Mecz GKS Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE....

0

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• Koniec meczu!

• Bardzo dobrze zapowiadała się akcja gości, ale Bonecki został zablokowany w ostatnim momencie.

• Hubinek w miejsce Radwańskiego.

• Zbyt ostro walczył o piłkę Komor.

• Żyra uderza z 16 metrów. Komor wybija głową piłkę, która mogła wpaść do bramki, gdyby nie ta interwencja.

• Ali wpada w pole karne rywali i uderza mocno, ale nad bramką Budziłka.

• Opatrywany przy linii bocznej jest jeden z zawodników gospodarzy.

• Niezłe uderzenie z dystansu na bramkę GKS-u, ale ostatecznie piła minęła słupek.

• Podwójna zmiana w Jastrzębiu. Schodzą: Jadach oraz Szczepan. W ich miejsce: Rumin oraz Niewiadomski.

• Martin Zeman zmienia Romana Gergela.

• Rykoszet po strzale Radwańskiego i goście będą mogli wykorzystać rzut rożny.

• Mocne uderzenie z rzutu wolnego. Piłka niecałe 17 metrów od bramki, ale zawodnik gospodarzy huknął prosto w mur.

• Apolinarski wystawił futbolówkę Aliemu, lecz ten zagubił się w dryblingu.

• Zawodnicy GKS-u szukają łatwej okazji na zdobycie bramki! Próbowali wymusić na arbitrze podyktowanie rzutu karnego po tym, jak jeden z obrońców gości zagrał rzekomo piłkę ręką. Sędzia pozostaje niewzruszony i nie dyktuje jedenastki.

• Apolinarski za Zejdlera.

• Pierwsza naprawdę groźna akcja Słoni po przerwie. W polu karnym został zablokowany Śpiewak, piłka trafiła jeszcze pod nogi Żyry, który chciał sprytnie zaskoczyć Pawełka, ale nie trafił w bramkę.

• Pressing gospodarzy dał się nadziać na kontrę i GKS nie jest już tak mocny w defensywie. Problemem gości jest to, że nie potrafią tego wykorzystać.

• Akcja Słoników zakończona niecelnym strzałem. Pawełek wznawia grę od bramki, ale niezbyt spieszy się z wykonaniem tego stałego fragmentu.

• Spokojnie łapie piłkę Pawełek po zbyt mocnym zagraniu z głębi pola.

• W zespole Mariusza Lewandowskiego doszło w przerwie do trzech zmian. Biedrzycki za Jovanovicia, Żyra za Czarnowskiego i Śpiewak za Wasielewskiego.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Bardzo dobra interwencja Pawełka i tylko korner dla przyjezdnych.

• Szczepan dostaje piłkę od Jadacha. Wysoka piłka na była trudna do opanowania, a co dopiero - do uderzenia.

• Niezłe dośrodkowanie Kulawiaka, ale nikt z jego partnerów nie skoczył do główki w polu karnym.

• Spokojniejszy fragment gry, w którym to po raz kolejny zespół Mariusza Lewandowskiego próbuje kreować od własnej bramki i nieco wolniej przetransportować futbolówkę pod bramkę Mariusza Pawełka.

• Za mocne dośrodkowanie w pole karne Termaliki. Tylko Budziłek był w stanie przejąć to zagranie.

• Jadach sygnalizuje drobną kontuzję i po raz kolejny mamy przerwę w grze.

• Ali bezpośrednio z rzutu wolnego! Tuż nad poprzeczką.

• Seria fauli po obu stronach. Nie dość, że oglądamy dziś nudne spotkanie, to w dodatku nam się ono zaostrza.

• Kolejna wrzutka w szesnastkę gospodarzy, ale Czarnowski przegrał pojedynek z Komorem.

• Przyspieszenie gry przez gości, akcja prawą stroną, skąd pada dośrodkowanie w pole karne, ale Czarnowski przeniósł piłkę tuż nad poprzeczką.

• Kolejny fragment, gdy to goście przejmują inicjatywę i spokojnie budują atak z własnej połowy. Niewiele jednak z tego wynika.

• Gospodarze wywalczyli rzut rożny, ale kompletnie go zepsuli, krótko rozgrywając piłkę i tracąc ją.

• Atak pozycyjny Termaliki, jastrzębianie ustawieni głęboko na swojej połowie i taki mamy obraz od dobrych kilku minut.

• Niezłe dośrodkowanie w pole karne GKS-u, świetnie zachował się Komor i wybiciem głową oddalił zagrożenie.

• Mamy przerwę w grze po tym, jak ucierpiał w starciu jeden z zawodników gospodarzy.

• Korner dla gospodarzy zakończony niecelnym dośrodkowaniem.

• Pawełek pewnie wybronił strzał z dystansu, łapiąc piłkę w "koszyczek".

• Groźnie zrobiło się pod bramką gości już w pierwszej akcji. Próba Aliego zablokowana w ostatniej chwili.

• Zaczynamy spotkanie!

• Nie najlepiej przedstawiają się jednak statystyki gospodarzy sobotniego pojedynku w ostatnich meczach jastrzębian z drużynami zasiadającymi w fotelu lidera. Dwa ostatnie takie mecze skończyły się wynikami 0:3. Takie rezultaty padły zarówno w starciu GKS-u z Podbeskidziem Bielsko-Biała w zeszłym sezonie oraz w spotkaniu ŁKS-em Łódź już w obecnych rozgrywkach.

• Jastrzębianie nie mogą być stawiani na straconej pozycji, gdyż ich przeciwnik dopiero wraca do gry po kilkutygodniowej przerwie, którą spowodował wykryty w szeregach niecieczan koronawirus.

• Ławka GKS: Drazik, Słodowy, Zalewski, Bojdys, Szczęch, Sieracki, Apolinarski, Niewiadomski, Rumin.

• Ławka Termaliki: Loska, Hubinek, Wlazło, Żyra, Bezpalec, Śpiewak, Biedrzycki, Matuszewski, Zeman.

• W tygodniu Termalica zremisowała na wyjeździe z Arką 1:1, strzelając gola w końcówce. GKS ma za sobą remis z Górnikiem Łęczna (1:1). Na kolejne zwycięstwo czeka od 6 marca.

• Przed nami mecz przedostatniej drużyny z liderem. To wcale nie musi być jednostronne widowisko, bo goście dopiero co wrócili do gry po miesięcznej przerwie spowodowanej koronawirusem.

Piotr Chrobok

Mecz GKS Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Piotr Chrobok

Mecz GKS Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. W meczu 26. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie rozegrają kolejny mecz domowy. Rywalem jastrzębian będzie tym razem drużyna lidera, Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Relacja na żywo z meczu GKS Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica live w GOL24.pl.

Mecz GKS Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Notowania GKS-u w starciu z Termalicą powinny także wzrosnąć, jeśli weźmie się pod uwagę ich postawę w grze z łęcznianami (1:1), w której piłkarze z Harcerskiej pokazali, że chociaż zajmują lokatę w dole tabeli są w stanie jak równy z równym rywalizować z zespołami bijącymi się o PKO Ekstraklasę.

Sobotnia rywalizacji piłkarzy trenera Łukasza Włodarka z ekipą trenera Mariusza Lewandowskiego będzie drugą potyczką tych drużyn w sezonie 2020/21. W pierwszym górą byli grający jak w transie niecieczanie. Jastrzębianie wprawdzie przegrali, ale ich ówczesny trener Paweł Ściebura doszukiwał się w grze swoich podopiecznych pozytywów.

Mecz GKS Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać meczu GKS Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica na żywo w telewizji? Transmisja tv z meczu GKS Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica wyłącznie w internecie. Mecz GKS Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica za darmo na stronie i w aplikacji IPLA TV (ale bez komentarza i z jednej kamery). Relacja LIVE z meczu w sobotę od godziny 16:00 w GOL24.pl.