GKS Bełchatów - Widzew Łódź ONLINE. GDZIE OGLĄDAĆ? TRANSMISJA W TV. Widzew gra o przedłużenie marzeń

• KONIEC MECZU! GKS - Widzew 3:1!

• Rachwał za Putina.

• Żółta kartka dla Kazimierowicza.

• Gutowski za Zielenieckiego.

• GOOOOOOL! Bartłomiej Bartosiak trafił do siatki Widzewa! 3:1 i wiele wskazuje na pewne zwycięstwo gospodarzy!

• Dario Kristo ukarany żółtą kartką.

• Tylec za Biela.

• Kazimierowicz za Kozłowskiego.

• Banaszak za Mąkę.

• Żółta kartka dla Tanżyny.

• GOOOOOOOOL! Bartłomiej Bartosiak wykończył kapitalną akcję swojego zespołu i nie dał szans Wolańskiemu! 2:1 dla GKS-u!

• Zmiana u gospodarzy. Bartosiak za Zdybowicza.

• Kozłowski ostro potraktował Putina i zasłużona żółta kartka.

• Paweł Czajkowski ukarany żółtą kartką.

• Zakotłowało się pod bramką Widzewa, ale Wolański wyszedł z tego obronną ręką.

• Bartosz Biel ukarany żółtą kartką.

• Michael Ameyaw zmienił Kohei Kato.

• Zdybowicz przegrał pojedynek sam na sam z Wolańskim!

• Rozpoczynamy II połowę!

• Koniec I połowy!

• Zdybowicz chciał przelobować Wolańskiego, ale bramkarz Widzewa ostatecznie złapał piłkę!

• Widzew wyszedł z kontratakiem dwóch na jednego, ale uderzenie Mąki minimalnie minęło słupek bramki GKS-u!

• Świetna interwencja Tanżyny, który wygrał pojedynek główkowy we własnym polu karnym.

• Mocne uderzenie z dystansu Golańskiego, ale futbolówka znacznie minęła światło bramki Widzewa.

• Bełchatów cofnięty do defensywy. Widzew przejął inicjatywę i dyktuje warunki na boisku.

• GOOOOOOOL! Daniel Mąka wykorzystał dobre dośrodkowanie Wolsztyńskiego i doprowadza do wyrównania!

• Fantastyczna interwencja Lenarcia po uderzeniu z woleja Radwańskiego!

• Bardzo dobry fragment gry w wykonaniu GKS-u, który zaczął kontrolować boiskowe wydarzenia.

• GOOOOOOOL! Paweł Czajkowski świetnie odnalazł się w polu karnym i z bliskiej odległości uderzeniem głową pokonał Wolańskiego!

• Było groźnie pod bramką Widzewa, ale zawodnik Bełchatowa fatalnie uderzył z 7 metrów!

• Bardzo dobra interwencja Golańskiego, który zablokował uderzenie Mąki!

• Żadna z drużyn nie chce się otworzyć i narazić na kontratak. Widzew stara się spokojnie rozgrywać piłkę i dłużej się przy niej utrzymywać.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Piłkarze powoli kończą rozgrzewkę i już za niedługo rozpoczniemy wielkie piłkarskie emocje!

• Ławka rezerwowych Widzewa: Maciej Humerski, Radosław Sylwestrzak, Łukasz Turzyniecki, Maciej Kazimierowicz, Michael Ameyaw, Konrad Gutowski, Przemysław Banaszak.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu GKS Bełchatów - Widzew Łódź!

red

©Fot. Lukasz Kaczanowski/Polska Press

GKS - WIDZEW ONLINE. W Bełchatowie dojdzie do hitowego starcia. Piąty w tabeli GKS podejmie czwarty Widzew. Gospodarzom do awansu wystarczą dwa zwycięstwa w dwóch ostatnich meczach. Widzew, żeby awansować musi dzisiaj wygrać i liczyć na szczęśliwy zbieg okoliczności w ostatniej kolejce, którą rozegrał awansem. Relacja LIVE na GOL24.pl!

GKS Bełchatów - Widzew Łódź TRANSMISJA W TV

Podopieczni trenera Jacka Paszulewicza muszą wygrać, by przedłużyć nadzieje na to, że jednak uda się zakończyć sezon sukcesem, czyli awansem do pierwszej ligi. Wczorajsze ligowe rozstrzygnięcia sprawiły jednak, że nie wszystko już zależy od Widzewa.

Przypomnijmy, że sobotę rozegrano zdecydowaną większość spotkań 33. kolejki drugiej ligi. Olimpii Grudziądz pokonała Elanę Toruń 2:1 i już jest beniaminkiem pierwszej ligi.

GKS Bełchatów - Widzew GDZIE OGLĄDAĆ? Goście bez kibiców

Komisja Dyscyplinarna Polskiego Związku Piłki Nożnej postanowiła ukarać klub z al. Piłsudskiego zakazem wyjazdowym dla ich kibiców. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności, a zatem fani Widzewa nie zasiądą w sektorze przeznaczonym dla fanów gości na bełchatowskim obiekcie.

Inna sprawa, że działacze Widzewa nie składają broni. Zwłaszcza, że wspomniana decyzja wpłynęła klubu dopiero w piątek i nie zostało do niej dołączone uzasadnienie.

- Na dodatek kara została nałożona na najważniejszy mecz w tym sezonie, w którym obydwie drużyny – PGE GKS i Widzew – walczą o awans do I ligi. Wsparcie kibiców, którzy w tym sezonie wielokrotnie dopingowali zespół także na wyjazdach, jest dla drużyny nieodzowne. W związku z tym klub w trybie pilnym złożył odwołanie od decyzji Komisji Dyscyplinarnej PZPN - poinformowali włodarze widzewiaków.

GKS Bełchatów - Widzew Łódź ONLINE. Małe szanse Widzewa

Kibice Widzewa jeszcze wierzą w awans, ale dużych szans na to nie ma. Rzeczywistość może być okazać się brutalna. Widzew w Bełchatowie w meczu z GKS-em musi wygrać. Jednak zwycięstwo Widzewa nad bełchatowianami nie daje jeszcze awansu. Łodzianie muszą czekać na wyniki ostatniej kolejki II ligi. Wszystko będzie zależało od wyniku Elany Toruń, która obecnie znajduje się na trzecim miejscu w tabeli.

GKS Bełchatów - Widzew Łódź ONLINE TRANSMISJA

Transmisję ze spotkania 33. kolejki 2 ligi GKS Bełchatów - Widzew Łódź od 13:00 przeprowadzi TVP 3. Transmisje będzie można oglądać także na stronie TVPSPORT.pl. Relacja LIVE w GOL24.

13:05 GKS - Widzew TRANSMISJA TVP 3, TVPSPORT.PL i w aplikacji