• Koniec meczu!

• Łapiński wyleciał z boiska! Rezerwowy dostał drugą kartkę.

• Karbowy nie wytrzymał i notuje kartkę.

• Makuch faulował rywala, po chwili tym samym odpłacił się Łapiński.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Magiery z rzutu wolnego. Niepewna interwencja Chorążki nie była zagrożeniem, bo poprawił swój błąd golkiper.

• Taktyczny faul Grudzińskiego zakończył się żółtą kartką.

• Sygnał do ataku ze strony Zagłębia. Pawłowski i Karbowy pojawili się na boisku za Mularczyka i Olivierę.

• Łapiński i Hilbrycht w miejsce Eizencharta i Zdybowicza.

• Kilka dośrodkowań Małeckiego w pole karne, ale Gregorio przegrywa dziś pojedynki z obrońcami.

• Zespół z Sosnowca ma problem z odpowiedzią na trafienie gospodarzy. Wciąż są cofnięci głęboko na swojej połowie i tylko czekają na możliwość przeprowadzenia kontrataku. Bełchatowianie dobrze jednak rozgrywają piłkę i nie dają się zaskoczyć.

• W Zagłębiu jedna zmiana, w miejsce Mateusza Szweda - Michał Kieca.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Uderzenie Wrońskiego z rzutu wolnego pada łupem bramkarza. Za lekki strzał i w dodatku w środek.

• Oliveria zagrał do Małeckiego, który zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego. Nie ma goli.

• Zamieszanie w polu karnym, problem z wybiciem mieli obrońcy, do piłki dopadł Eizenchart i pewnym strzałem pokonał bramkarza!

• GOOOOOOOOOL! BARTŁOMIEJ EIZENCHART!

• Żółtą kartkę otrzymuje Pawlik.

• Dośrodkowanie Eizencharta z lewej strony w pole karne gości i niecelnie uderzał Zdybowicz.

• Mocniej zaatakowali gospodarze. Zamknęli rywali na ich połowie, ale brakuje im strzału, choćby takiego z dystansu.

• Pierwszy kwadrans stoi pod znakiem wyrównanej gry. Brakuje okazji strzeleckich, oby piłkarze nieco się pobudzili.

• Strzał Magiery obroniony na raty przez bramkarza.

• Makuch znalazł pozycję strzelecką, huknął na bramkę, ale odbitą od nóg obrońców piłkę schwytał Gojny i rozpoczął akcję Zagłębia.

• Strzał jednego z zawodników gości sprzed pola karnego. Bez zagrożenia.

• Zaczynamy spotkanie!

• To 19. mecz tych zespołów. Co ciekawe, dotychczasowy bilans to po sześć zwycięstw Bełchatowa i Zagłębia oraz sześć remisów.

• Dla obu klubów to bardzo istotny mecz, który może znacząco poprawić nastroje. Sosnowiczanie pod wodzą Krzysztofa Dębka punktują od dwóch kolejek i z pewnością chcą iść za ciosem, by znacząco oddalić się od dolnej części tabeli.

• GKS Bełchatów i Zagłębie Sosnowiec sąsiadują ze sobą w tabeli, chociaż dzielą ich aż cztery punkty. Gospodarze sobotniego meczu na boisku wywalczyli o dwa więcej niż mają w dorobku (3), ale zostali ich pozbawieni za zaległości finansowe.

• GKS Bełchatów przeżywa spore problemy, Zagłębie Sosnowiec spisuje się dużo poniżej oczekiwań. Sobotnie spotkanie tych drużyn odpowie na pytanie, czy któryś z nich jest bliższy przełamania kłopotów.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec!