karwot dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale żaden z graczy Radomiaka nie dopadł do piłki.

• Potężne uderzenie Leandro z dystansu, ale tym razem piłka minimalnie minęła słupek bramki gospodarzy!

• Felipe Nascimento został ukarany drugą żółtą kartką i musi opuścić boisko!

• Raphael Rossi zdecydował się na strzał z dystansu, ale jego uderzenie powędrowało bardzo wysoko ponad bramką gospodarzy.

• Dawid Abramowicz popędził lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie nie trafiło do żadnego z partnerów.

• Damian Gąska dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, ale jego uderzenie zostało zablokowane i goście wywalczyli jedynie rzut rożny.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło żadnego zagrożenia pod bramką gości.

• GKS Bełchatów wywalczył rzut rożny po lewej stronie boiska.

• Gospodarze coraz śmielej atakują bramkę rywala. Dosyć niespodziewany początek tego spotkania.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Felipe Nascimento.

• Pierwsza ofensywna akcja gospodarzy, ale żaden z zawodników GKS-u nie zdołał przejąć piłki w polu karnym gości.

• Damian Gąska dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, ale jego zagranie zostało zablokowane przez jednego z przeciwników.

• Po godzinnym opóźnieniu rozpoczynamy rywalizację!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Bełchatowie. Prawdopodobnie za moment rozpoczniemy to spotkanie!

• Nie wygląda to zbyt pozytywnie. Ciężko powiedzieć, czy ten pojedynek dojdzie dzisiaj do skutku.

• Mecz może być opóźniony z powodu problemów z oświetleniem.

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Bełchatowie. Za moment rozpoczniemy ten pojedynek!

• W jesiennym pojedynku obu drużyn lepszy okazał się Radomiak, który w Radomiu wygrał 2:0 po tafieniach Karola Podlińskiego i Leandro. Strzelec pierwszego gola w tamtym spotkaniu jest obecnie zawodnikiem ekstraklasowego Zagłębia Lubin.

• Natomiast Radomiak Radom w tym roku kalendarzowym przegrał zaledwie trzy spotkania. Radomiak wygrał osiem meczów ligowych, co przyczyniło się do walki o bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy. Przed tygodnie Radomiak u siebie rozbił Sandecję Nowy Sącz aż 3:0.

• GKS Bełchatów w tym roku kalendarzowym wygrał zaledwie jedno spotkanie. Było to na początku maja w wyjazdowym meczu z Resovią Rzeszów. Od tego meczu GKS odniósł dwie gładkie porażki po 0:3.

• Natomiast Radomiak Radom plasuje się na trzecim miejscu w ligowej tabeli i ma tyle samo punktów co drugi GKS Tychy. Oba zespoły tracą pięć "oczek" do liderującego Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Jednak Radomiak musi oglądać się również za siebie, ponieważ zaledwie jeden punkt mniej ma rozpędzona Arka Gdynia.

• GKS Bełchatów wciąż jest ostatnim zespołem w tabeli Fortuna 1. Ligi i do przedostatniego Zagłębia Sosnowiec obecnie traci trzy punkty. Bełchatwianie wciąż mają szansę na utrzymanie w Fortuna 1. Lidze, ale muszą zacząć gromadzić punkty, bo do końca sezonu jest już coraz bliżej.

• Witamy serdecznie! W pierwszym meczu 31. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Bełchatów zmierzy się na własnym stadionie z Radomiakiem Radom. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Mecz GKS Bełchatów - Radomiak Radom ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Joanna Gołąbek

Mecz GKS Bełchatów - Radomiak Radom ONLINE. Do końca sezonu w Fortuna 1 Lidze pozostały jeszcze cztery kolejki. Zajmujący ostatnie miejsce w ligowej tabeli GKS Bełchatów czeka w piątek arcytrudne spotkanie na własnym boisku z Radomiakiem Radom. Relacja na żywo z meczu GKS Bełchatów - Radomiak live w GOL24.pl.

Mecz GKS Bełchatów - Radomiak Radom ONLINE

Goście, walczący o bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy, są zdecydowanym faworytem starcia. W Radomiu nie wyobrażają sobie zresztą, żeby drużyna trenera Dariusza Banasika nie wywalczyła promocji do elity.
Rok temu radomianie przegrali awans na finiszu, ulegając w finałowym meczu barażowym Warcie Poznań 0:2, która okazała się rewelacją niedawno zakończonego sezonu (uplasowała się bowiem na piątym miejscu).

Piątkowe starcie w Bełchatowie będzie 17. oficjalnym meczem obu ekip. Jak wyliczył rzecznik prasowy bełchatowskiego klubu bilans tych spotkań jest remisowy, bo obie ekipy mają na koncie po sześć zwycięstw, cztery mecze kończyły się remisowo. Bilans bramkowy to 20-19 dla GKS-u. - Na stadionie w Bełchatowie rywalizowaliśmy siedmiokrotnie trzy razy wygrywając, dwukrotnie remisując, a dwa mecze padły łupem radomian - wylicza.

Mecz GKS Bełchatów - Radomiak Radom TRANSMISJA TV

Mecz GKS Bełchatów - Radomiak Radom będzie transmitowany na żywo w Polsacie Sport od godz. 17:30. W internecie mecz dostępny dzięki aplikacji IPLA TV (koszt: 5 złotych). Relacja LIVE w GOL24 - zapraszamy!