Mecz GKS Bełchatów - Resovia ONLINE. Złapali kontakt z...

Mecz GKS Bełchatów - Resovia ONLINE. Złapali kontakt z rzeczywistością. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu!

• Strata gospodarzy w środku pola, wrzutka w pole karne i strzał głową obronił Lenarcik.

• Faulowany przed polem karnym zawodnik GKS-u. Do stojącej piłki podszedł Mariusz Magiera i bezpośrednio pokonał Marcela Zapytowskiego.

• GOOOOOL! MARIUSZ MAGIERA!

• Dośrodkowanie w pole karne, lecz uderzenie Rogalskiego pewnie broni Lenarcik.

• Mas i Najemski w miejsce Winsztala i Witka.

• Gospodarze w pełni kontrolują przebieg spotkania. Skutecznie nie pozwalają swoim rywalom rozegrać w spokoju piłkę i stworzyć akcję pod swoją bramką.

• Bartłomiej Kiełbasa zmienił Grzegorza Płatka.

• Magiera sprytnie uderzył z rzutu wolnego i Zapytowski z trudem wybił futbolówkę na rzut rożny.

• Adamski faulował tuż przed własnym polem karnym.

• Strzał Fereta na bramkę Lenarcika, ale w ostatnim momencie interweniuje Sierczyński.

• Uderzenie Makucha obok bramki gości.

• Wroński ukarany kartką za taktyczny faul w środku pola.

• W przerwie doszło do zmiany w zespole Resovii. Rogalski zastąpił Czernysza.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Zespołowa akcja gospodarzy kończy się pomyłką obrony Resovii. Defensorzy pokryli Makucha, ale drugiego napastnika już nie zdołali. Winsztal wykorzystał dogranie ze skrzydła i pokonał Zapytowskiego.

• GOOOOOL! PATRYK WINSZTAL!

• Witek faulował rywala, zatrzymując kontrę. Jest kartka.

• Groźne dośrodkowanie w pole karne, głową uderzał Szymorek, ale minimalnie się pomylił.

• Uderzenie Wrońskiego na bramkę gości, ale pewnie piłkę chwyta Zapytowski.

• Eizenchart rozpoczął indywidualną akcję na lewym skrzydle, ale zamieszał się w dryblingu i od autu rozpoczną goście.

• Goście mieli stały fragment gry po faulu Eizencharta, ale nie stworzyli zagrożenia.

• Delikatne, ale precyzyjne dośrodkowanie w pole karne bełchatowian i tylko ofiarna interwencja obrońców uchroniła gospodarzy przed utratą gola.

• Kolejne uderzenie Makucha, ale tym razem piłka minęła bramkę.

• Pozornie niegroźne zagranie piłki w pole karne kończy się pomyłką bramkarza i zderzeniem z rywalem. Nie było mowy o faulu, więc Makuch wykorzystał pomyłkę rywala i umieścił futbolówkę w pustej bramce. Mamy szybką bramkę dla gospodarzy.

• GOOOOOOL! PATRYK MAKUCH!

• Zaczynamy spotkanie!

• Resovia w tym czasie nie odpoczywała. W środę rozegrała zaległy mecz 9. kolejki. Na wyjeździe udało się jej pokonać Zagłębie Sosnowiec 2:0. Trafili Michał Kuczałek i Grzegorz Płatek.

• Oba zespoły zgromadziły po tyle samo punktów - po siedem. GKS większość swojego dorobku uzbierał w zeszłym miesiącu. Ostatnio zremisował na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 0:0, ale od tego meczu minęło 20 dni. To długa przerwa jak na warunki ligowe.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania GKS Bełchatów - Resovia!

GKS Bełchatów - Resovia LIVE! Złapali kontakt z rzeczywistością

GKS Bełchatów - Resovia LIVE! Złapali kontakt z rzeczywistością ©Łukasz Baliński

Mecz GKS Bełchatów - Resovia ONLINE. Akurat dzisiaj na GIEKSA Arenie mecz nie ekstraklasy, lecz Fortuna 1 Ligi. Miejscowi zagrają pierwszy raz od 18 października. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.

Mecz GKS Bełchatów - Resovia ONLINE

Mecz GKS Bełchatów - Resovia TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie. Za darmo będzie można ją obejrzeć w aplikacji i na stronie IPLA TV. Początek o godzinie 17:00, relacja LIVE w GOL24.pl. Zapraszamy!