GKS Jastrzębie - GKS Katowice 0:0. Z dużych derbów mało wrażeń. Zobaczcie zdjęcia

Rafał Musioł
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Piotr Chrobok
"Górnicze" derby piłkarzy z Jastrzębia i Katowic nie przyniosły ani goli, ani dużych emocji. Bezbramkowy remis w pełni oddaje to, co działo się na murawie. Zobaczcie zdjęcia z meczu GKS Jastrzębie - GKS Katowice.

Starcie dwóch GKS-ów rozczarowało. Bezbramkowy remis, spięć jak na lekarstwo, nawet żółtych kartek nie było. Jastrzębianie dzięki punktowi wyszli - przynajmniej do czasu rozegrania spotkań przez rywali - nad strefę spadkową, katowiczanie utrzymali nad nią pięciopunktowy remis.

Bliżsi zwycięstwa byli goście. Patryk Szwedzik w pierwszej połowie powinien strzelić gola, ale z pola karnego oddał strzał prosto w słupek. Cała pierwsza połowa toczyła się z przewagą katowickiej drużyny, ale poza tą okazją niewiele z niej wyniknęło.

Po przerwie role się odwróciły. Jastrzębie odważniej atakowało, ale Dawid Kudła nie miał wielkich problemów z interwencjami. W jedynym krytycznym momencie po uderzeniu Daniela Ferugi wyręczył go Grzegorz Janiszewski.

W sumie w całym meczu zobaczyliśmy trzy celne strzały. Jak na derby śląskich drużyn to bardzo mizerna statystyka.

Zobaczcie zdjęcia z meczu GKS Jastrzębie - GKS Katowice.

GKS Jastrzębie - GKS Katowice 0:0