GKS Jastrzębie – GKS Tychy 1:1 ZDJĘCIA KIBICÓW Derby Śląska pełne dymu

Tomasz Kuczyński
W meczu 16. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Jastrzębie zremisował z GKS Tychy 1:1 (0:1). Byleś na derbach Śląska? Może byli Twoi znajomi? Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW Piotr Chrobok
GKS Jastrzębie – GKS Tychy 1:1 ZDJĘCIA KIBICÓW W meczu 16. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Jastrzębie zremisował z GKS Tychy 1:1 (0:1). Byleś na derbach Śląska? Może byli Twoi znajomi? Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW z meczu GKS Jastrzębie – GKS Tychy. Na trybunach mecz oglądało 2267 kibiców.

GKS Jastrzębie – GKS Tychy 1:1

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW

Spotkanie odbywało się przy oświetleniu, co jeszcze lepiej wpływało na derbowe emocje na boisku oraz na trybunach.

Kibice bardzo chcieli się pokazać podczas prestiżowego spotkania. Przygotowali oprawę z racami. Zadymienie na stadionie było tak duże, że w 7. minucie mecz został przerwany. Przerwa nie trwała jednak długo i gra został wznowiona.

Zespołom walczącym w derbach cały czas towarzyszył głośny doping. Kibice gości mieli wywieszoną przed swoim sektorem flagę „Tyski fan”. Gospodarze, oprócz swoich, zaprezentowali też flagę z napisem „Szlachta Gliwic”. Fani GKS Jastrzębia i Piasta mają sztamę.

W II połowie kibice z Tychów zrobili pokaz sztucznych ogni, boisko ponownie zostało zadymione, a mecz na chwilę przerwany z powodu złej widoczności.

Mecz zakończył się remisem 1:1. Na trybunach zasiadło 2267 widzów.

Izu Ugonoh o promotorze Dariuszu Michalczewskim

Materiał oryginalny: GKS Jastrzębie – GKS Tychy 1:1 ZDJĘCIA KIBICÓW Derby Śląska pełne dymu - Dziennik Zachodni