Piotr Chrobok
Świetny mecz w wykonaniu GKS-u Jastrzębie okraszony znakomitym dopingiem. Podopieczni Jarosława Skrobacza pokonali Bytovię Bytów 4:0 i są już niemal pewni utrzymania. Byliście na tym spotkaniu? Koniecznie odnajdźcie się na zdjęciach!

Stosunkowo niewielka ilość kibiców, biorąc pod uwagę, że piłkarze GKS-u rozgrywają zaledwie trzeci mecz w ciągu ponad miesiąca zjawiła się dziś na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu. Wpływ na taki stan rzeczy miał z pewnością termin zawodów.

Ci jednak, którzy zdecydowali się przyjść na obiekt przy Harcerskiej z całych sił dopingowali swój zespół od 1. do 90. minuty, tworząc przy tym fantastyczna atmosferę. Jak na każdym meczu kibice rozwiesili również flagi. Szczególne powody do zadowolenia kibice GKS-u mieli w 37. oraz 68. minucie, kiedy piłkę do bramki kierował Jakub Wróbel. Radość na trybunach wybuchnęła także niedługo po zdobyciu drugiego gola, kiedy piłkę do siatki skierował niezwykle skuteczny w ostatnim czasie, Kamil Adamek, który dwie minuty po strzeleniu pierwszej bramki, po raz drugi znalazł drogę do siatki Witana.

Dodatkowo w czasie meczu, kibice mieli okazję do zapisania się na Jastrzębską Piwną Milę, bieg charytatywny dla syna jednego z kibiców GKS-u, 18-letniego Dawida cierpiącego na nowotwór kości.