GKS Jastrzębie

1

GKS Bełchatów

1

• Ostatni mecz 4. kolejki Fortuna 1. Ligi zakończył się podziałem punktów. W 49. minucie GKS Jastrzębie wyszedł na prowadzenie - Artur Golański faulował rywala w polu karnym, a "jedenastkę" wykorzystał Dawid Gojny. Beniaminek z Bełchatowa zdołał jednak wyrównać dzięki ładnemu uderzeniu z dystansu Mateusza Marca. Na dziś kończymy, zapraszamy na kolejne mecze Fortuna 1. Ligi na łamach GOL24.pl - cała piąta kolejka już w środę na naszych łamach!

• Koniec meczu! GKS Jastrzębie remisuje z GKS-em Bełchatów 1:1!

• Żółtą kartką ukarany jeszcze Krzysztof Wołkowicz.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Schodzi Bartłomiej Bartosiak, w jego miejsce Wiktor Putin.

• Żółtą kartką ukarany Adam Żak.

• Aż sześć minut doliczył do drugiej połowy arbiter.

• W pole karne dośrodkowywał Krzysztof Wołkowicz, ale Dawid Kocyła trafia tylko w boczną siatkę!

• GKS Jastrzębie bliski strzelenia gola! Znakomicie interweniuje jednak Paweł Lenarcik!

• Mateusz Marzec opuszcza boisko. W jego miejsce Dawid Flaszka.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Za Daniela Liszkę wchodzi Adam Żak.

• Mateusz Marzec znakomicie uderzył z dystansu i mamy wyrównanie! Mariusz Pawełek nie miał szans na skuteczną interwencję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA GKS-U BEŁCHATÓW! MATEUSZ MARZEC!

• Żółtą kartką ukarany Dominik Kulawiak.

• Dwukrotnie próbował z dystansu Artur Golański. Dwa razy niecelnie - raz wysoko nad poprzeczką, raz tuż obok słupka!

• Bliski podwyższenia wyniku Łukasz Norkowski, ale po rykoszecie piłka wyszła ostatecznie na rzut rożny!

• Druga zmiana w Jastrzębiu. Boisko opuścił Kamil Jadach, pojawił się na nim Farid Ali.

• Dobrze pokazał się teraz Dawid Kocyła, z problemami jego strzał broni Mariusz Pawełek!

• Kolejna kartka - tym razem ujrzał ją Mariusz Magiera.

• Żółtą kartką ukarany Marcin Grolik.

• Grzegorz Drazik nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce Mariusz Pawełek.

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Opuszcza boisko Maciej Mas, wchodzi Dawid Kocyła.

• Kontuzji doznał Grzegorz Drazik. Mamy przerwę w grze - bramkarz gospodarzy potrzebuje pomocy medycznej.

• Pierwsza żółta kartka u gości. Upomniany Maciej Mas.

• Bartłomiej Bartosiak świetnie przymierzył z rzutu wolnego i do szczęścia brakło bardzo niewiele - piłka trafiła w słupek!

• Blisko wyrównania bełchatowianie! Mateusz Marzec z bliska uderzył jednak w Grzegorza Drazika!

• Artur Golański faulował rywala w polu karnym, a Dawid Gojny nie miał problemów z wykorzystaniem "jedenastki" - strzałem w lewy górny róg umieścił piłkę w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOOL DLA GKS-U JASTRZĘBIE! DAWID GOJNY!

• RZUT KARNY DLA GOSPODARZY!

• Czas na drugą połowę!

• Na razie w Jastrzębiu bez goli. Lepiej w pierwszej połowie prezentowali się piłkarze GKS-u Bełchatów, ale beniaminkowi brakowało skuteczności.

• Koniec pierwszej połowy!

• Żółtą kartką ukarany Patryk Skórecki.

• Paweł Czajkowski dobrze uderzył z dystansu, ale piłka przeszła nad poprzeczką bramki GKS-u Jastrzębie.

• GKS Jastrzębie domagał się teraz rzutu karnego za rzekome przewinienie jednego z rywali. Nie reagował na to arbiter, a po chwili świetnie w bramce spisał się Paweł Lenarcik!

• Teraz okazję na gola po rzucie rożnym mieli gospodarze! Piłka odbiła się jednak od jednego z obrońców GKS-u Bełchatów, wychodząc poza boisko.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu - ukarany Łukasz Norkowski.

• Uderzał na bramkę gospodarzy Mateusz Marzec, ale dobrze interweniował Grzegorz Drazik!

• Startujemy!

• Oba zespoły dwa sezony temu mierzyły się jeszcze w II Lidze. Mecze zakończyły się zwycięstwami gospodarzy - 2:0 dla miejscowych w Jastrzębiu i 2:1 w Bełchatowie.

• GKS Jastrzębie w tym sezonie spisuje się w kratkę. Gospodarze dzisiejszego meczu mają na koncie zwycięstwo, remis i porażkę. Miłym zaskoczeniem jest natomiast postawa GKS-u Bełchatów. Beniaminek wygrał wysoko dwa mecze na własnym boisku i zgromadził sześć punktów. Czy dziś wywalczy zdobycz także na terenie rywala?

• Tak wygląda jedenastka i rezerwa GKS-u Bełchatów:

• Oto skład gospodarzy - GKS-u Jastrzębie:

• Czas na ostatni mecz w 4. kolejce Fortuna 1. Ligi! Dojdzie w nim do starcia GKS-u Bełchatów z GKS-em Jastrzębie. Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 20:00 - zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl!

Piotr Chrobok

GKS Jastrzębie - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Arek Gola

GKS Jastrzębie - GKS Bełchatów ONLINE. W Jastrzębiu-Zdroju w ramach 4. kolejki 1 ligi dojdzie do starcia dwóch górniczych zespołów. GKS Jastrzębie na własnym obiekcie podejmować będzie drużynę beniaminka, GKS Bełchatów. Początek meczu o godzinie 20:00. Relacja LIVE w GOL24!

Fortuna 1 Liga: GKS Jastrzębie - GKS Bełchatów ONLINE

W piłce nożnej nie zawsze wygrywa drużyna lepsza – powiedział po ostatnim meczu Górnika Zabrze z Rakowem Częstochowa, pomocnik trójkolorowych, Łukasz Wolsztyński. Pod jego słowami obiema rękami podpisaliby się z pewnością jak jeden mąż piłkarze GKS-u Jastrzębie.
W ostatnich dwóch spotkaniach podopieczni Jarosława Skrobacza sprawiali drużyny lepszej i gorszej. Na przekór, prezentując się słabiej wygrali, zaś gdy zagrali lepiej, przegrali. Teraz, w meczu z GKS-em Bełchatów, drużyna z Jastrzębia chce po prostu zwyciężyć.

Zadanie nie będzie jednak łatwe, jastrzębianie sami najlepiej wiedzą jak nieprzewidywalny potrafi być zespół beniaminka. Drużyna prowadzona przez Artura Derbina gra w tym sezonie w kratkę. Zwycięstwo, remis i zwycięstwo, to dotychczasowy dorobek „Brunatnych”. Każdy mecz to jednak zupełnie inne 90 minut i kibice zgromadzeni na obiekcie w Jastrzębiu mogą być świadkami ciekawego starcia.

Podopieczni Jarosława Skrobacza szczególną uwagę muszą zwrócić na szyki obronne drużyny z Bełchatowa. Bramkarz beniaminka skapitulował do tej pory zaledwie tylko raz, z rzutu karnego. Siłą bełchatowian jest z kolei ofensywa. „Brunatni” dotychczas strzelali gola w dwóch meczach. W obydwu aplikowali rywalom po trzy bramki.

Zespół z Jastrzębia wydaje się być o wiele bardziej wyważony. Jastrzębianie w rozegranych dotąd trzech meczach trzy bramki zdobyli i trzy bramki stracili. Warto jednak dodać, że wynik strzelecki mógłby być o wiele bardziej okazały, gdyby nie szwankująca skuteczność. Lekarstwem na to ma być przewidywany powrót do składu Jakuba Wróbla.

Początek sobotniego spotkania w Jastrzębiu, na Stadionie Miejskim przy ulicy Harcerskiej, o godzinie 20:00, rozjemcą meczu będzie Marek Opaliński z Lublina.

GKS Jastrzębie - GKS Bełchatów TRANSMISJA TV

Spotkania GKS-u Jastrzębie z GKS-em Bełchatów nie pokaże żadna telewizja. W sobotę Polsat Sport przeprowadzi transmisję z meczu Zagłębia Sosnowiec z Miedzią Legnica. Relacja na żywo z pojedynku dwóch GKS-ów w GOL24!