GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie Oglądać? Transmisja TV. Czy ŁKS przypieczętuje awans?

GKS Jastrzębie

0

ŁKS Łódź

2

• Koniec spotkania! ŁKS WYGRYWA I MA AWANS DO EKSTRAKLASY! To koniec siedmioletniej tułaczki. Zaczęło się w 4 lidze, a kończy trzecim awansem z rzędu. Wielkie gratulacje za pomysł i determinację.

• Kalinkowski ukarany czerwoną kartką.

• Sędzia doliczył tylko trzy minuty. Za chwilę zatem wybuch radości w obozie ŁKS-u!

• Czas na ostatnią zmianę. Na końcówkę wchodzi Kujawa. Wszedł za bohatera - Sekulskiego.

• Kołba łapie piłkę po uderzeniu Wolniewicza.

• Jeszcze jedna zmiana w zespole łodzian. Ramireza zmienia Wolski.

• Słupek! No ależ pecha mają gospodarze. Tym razem piłka trafiła w słupek.

• Przerwa w grze. Ucierpiał Łuczak.

• "Gniazdo czeka, my czekamy - na zdobycie pierwszej bramki" - niesie się po stadionie. GKS rzeczywiście przycisnął w końcówce tego meczu.

• GKS zmienia po raz ostatni. Za Jaroszka wszedł Tront.

• Kołba ratuje zespół przed utratą pierwszego gola. Dobra interwencja na linii.

• Łuczak w miejsce Bryły. ŁKS za chwilę może ugrać trzeci awans z rzędu!

• Sędzia odgwizduje kolejne faule na graczach ŁKS-u.

• Jęk zawodu na trybunach! Ali fatalnie spudłował z paru metrów.

• Wróbel wszedł za Rafała Adamka.

• Sekulski! Strzela obok słupka w sytuacji sam na sam. Ależ blisko hat-tricka i zamknięcia tego meczu.

• Kołba oddala zagrożenie, piąstkując bardzo daleko od swojej bramki.

• I jeszcze jedna kartka. Tym razem dla Gojnego.

• Adamek trafił do notesu. Rafał Adamek.

• Ucierpiał Bryła. Na trybunach śpiewy: "Gieksa walcząca, Gieksa walcząca do końca".

• W dalszym ciągu przeważa ŁKS. Brakuje natomiast konkretów pod szesnastką GKS-u.

• Ramirez! Niezły strzał, ale jeszcze lepsza interwencja Drazika.

• ŁKS na razie nie forsuje tempa. Ale i tak tworzy kolejne sytuacje. Przed chwilą piłkę złapać musiał Drazik.

• Mróz zmienił Spychałę.

• Gramy dalej. Druga połowa właśnie się rozpoczęła. ŁKS w tym samym składzie.

• ŁKS trafił do przerwy i jest już w naprawdę dobrym położeniu. Przerwa! Wracamy za kwadrans.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ dzień Sekulskiego! Napastnik ŁKS-u podwyższył na 2:0!

• Jest pierwsza kartka w meczu dla gospodarzy. Jaroszek w notesie.

• Kołba oddala zagrożenie dalekim wybiciem. ŁKS czeka już na przerwę. Ten wynik daje mu upragniony awans.

• Adamek znalazł sobie trochę miejsca. Oddał nawet strzał, lecz okazał się on niecelny.

• GKS szuka okazji do wyrównującego gola. ŁKS przejmuje piłkę i po chwili traci ją. Ramirez szukał rzutu karnego, ale sędzia podjął inną decyzję.

• Kołba zalicza kolejną udaną interwencję. ŁKS nie wykorzystał jednak szansy na kontratak. Rozgrywa wolno i cierpliwie.

• Piątek z dystansu, lecz został zablokowany.

• ŁKS za ciosem. Przed chwilą Bryła zdecydował się na strzał. Broni Drazik!

• No i goście objęli prowadzenie. Zdaje się, że to Sekulski wykorzystał ogromne zamieszanie w polu karnym GKS-u.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! JEST 1:0 dla ŁKS-u!

• Piłka w posiadaniu ŁKS-u. A na trybunach dobra zabawa. Kibice bawią się w rytmie bębna.

• Według wirtualnej tabeli ŁKS ma pięć punktów przewagi nad Stalą Mielec.

• Ramirez! Ależ blisko trafienia bezpośrednio z rzutu wolnego. Uderzenie broni jednak Drazik.

• Pierwszym, którym obejrzał kartkę jest Bryła.

• Kwadrans gry za nami. Na razie jesteśmy świadkami dość wyrównanego spotkania. Przed momentem niecelnie uderzał Ali.

• Jest celny strzał ze strony gości. Uderzał Kalinkowski. Piłkę po jego próbie wyłapał Drazik.

• ŁKS na razie bez błysku. Kolejna wrzutka nie znalazła adresata.

• Nietypowa interwencja Kołby. Ale na szczęście ŁKS-u i jego samego - skuteczna.

• Przed chwilą ŁKS przedarł się z piłką na połowę rywala. Po rzucie rożnym samobójczym trafieniem mógł "popisać' się Jaroszek. Zabrakło niewiele.

• Pierwsza akcja gospodarzy. Kołba nie dał się jednak zaskoczyć.

• Wybrzmiał pierwszy gwizdek w meczu.

• We wrześniu ŁKS wygrał bezpośredni mecz 2:0.

• Za kilka minut rozpocznie się spotkanie w Jastrzębiu. GKS zagra z wiceliderem - ŁKS-em! Czy łodzianie przypieczętują dzisiaj awans do Ekstraklasy?

red, Leszek Jaźwiecki

©Fot. Polska Press

GKS 1962 Jastrzębie - ŁKS Łódź ONLINE. Dzisiaj w Jastrzębiu mogą wystrzelić szampany. Nie chodzi jednak o gospodarzy, a o drużynę gości, która wygrywając dzisiejsze spotkanie zapewni sobie awans do Lotto Ekstraklasy. Relacja na GOL24 od godz. 20:45!

GKS 1962 Jastrzębie - ŁKS Łódź ONLINE

Łodzianie po cichu liczyli, że do Jastrzębia przyjadą już jako drużyna ekstraklasowa. Do tego było potrzebne zwycięstwo w piątkowym meczy walczącego o utrzymanie GKS-u Katowice ze Stalą Mielec. Piłkarze z Mielca nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i na Bukowej utrudnili zadanie łodzianom wygrywając 2:0. Teraz czekają na ruch rywali.

Piłkarze ŁKS muszą w Jastrzębiu wygrać, jeśli już teraz chcą świętować awans. Podopieczni Kazimierza Moskala spisują się rewelacyjnie w tej rundzie. W ostatniej kolejce pokonali Raków 2:0 i było to 10 wiosenne zwycięstwo. Z 10 spotkań wygrali aż 8. Doznali jednej porażki i jednego remisu. Imponujący jest też bilans bramkowy, który wynosi 19:2.

Trener Kazimierz Moskal nie lekceważy rywala, dlatego członkowie sztabu trenerskiego pojawili się w środę w Tychach, gdzie miejscowy GKS wygrał z sobotnim rywalem łodzian 2:1. - W każdym meczu gramy do przodu, ofensywnie i o zwycięstwo. Przyjeżdża ŁKS więc już wiadomo, że będzie dobry mecz - zapowiadał w rozmowie z oficjalną stroną klubową Bartosz Jaroszek, zdobywca bramki dla GKS w starciu z tyszanami.

Oba zespoły w poprzednim sezonie rywalizowały również na drugoligowych arenach. Wtedy na stadionie przy ulicy Harcerskiej gospodarze wygrali 1:0 po bramce Kamila Jadacha. Na zapleczu ekstraklasy rozegrany w październiku mecz w Łodzi zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0 po golach Rafała Kujawy i Maksymiliana Rozwandowicza.

Gospodarze dzisiejszego meczu w tygodniu rozegrali awansem mecz z GKS-em Tychy. Tyszanie wygrali 2:1, ale GKS pozostawił po sobie dobre wrażenie. Dzisiaj podopieczni Jarosława Skrobacza z pewnością nie ułatwią gościom zadania i nie będą chcieli, żeby rywal przypieczętował awans na ich stadionie.

GKS 1962 Jastrzębie - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Transmisje z meczu GKS 1962 Jastrzębie - ŁKS Łódź przeprowadzi stacja Polsat Sport. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Początek spotkania o godz. 20:45.