Mecz GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie...

Mecz GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Rewelacja dobije outsidera?

Fortuna 1 Liga, 26. kolejka
2021-04-23 16:00

GKS Bełchatów

0

Sandecja Nowy Sącz

2

• Koniec! Bardzo pewne zwycięstwo Sandecji w Bełchatowie (2:0). Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.

• Jeszcze kartka w ostatnich sekundach dla Żołądzia.

• Ależ akcja Victora! Rezerwowy napastnik Sandecji ładnie zagarnął piłkę, oszukał dwóch obrońców i popędził sam na sam z bramkarzem. Kopnął jednak za lekko i w sam środek.

• W ostatnim momencie uprzedza gracza Sandecji Mariusz Magiera.

• Bardzo ostre wejście Chmiela i żółta kartka.

• A Wiktor Żołądz za Kasprzaka.

• Armand Ella Ken w miejsce Błanika.

• Damian Hilbrycht schodzi. A za niego melduje się Marcin Ryszka.

• Bartłomiej Kasprzak obejrzał żółtą kartkę.

• Michał Pawlik doszedł do pozycji strzałowej po wrzutce ze stałego fragmentu, ale nie trafił czysto głową.

• Dawid Flaszka za Jakuba Batora.

• Maciej Koziara za Waldemara Gancarczyka.

• Zablokowane techniczne uderzenie Sovsicia z linii pola karnego.

• A Dawid Szufryn zmienia Tomasza Boczka.

• Damian Chmiel zastępuje Ogorzałego.

• Rafael Victor za Rubio.

• Żółtą kartkę obejrzał asystent trenera Marcina Węglewskiego za protesty. Jego zdaniem bełchatowianom należał się rzut karny.

• Dość niespodziewanie Mas stanął oko w oko z bramkarzem, upadając oddał strzał wślizgiem, ale poradził sobie Tokarz!

• Sabala uderza lekko głową po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Broni bramkarz Sandecji.

• Mateusz Bartków ogląda żółtą kartkę.

• Bardzo łatwo przedostają się z piłką w okolice pola karnego zawodnicy Sandecji.

• Schodzi Mateusz Szymorek. W jego miejsce pojawia się Maciej Mas.

• Żółta kartka dla Ogorzałego.

• GOOOOOL!!! RUBIO PODWYŻSZA PROWADZENIE SANDECJI!!

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Żółtą kartką ukarany Damir Sovsić.

• Zaczęło padać w Bełchatowie. Może warunki zmienią coś po przerwie w tym spotkaniu.

• Sandecja ma pełną kontrolę nad tym spotkanie. Bełchatowianie nie oddali ani jednego celnego strzału.

• Sfaulowany w środku pola Kamil Ogorzały, który mógł wyprowadzić szybki kontratak.

• Piter-Bućko mocno kopnął rywala. Będzie żółta kartka.

• Na spalonym złapany Valerijs Sabala. Kolejny raz.

• Szymon Tokarz o krok od straty piłki! Naciskał go napastnik bełchatowian, który chyba nawet został trafiony w piszczel. Sędzia jednak nie dopatrzył się faulu.

• Sytuację dalekim wykopem do przodu wyjaśnił Piter-Bućko.

• Rzut wolny dla GKS-u z ok. 25 metrów od bramki Sandecji. Będzie okazja na dośrodkowanie.

• Sądeczanie długo rozgrywają piłkę i potrafią się przy niej utrzymać. Jak już do głosu dochodzą gracze GKS-u, to za chwilę tracą futbolówkę.

• Pachnie drugim gole dla Sandecji, ale gospodarze póki co odpierają kolejne ataki gości.

• Zbyt mocne dośrodkowanie piłkarza Sandecji z rzutu wolnego. Bramkarz GKS-u wyskoczył najwyżej.

• Leonid Otczenaszenko ratuje GKS! Błanik wypuścił sam na sam Rubio, ale Hiszpan nie wykorzystał znakomitej sytuacji.

• Oblężenie bramki bełchatowian po kornerze Sandecji zakończyło się golem. Błanik z prawej strony pola karnego zdecydował się na precyzyjny strzał z dość ostrego kąta.

• GOOOOOOL!! 1:0 DLA SANDECJI!! STRZELCEM BRAMKI BŁANIK!!

• Z prędkością światła kontrę po rzucie rożnym wyprowadził Dawid Błanik, ale przed polem karnym uciekła mu piłka.

• Dalekim podaniem wypuszczony praktycznie sam na sam Jakub Bator, ale dogonili do obrońcy i zawodnik gospodarzy ustrzelił Michala Pitera-Bućko.

• Rozpoczynają gospodarze. Gramy.

• GKS Bełchatów zamyka pierwszoligową tabelę, lecz zbyt wcześnie mówić o spadku do 2 ligi. Do końca sezonu pozostało jeszcze dziewięć kolejek. Obecnie bełchatowianie do dającego utrzymanie przedostatniego miejsca tracą trzy punkty.

• Zespół prowadzony przez Dariusza Dudka ma za sobą efektowną serię 14 ligowych meczów bez porażki. Ostatni w tabeli GKS Bełchatów czeka na wygraną w lidze od 13 listopada (zwycięstwo w Gdyni z Arką 2:1).

• Sandecja rozpocznie w następującym zestawieniu:

• 26. kolejka Fortuna 1 Ligi rozpocznie się w Bełchatowie. Naprzeciw piłkarzy GKS-u stanie najlepiej punktująca w tym roku Sandecja. Początek spotkania o godzinie 16. Witamy w relacji LIVE!

GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie relacja LIVE?

GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? ©Sandecja.pl

Mecz GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. 26. kolejka Fortuna 1 Ligi rozpocznie się w Bełchatowie. Naprzeciw piłkarzy GKS-u stanie najlepiej punktująca w tym roku Sandecja. Początek spotkania w piątek 23 kwietnia o godz. 16. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

GKS Bełchatów zamyka pierwszoligową tabelę, lecz zbyt wcześnie mówić o spadku do II ligi. Do końca sezonu pozostało jeszcze dziewięć kolejek. Można więc zdobyć 27 punktów. Po pierwsze trzy bełchatowianie mogą sięgnąć już w piątek. Będzie to jednak piekielnie trudne, bo na stadion przy Sportowej zawita pierwszoligowa rewelacja, czyli Sandecja Nowy Sącz.

Zespół prowadzony przez Dariusza Dudka ma za sobą efektowną serię 14 ligowych meczów bez porażki. Giekaesiacy czekają na wygraną w lidze od 13 listopada (zwycięstwo w Gdyni z Arką 2:1).

- Jak się przełamać, to z najlepszymi, a dzisiaj Sandecja jest najlepszym zespołem pierwszej ligi - mówi Marcin Węglewski, trener GKS. - Wygrywa wszystko, widać, że załapała, zawodnicy dobrze się czują i zdobywają hurtowo punkty. My jesteśmy na drugim biegunie, ale jestem przekonany, że jak zwycięstwo przyjdzie, to fatalna seria się odwróci i będzie ona w drugą stronę nabijała punkty - dodaje szkoleniowiec.

“Górale” przyjadą do Bełchatowa w najsilniejszym składzie. Będą więc byli gracze GKS Dawid Błanik, Adrian Basta oraz Maciej Małachowski.

GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja na żywo z meczu GKS Bełchatów - Sandecja wyłącznie w internecie. Mecz za darmo na stronie i w aplikacji IPLA TV (ale bez komentarza i z jednej kamery). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 16:00. Zapraszamy.