GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Trzeba uciekać z ostatniej pozycji

Fortuna 1 Liga, 24. kolejka
2021-04-10 16:00

GKS Bełchatów

2

Stomil Olsztyn

3

• Koniec meczu! Stomil Olsztyn pokonuje na wyjeździe GKS Bełchatów 3:2 w debiucie Piotra Klepczarka na ławce trenerskiej!

• ... a za Sama van Huffela pojawia się Hubert Szramka.

• Jakub Mosakowski zmienia Wojciecha Łuczaka...

• Dominik Sulikowski dolicza co najmniej 4 minuty.

• Kacper Sionkowski zmienia Macieja Koziarę.

• Michał Pawlik zmienia Damiana Hilbrychta.

• GOL DLA STOMILU! STRZELCEM SAM VAN HUFFEL!!!

• Jakub Tecław zmienia Damiana Sieranta. .

• Grzegorz Kuświk zmienia Mateusza Skrzypczaka.

• (Poza boiskiem) Czerwoną kartką ukarany trener gości, Piotr Klepczarek, za dyskusje z arbitrem.

• DAMIAN HILBRYCHT NIE MYLI SIĘ!!!

• Dodatkowo sędzia wskazuje na "wapno"! Rzut karny dla gospodarzy!

• Mariusz Magiera upomniany żółtą kartką.

• Żółtą kartką upomniany Patryk Winsztal.

• Sabala był bliski dubletu, ale piłka po jego strzale minęła bramkę Leszczyńskiego.

• Adrian Szczutowski zmienia Jakuba Mysiorskiego.

• :Brunatni" idealni wchodzą w drugie trzy kwadranse, strzelając bramkę kontaktową! Asystę przy bramce Łotysza zanotował Gancarczyk.

• GOL DLA GOSPODARZY! STRZELCEM VALERIJS SABALA!!!

• Druga połowa rozpoczęta!

• ... a Dawida Flaszka w miejsce Marcina Sierczyńskiego.

• Dwie zmiany w GKS-ie: Patryk Winsztal za Macieja Masa...

• Koniec pierwszej połowy. Stomil Olsztyn prowadzi w Bełchatowie po bramkach Hinokio i Mysiorskiego.

• Piłkarze Piotra Klepczarka spokojnie rozgrywają piłkę.

• Żółtą kartką upomniany Rafał Remisz za faul taktyczny, którym przerwał kontrę gospodarzy.

• Zimną krew zachował Mysiorski, który po przyjęciu piłki w polu karnym mocnym uderzeniem podwyższa prowadzenie olsztynian!

• GOL DLA STOMILU! STRZELCEM JAKUB MYSIORSKI!!!

• Van Huffel decyduje się na strzał z dalszej odległości. Brakowało mu sporo do celu.

• Maciej Mas upomniany żółtą kartką.

• Japończyk popisał się kapitalnym uderzeniem zza pola karnego. Otczenaszenko był bezradny!

• GOL DLA STOMILU! STRZELCEM KOKI HINOKIO!

• Stały fragment gry nie przynosi zagrożenia.

• Pierwsza okazja gospodarzy. Leszczyński paruje piłkę na korner po uderzeniu Sabali.

• Dominik Sulikowski gwiżdże i pierwszą połowę zaczynają przyjezdni!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania

• Kilka dni temu nowym trenerem Stomilu został Piotr Klepczarek. Jaki będzie jego debiut?

• Gospodarze dzisiejszego spotkania zamykają tabelę z dorobkiem 16 punktów. Do przedostatniej Resovii piłkarze Marcina Węglewskiego tracą 2 "oczka", a do GKS-u Jastrzębie i Zagłębia Sosnowiec - po 3.

Z kolei olsztynianie, którzy zgromadzili 23 punkty, są na 14. pozycji. Do Sandecji przyjezdni tracą 4 punkty, do Chrobrego 6, a do Korony, Odry Opole i Miedzi - 9.

• Rezerwowi GKS-u: Daniel Niżnik, Sebastian Zalepa, Jakub Staszak, Kajetan Kunka, Michał Pawlik, Dawid Flaszka, Filip Laskowski, Kacper Sionkowski, Patryk Winsztal.

Rezerwowi Stomilu: Piotr Skiba, Jakub Mosakowski, Adrian Szczutowski, Hubert Szramka, Jakub Tecław, Krystian Ogrodowski, Grzegorz Kuświk.

• Witamy i zapraszamy do Bełchatowa, gdzie za 20 minut GKS podejmie Stomil Olsztyn w ramach 24. kolejki 1. ligi! Spotkanie poprowadzi Dominik Sulikowski

© Adrian Mielczarski/GKS Bełchatów

GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn ONLINE. Drużyna z Bełchatowa wylądowała na ostatnim miejscu. GKS może je opuścić, ale musi uporać się z rywalem, który właśnie zmienił trenera. Zwolnionego Adama Majewskiego zastąpił Piotr Klepczarek. Początek meczu w sobotę o godz. 16. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn ONLINE

GKS Bełchatów jest pod ścianą. Drużyna trenera Marcina Węglewskiego zajmuje ostatnie miejsce w tabeli I ligi. W sobotę ma jednak szansę opuścić lokatę oznaczającą spadek do II ligi. Aby tak się stało, bełchatowianie muszą koniecznie wygrać na swoim boisku i liczyć na potknięcia wyprzedzających ich Resovii, ale także GKS Jastrzębie.

Szansa na wygraną jest, bo na stadion przy Sportowej zawita Stomil Olsztyn. To rywal, który wyjątkowo leży piłkarzom GKS. Jak wyliczył rzecznik prasowy klubu Michał Antczak, będzie to 27 oficjalne spotkanie tych ekip w lidze oraz Pucharze Polski. 18 natomiast w I lidze. Bilans tych potyczek jest korzystny dla bełchatowian, którzy wygrywali 14 razy. Pięć spotkań kończyło się remisem, a siedmiokrotnie górą byli olsztynianie. Bilans bramkowy to 35-25 dla GKS.

Stomil właśnie zwolnił trenera. Adam Majewski zapłacił za domową porażkę 0:5 z Sandecją Nowy Sącz. Obowiązki pierwszego szkoleniowca przejął dotychczasowy asystent, Piotr Klepczarek. Olsztynianie zajmują obecnie 14. miejsce i nad ostatnim w stawce Bełchatowem mają 7 "oczek" przewagi.

GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja na żywo z meczu GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn wyłącznie w internecie. Mecz za darmo na stronie i w aplikacji IPLA TV (ale bez komentarza i z jednej kamery). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 16:00. Zapraszamy.