• GOOOOL!! 3:0!! MARZEC Z OSTREGO KĄTA STRZELIŁ SWOJEGO KOLEJNEGO GOLA.

• Duża przewaga bełchatwian, którzy praktycznie nie schodzą z połowy Wigier.

• GOOOOOOL!! MARZEC PODWYŻSZA PROWADZENIE BEŁCHATOWIAN NA 2:0!!!

• Cezary Sauczek zastąpił Adriana Piekarskiego.

• Początek drugiej połowy spotkania.

• Koniec pierwszej połowy.

• GOOOOOL!! 1:0 DLA GKS-U!!! TUŻ PRZED PRZERWĄ PIŁKĘ W SIATCE UMIEŚCIŁ BARTOSZ BIEL!!

• Ponownie mocniej przycisnęli gracze z Bełchatowa, ale nie są w stanie udokumentować przewagi golem.

• Jeszcze jedna interwencja Dominika Kąkolewskiego po dośrodkowaniu z prawej strony i strzale.

• Świetnie broni bramkarz Wigier strzał z przewrotki Putina!

• Na skrzydle pokazał się Ukrainiec Wiktor Putin, ale nikt nie był w stanie zamknąć jego dośrodkowania.

• Zaskakujący strzał Pawła Gieracha, ale bez problemu poradził sobie bramkarz GKS-u.

• Dwóch zawodników zderzyło się nieprzyjemnie głowami i potrzebna była interwencja służb medycznych.

• Poprzeczka ratuja Wigry po strzale Mateusza Marca!

• Wyraźnia przewaga w posiadaniu piłki po stronie bełchatowian w pierwszych minutach.

• Pierwszy gwizdek sędziego, gramy.

• W niedzielę zmierzą się na swoim boisku z Wigrami Suwałki i jeśli nie chcą zakotwiczyć w dolnej części pierwszoligowej tabeli, to bezwzględnie mecz muszą wygrać. Trener miejscowych Artur Derbin twierdzi, że kibice zobaczą jego drużynę w nowej, lepszej odsłonie.

• Bełchatowianie są w dole i co do tego nikt zdrowo myślący nie ma wątpliwości. Drużyna trenera Artura Derbina ma za sobą pięć ligowych meczów bez wygranej (cztery porażki i remis) oraz środową porażkę w Pucharze Polski z GKS-em Tychy 0:2 (0:2). W owych sześciu meczach bełchatowianie zdobyli zaledwie punkt, strzelili trzy gole, a stracili 11.

• Witamy. W niedzielnym meczu 11. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Bełchatów zagra przed własną publicznością z Wigrami Suwałki. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

Dariusz Piekarczyk

GKS Bełchatów - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Dariusz Śmigielski

GKS Bełchatów - Wigry Suwałki ONLINE. O godzinie 18 rozpocznie się pojedynek GKS-Bełchatów z Wigrami Suwałki w ramach 11. kolejki Fortuna 1 Ligi. Obie ekipy znajdują się w dolnej połowie tabeli i w ostatnim czasie notują bardzo słabe wyniki. Relacja LIVE w GOL24!

GKS Bełchatów - Wigry Suwałki ONLINE

W niedzielę zmierzą się na swoim boisku z Wigrami Suwałki i jeśli nie chcą zakotwiczyć w dolnej części pierwszoligowej tabeli, to bezwzględnie mecz muszą wygrać. Trener miejscowych Artur Derbin twierdzi, że kibice zobaczą jego drużynę w nowej, lepszej odsłonie. W niedzielnym meczu nie będzie grał Marcin Ryszka. Popularny „Rycha” doznał zerwania więzadła krzyżowego przedniego w lewym kolanie. Dla piłkarza skończyła się już runda jesienna. Co innego utalentowany Dawid Kocyła. 17-latek przedłużył z GKS-em Bełchatów kontrakt do końca czerwca 2022 roku.

Wigry wydają się być w zasięgu bełchatowian. Drużyna prowadzona przez trenera Adama Fedoruka ma punkt więcej od GKS-u, ale na zwycięstwo czeka już od czterech kolejek. Gra tam Kamil Sabiłło. To były zawodnik Unii Skierniewice i król strzelców IV ligi łódzkiej.

Niedzielny mecz poprowadzi sędzia Sebastian Jarzębak z Bytomia.

GKS Bełchatów - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji meczu GKS Bełchatów - Wigry. Początek meczu o godzinie 17:00. Relacja LIVE w GOL24! Zapraszamy.