GKS Bełchatów - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM

GKS Bełchatów

2

Stal Mielec

1

• Koniec spotkania! GKS opuszcza strefę spadkową, Stal może stracić pozycję wicelidera!

• Biel trafił głową. Akcja GKS-u trwała naprawdę długo. Ostatecznie kluczowa okazała się wrzutka z lewej strony.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1 dla Bełchatowa! Ponownie trafił Biel!

• Tempo jest dość senne. Brakuje sytuacji.

• Zostało około dziesięć minut gry. Przypominamy: tylko zwycięstwo pozwoli Stali awansować na pozycję lidera.

• Kontuzjowany Grzelak opuszcza murawę. Zmienia go Szymorek. To ostatnia roszada w tym meczu.

• Bartosiak trafił do notesu arbitra. Żółta kartka.

• Bardzo długo trwała przerwa w grze. Ucierpiał Grzelak.

• Kolejna interwencja sztabu medycznego GKS Bełchatów.

• Dadok za Nowaka. Komplet zmian w Stali wykorzystany.

• GKS też stosuje szybki doskok. Faul chyba na 30 metrze.

• Boisko opuścił Golański. Za niego wszedł Bartosiak.

• Sędzia co chwilę odgwizduje przewinienia. Znowu ucierpiał zawodnik GKS-u. Kartki brak.

• Niźnik łapie piłkę po akcji Stali.

• Kolejny faul i kolejna przerwa w grze. Brakuje dziś płynności.

• Tej pomocy medycznej wymagał Grzelak.

• Cierpi jeden z graczy Bełchatowa. Jest opatrywany.

• W Bełchatowie dalej świeci słońce.

• Nikt nie zamknął dobrej wrzutki - nikt ze strony GKS-u. Znowu jęk zawodu na widowni.

• Prokić za Maka.

• Domański wyrzucił kolegę do boku. Za mocne podanie i strata. Od bramki zaczyna Niźnik.

• Czajkowski niepotrzebnie wstrzymał akcję. Zaczekał na kolegów, a mógł po prostu oddać strzał zza szesnastki.

• Dwa rzuty rożne dla GKS-u - bez efektu. Stal za każdym razem wybiła piłkę.

• Jęk zawodu na trybunach. GKS był bliski drugiej bramki. Ostatecznie piłka ląduje jednak w rękach Strączka.

• Na boisku nie ma już Putina. Za niego wszedł Thiakane. Spodziewamy się większej liczby strzałów.

• Gramy dalej. Druga połowa rozpoczęla się.

• Koniec pierwszej odsłony. GKS remisuje ze Stalą 1:1. Trudno powiedzieć, kto w tym meczu osiągnął przewagę. Na razie widowisko jest dość wyrównane. Wracamy za kwadrans w nadziei na kolejne trafienia.

• Nieudana próba wstrzelenia piłki w pole karne Stali.

• Sporo fauli. Rywale się nie oszczędzają.

• W przypadku wygranej GKS opuści strefę spadkową. Teraz jest szesnasty. Stal zajmuje drugie miejsce, mając tyle samo punktów co Podbeskidzie.

• Takie wybicia w aut to rzadkość. Zawodnik Stali z całej siły posłał piłkę w trybuny.

• I kolejne groźne wstrzelenie. Tym razem piłka mija bramkę GKS-u.

• Niźnik otrzymuje porcję braw. Wybił piłkę na róg.

• Stal odżyła po wyrównującej bramce. Dąży do kolejnej. Ma okazję z wolnego...

• Małachowski otrzymał żółtą kartkę.

• Seria trzech strzałów na bramkę gospodarzy. Po ostatnim piłka mija lewy słupek.

• To Biel dość długo zbierał się z murawy. Będzie grać dalej.

• Chwila przerwy w grze. Pomocy medycznej wymaga jeden z zawodników GKS-u.

• Ależ blisko drugiego gola dla Stali. Po kontrze mamy strzał, lecz niecelny. Futbolówka przeszła obok prawego słupka. Zabrakło metra, może dwóch.

• Pierwsza zmiana w meczu. Lisowski w miejsce Bartosza.

• Akcja GKS-u. Ostatecznie bezpańską piłkę w polu bramkowym łapie Strączek.

• Tym razem to GKS miał korner. Sędzia odgwizdał po nim faul. Wznawia Stal.

• Gospodarze oddalili zagrożenie po rzucie rożnym.

• GKS dziś na zielono-czarno, Stal na biało-niebiesko.

• Cały Nowak! Piłka do niego w pole karne, z obrońcą na plecach odwraca się i uderza przy prawym słupku.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! WYRÓWNANIE!

• Koniec z napomnieniami słownymi. Kartka dla Bielaka.

• Tym razem skoszony został Putin. Będzie grać dalej.

• Bez kartki za ostry wślizg na piłkarzu gospodarzy.

• "Jeszcze jeden" - domagają się kibice. Piłkę prowadzi jednak Stal.

• Dość śmieszny gol dla GKS-u. Po wznowieniu z autu dwaj obrońcy Stali popełnili błąd w kryciu. Biel z kilku metrów uderzył więc, ale nie za mocno. To wystarczyło na Strączka.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! No to wyprosili!

• Wzmaga się doping. "Hej Gieksa gol" - skanduje publiczność.

• Spiker apeluje, by co czwarte miejsce było wolne. To pierwszy mecz z kibicami GKS-u. Ale nie pierwszy z kibicami w Bełchatowie. Wczoraj grał tu w końcu Raków z Wisłą.

• Strzał z dystansu, ale obok lewego słupka. Wznawia Strączek.

• Kartka dla Bartosza.

• GKS cierpliwie buduje atak pozycyjny.

• Na razie obie strony badają się. Nie mieliśmy jeszcze strzału na bramkę.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Zaczynamy!

• Jeżeli Stal dzisiaj wygra to wskoczy na pozycję lidera. Stanie się tak, ponieważ Podbeskidzie zremisowało z GKS Tychy.

• W ostatniej kolejce GKS zremisował z Chojniczanką 1:1. Z kolei Stal pokonała Stomil 1:0. Dzięki tej wygranej awansował na pozycję wicelidera.

• Zawody poprowadzi sędzia Wojciech Krztoń (Olsztyn). W Bełchatowie nadal ciepło.

• Za chwilę zaczynamy grę w Bełchatowie. GKS, który walczy o utrzymanie, podejmie Stal, która chce awansować do ekstraklasy. Chce i może - nawet bezpośrednio, bez baraży.

GKS Bełchatów - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja LIVE?

GKS Bełchatów - Stal Mielec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? ©Piotr Krzyżanowski

Fortuna 1 Liga. W niedzielę o godzinie 15 piłkarze PGE Stali Mielec rozpoczną wyjazdowe spotkanie z GKS-em Bełchatów. Drużyna z województwa łódzkiego broni się przed spadkiem, a jej przyszłość jest niepewna. Z kolei mielczanie będą chcieli zrobić kolejny krok w stronę ekstraklasy. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga. GKS Bełchatów - Stal Mielec ONLINE

O finansowych problemach GKS-u Bełchatów mówi się już od dobrych kilku tygodni. Wszystkie bolączki tego klubu jeszcze bardziej uwydatniły się już po wznowieniu sezonu. Wystarczyło bowiem cztery ligowe mecze po przerwie, by kapitan zespołu - Marcin Golik - rozwiązał kontrakt z winy klubu. To znaczy, że klub zalega mu już od kilku miesięcy z pensją.

– Środowy mecz z Chojniczanką Chojnice był dla Marcina Grolika ostatnim w barwach GKS Bełchatów. 31-letni obrońca jest już wolnym zawodnikiem po tym, jak jego kontrakt został rozwiązany z winy klubu. Dotychczasowy kapitan pożegnał się po wczorajszym meczu z drużyną a dzisiaj zostały dopełnione formalności wobec PZPN. Obowiązki kapitana przejmuje inny z doświadczonych obrońców, Mariusz Magiera – napisał GKS Bełchatów na Facebooku.

Z drugiej jednak strony klub z Bełchatowa zapewnia, że najgorsze jest już za nim i teraz rozpoczyna się faza powolnego wychodzenia z dołka. Sytuacja rzeczywiście nie była wesoła – w budżecie zaczynało brakować pieniędzy, zawodnicy mieli zaległości, a według niektórych informacji nawet klubowe konta miały być zajmowane przez komorników. Jednak wg władz tego klubu, wszczęto już plan naprawczy, który ma pomóc w wydostaniu się z poważnych tarapatów finansowych.

Stal Mielec będzie chciała wykorzystać problemy rywala i po raz kolejny zainkasować komplet punktów. Po wznowieniu ligi mielczanie odnieśli trzy zwycięstwa i zanotowali jeden remis. Tak dobrego bilansu nie ma żaden inny zespół. Bardzo dobre wyniki pozwoliły Stali przesunąć się na drugą pozycję w tabeli. Prowadzącemu po 26. serii gier Podbeskidziu ustępuje tylko gorszym bilansem bramek w bezpośrednich meczach.

GKS Bełchatów - Stal Mielec TRANSMISJA

Mecz GKS Bełchatów - Stal Mielec rozpocznie się w niedzielę 21 czerwca o godz. 15:00. Internetowy stream online dostępny pod adresem Ipla.tv. Tekstowa Relacja LIVE w GOL24.pl. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.