GKS Jastrzębie

1

Chrobry Głogów

0

• Koniec spotkania. GKS tym razem z kompletem punktów. Na Chrobrego wystarczył jeden strzał.

• Na boisku pojawił się Ilków-Gołąb. Zastąpił Ziemanna.

• Artigas w miejsce Lebedyńskiego.

• Wprowadzony Kamil Adamek uszczęśliwia publiczność i pogrąża Chrobrego! Trzeci gol w sezonie tego napastnika.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla GKS-u!

• Z boiska zszedł Żak. Za niego Szczęch.

• Jeżeli wynik się utrzyma to będzie to drugi remis Chrobrego w tym sezonie. A GKS-u już... szósty!

• Drewniak w miejsce Mandrysza.

• Kamil Adamek w miejsce Skóreckiego.

• Kolejna kartka w meczu. Ukarany został Mandrysz.

• W miejsce Mroza pojawił się Norkowski.

• Sędzia z Wrocławia wyciągnął żółtą kartkę. Dla Ziemanna.

• Zawody zostały wznowione. Przed nami drugie 45 minut!

• Przerwa. Na razie bez bramek w Jastrzębiu. Może ciekawiej będzie po zmianie stron.

• ... niecelny strzał. Tablica wyświetla wciąż bezbramkowy remis.

• Będzie okazja dla gospodarzy z rzutu wolnego...

• Benedyczak otrzymał żółtą kartkę za ostre wejście.

• Ucierpiał jeden z zawodników GKS-u. Być może będzie potrzebna zmiana.

• Rozgrywają gospodarze, ale uderzają przyjezdni. Na razie bez celu (trzy próby).

• Niecelny strzał gości. Posiadanie piłki zdecydowanie po stronie gospodarzy. Tak na poziomie 60-65 procent.

• Początek jest dość spokojny. Uderzeń na bramkę jeszcze nie odnotowaliśmy.

• Pogoda jest idealna do grania w piłkę:

• Sędzia dał znak. No to gramy!

• GKS w tym sezonie jest królem remisów. Punktami dzielił się bowiem pięć razy (na osiem meczów).

• Chrobry przełamał się z GKS-em Bełchatów (2:1), ale ostatnio znowu przegrał. U siebie uległ Radomiakowi Radom (0:2).

• Co z tym Chrobrym? Dzisiaj kolejna weryfikacja. I to z wymagającym rywalem. GKS to uznana firma w 1 lidze.