GKS Jastrzębie - Garbarnia Kraków ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Pojedynek beniaminków

GKS Jastrzębie

1

Garbarnia Kraków

2

• Koniec meczu! Piłkarze Garbarni zagrali bardzo defensywnie i asekuracyjnie, ale wracają do domu ze zwycięstwem.

• Cabaj gra na czas. Krakowianie nie wypuszczą raczej tego zwycięstwa.

• GANCARCZYK GOL! Uderzenie tuż przy słupku i Jastrzębie łapie kontakt!

• Spychała z dystansu obok bramki

• Dośrodkowanie w pole karne, Masiuda wyskoczył najwyżej w pole karne i pokonał Drazika! Zabójcza skuteczność Garbarni.

• GOOOOOOL! MAREK MASIUDA!

• Adam Żak w miejsce Kulawiaka.

• Spychała ratował się faulem podczas kontrataku rywali.

• Kalemba w miejsce Wrześniewskiego.

• Gancarczyk w miejsce Jaroszka.

• Garbarnia zamknęła się we własnym polu karnym. Gospodarze napierają z coraz większą mocą.

• Dośrodkowanie z prawej strony pada łupem Cabaja.

• Niesamowite! Piłkarze Jastrzębia mogli dosłownie wepchnąć piłkę do bramki, ale zatrzymał ją na linii obrońca gości!

• Jeden z nielicznych kontrataków gości zakończył się bramką, choć jeszcze przed chwilą sądziliśmy, że każdy inny wynik od wygranej gospodarzy będzie niezasłużony.

• GOOOOOOL! TOMASZ OGAR!

• Przemysław Lech zastąpił Pietrasa.

• Kobusiński już z żółtą kartką.

• Bomba Jaroszka z dystansu, odbija się od obrońcy i rzut rożny.

• Skórecki w miejsce Farida.

• Garbarnia po raz pierwszy od wznowienia gry wyszła z własnej połowy.

• Szymon Kobusiński zmieni Grzegorza Gawle.

• Jadach zamieszał w polu karnym, po czym zagrał do Adamka. Napastnik gospodarzy nie sięgnął jednak piłki.

• Dośrodkowanie w pole karne i Adamek przewrotką starał się pokonać Cabaja! Co za przewaga gości.

• Fantastyczne podanie na wolne pole do Farida! Ali sam na sam z Cabajem, ale zatrzymał się i został zablokowany przez obrońcę.

• Goście wykorzystują, że Drazik stoi pod słońce i często uderzają na jego bramkę.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Komentarz Garbarni po pierwszej połowie

• Koniec pierwszej połowy! GKS Jastrzębie remisuje z Garbarnią 0:0!

• I jeszcze jedna szansa GKS-u Jastrzębie. Kamil Adamek wyprzedził defensorów Garbarni i strzelił celnie na bramkę. Cabaj w świetnym stylu odbił futbolówkę.

• Znowu było groźnie pod bramką Garbarni. W roli głównej znowu Cabaj, który obronił uderzenie Farida Aliego.

• Strzelał płasko po ziemi Kamil Jadach. Futbolówka w rękawicach Marcina Cabaja.

• Mocno huknął z dystansu Nowak, ale piłka po jego uderzeniu poszybowała tuż nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Grzegorza Drazika.

• Prosty błąd obrońcy Garbarni. Damian Tront był blisko wyjścia na pozycję sam na sam z Marcinem Cabajem, ale ten popisał się refleksem i ubiegł zawodnika GKS-u.

• Po rzucie wolnym dla gospodarzy piłka trafiła do Piotra Pacholskiego. Ten uderzył jednak w środek bramki strzeżonej przez Cabaja.

• Sędzia Korpalski upomniał żółtym kartonikiem Michała Wrześniewskiego.

• Żółta kartka dla gracza GKS-u Jastrzębie. Obejrzał ją Bartosz Jaroszek.

• Rośnie przewaga zawodników Jarosława Skrobacza. Schowana za podwójną gardą Garbarnia nastawia się głównie na kontrataki.

• Po akcji Damiana Tronta gospodarze wywalczyli rzut rożny. Z kornera dośrodkowywał Farid Ali, ale gracz GKs-u uczynił to niedokładnie.

• Indywidualna akcja Kamila Jadacha. Zawodnik gospodarzy zatrzymany jednak przez defensorów Garbarni.

• Ofensywna akcja Garbarni. Grzegorz Gawle niechcący kopnął interweniującego Grzegorza Drazika, ale bramkarz gospodarzy będzie mógł kontynuować grę.

• Faul gości 30. metrów od bramki Marcina Cabaja. Z rzutu wolnego uderzał Farid Ali, ale bardzo niecelnie.

• Pierwsze minuty z lekką przewagą gospodarzy. Jastrzębianie mieli rzut rożny, ale bez zagrożenia pod bramką Garbarni.

• Pierwszy gwizdek sędziego Korpalskiego. Mecz już się zaczął!

• Rezerwowi Garbarnia: Sebastian Kozioł, Szymon Kobusiński, Serhij Krykun, Jakub Wróbel, Filip Wójcik, Krzysztof Kalemba, Przemysław Lech.

• Ławka rezerwowych GKS Jastrzębie: Bartosz Szelong, Kacper Kawula, Oskar Mazurkiewicz, Krzysztof Gancarczyk, Patryk Skórecki, Adam Żak, Dominik Szczęch.

• Obie ekipy znają się całkiem dobrze. W poprzednim sezonie GKS Jastrzębie rywalizował z Garbarnią w drugiej lidze. W tabeli zdecydowanie lepsi byli jastrzębianie, którzy wygrali rozgrywki, zaś drużyna z Krakowa musiała wywalczyć awans w barażach.

• W Jastrzębiu-Zdroju dojdzie do pojedynku beniaminków - miejscowy GKS 1962 zmierzy się z Garbarnią Kraków. W relacji poinformujemy o najważniejszych wydarzeniach z meczu.

Przemysław Drewniak

GKS Jastrzębie - Garbarnia Kraków ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

GKS Jastrzębie - Garbarnia Kraków ONLINE. W sobotnim meczu 10. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Jastrzębie podejmie Garbarnię Kraków. Po efektownym zwycięstwie nad Bruk-Betem drużyna z Jastrzębia-Zdroju chce pójść za ciosem i znów sięgnąć po komplet punktów przed własną publicznością. Początek spotkania o godz. 15:00. Relacja LIVE w GOL24!

GKS Jastrzębie - Garbarnia Kraków ONLINE

Zdecydowanym faworytem sobotniego pojedynku w Jastrzębiu-Zdroju należy uznać gospodarzy. GKS rozegrał w tym sezonie o jedno spotkanie mniej od Garbarni, co nie przeszkodziło mu zdobyć dwukrotnie większej liczby punktów. Jastrzębianie zaimponowali zwłaszcza dwa tygodnie temu, gdy w świetnym stylu sięgnęli po zwycięstwo 4-2 z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

Mecz ze spadkowiczem z Ekstraklasy potwierdził, że GKS Jastrzębie szybko odnalazł się w pierwszoligowej rzeczywistości. Tego samego nie można powiedzieć o beniaminku spod Wawelu, który wygrał tylko jedno z dziewięciu spotkań i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Ostatnio podopieczni Mirosława Hajdy pokazali jednak, że potrafią rywalizować nawet z liderem - przed tygodniem przy Reymonta Garbarnia zremisowała z Rakowem Częstochowa 1-1.

W poprzednim sezonie GKS rywalizował z Garbarnią w drugiej lidze. W tabeli zdecydowanie lepsi byli jastrzębianie, którzy wygrali rozgrywki, zaś drużyna z Krakowa musiała wywalczyć awans w barażach. W bezpośrednich spotkaniach była jednak górą - w Jastrzębiu-Zdroju Garbarnia wygrała 2-1, a u siebie zwyciężyła wiosną 3-1.

Mecz poprowadzi sędzia Mariusz Korpalski z Torunia.

Spotkania GKS-u Jastrzębia z Garbarnią nie pokaże żadna stacja. Tekstowa relacja LIVE w GOL24! Początek spotkania o godz. 15.